0

Rey Mysterio :D

0

Dzięki czyli United bez szans na LM już.

0

W Anglii gdy drużyny mają tyle samo pkt to liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze?

0

Jak myślicie Celta będzie wstanie prowadzić do przerwy z Atletico?

0

Mógłby ktoś podać skład Celty na mecz z Atletico bo nigdzie nie mogę znaleźć. EDIT: ok już mam.

0

Douglas 0 goli 2 tytuły.

0

Wystawił Suarezowi na pustą.

0

No to teraz z Mathieu może być nerwowo :D

0

Błagam tylko nie Mathieu :D

0

I to jest gra dla kibiców bo tak mówili piłkarze Granady. Od 5 min nie byli z piłką na naszej połowie. Stoją tylko i się murują.

1

Ale nasi grają nerwowo z każdą minutą może być coraz gorzej.

2

Oby nie strzelili grają cały sezon nic ale mogą utrzymać się tylko dzięki jakiemuś dzieleniu pkt...

0

Jakie będą?

17

Kij z Gameiro ale żeby nie powołać Lacazette?

0

Za zawodnika któremu zostało rok kontraktu są to to bardzo duże pieniądze.

2

Ci co chwalą tak Bayern za transfery. Hummels miał rok kontraktu, a zapłacili za niego podobno 38mln więc mało to nie jest. My za Rakiticia płaciliśmy 18mln w tej samej sytuacji.

1

Nie wiem po co skoro mają Benzeme który jest w tym sezonie chyba najlepszym zawodnikiem Realu.

1

Inni i tak powiedzą że Ben Afra jest słaby.

3

Hahah kartka dla Valencii to jest jakiś żart mam rozumieć? :D

5

Tak Granada oficjalnie się utrzymała bo ma 3 pkt więcej od Getafe i Gijon ale od obydwu drużyn ma lepszy bilans meczów bezpośrednich.

8

No i Atletico odpada z walki o mistrza.

4

Goool i Granada gra z nami o nic :D

0

Rzut karny dla Granady!

0

Znowu Granada ma utrzymanie pewne jak się utrzyma wynik 2;1 :D

0

Granada traci niestety gola i będą walczyć z nami o życie :/

0

Brawo Sporting i Getafe przedostatnie w tabeli obecnie!

0

Dobrze myślę że jak wygramy Ligę i PK to będziemy grać w SPH z finalistą PK czyli Sevilla?

0

5 lub 4 zależy czy drużyna z 4 miejsca w lidze awansuje w play-offach.

1

Ale oni mają co sezon zawsze szczęście, nie wiem jak można jeszcze myśleć, że to jest "losowanie". Nic bym nie mówił gdyby oni pokonali w tym półfinale Bayern czy Atletico wtedy bym mógł powiedzieć, że zasłużyli na finał nawet wcześniej dostając Rome i Wolfsburg ale proszę Cię City? Barcelona najgorsza od lat za czasów Taty Martino rozklepała ich jak chciała i to pokazuje ich poziom. Tylko my ich dostaliśmy w 1/8, a taki Real w 1/2.

1

https://www.facebook.com/ogladamprimera/videos/1076449975746146/
Hahah tak gra półfinalista Ligi Mistrzów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?