3

A ja Real.

0

Wiesz może w jakiej cenie ona będzie?

0

Mnie interesują bo nie interesuje mnie ręczna.

1

Może dlatego że piłka nożna to najlepszy sport świata?

0

A Anglia-Rosja?

1

Chciałem postawić na Walię na euro z Słowacją ale nie wiem czy to robić bo widzę ładnie grają.

5

Najpierw wrzucone zdjęcie palca Thiago teraz jego twarz na koszulce :D

5

Nie rozumiem fenomenu tych butów. Co 2 osoba na ulicy posiada je w lato.

4

Z PSV na 8 karnych rzucił się może raz. Sam Simeone krzyczał z ławki by zaczął coś robić.

6

z PSV też jakiś uraz bo robił to samo? Po prostu nie umie bronić rzutów karnych.

0

No to posypał nam się podstawowy lewy obrońca teraz będzie się trzeba męczyć z Wawrzyniakiem...

6

Teraz powiedz co nam te gole dały bramki z 4:0 na 5:0? Policz jeszcze ile nam nie uznano goli ponieważ sędzia niesłusznie podniósł chorągiewkę. Co innego strzelić gola ze spalonego w meczu ligowym gdzie wynik jest rozstrzygnięty, a co innego w finale LM na 1:0.

2

Simeone też nie lepszy wiedząc, że Oblak nie umie bronić karnych mógł wpuścić w ostatniej minucie Moye. Oblak nawet nie próbował się rzucać on się spala psychicznie przy karnych, taka sama sytuacja była z PSV.

1

Jakim sierpniu, głosowanie kończy się w listopadzie.

1

Nic specjalnego to nie grają LM nie mają szans wygrać moim zdaniem chyba że znowu dostaną drogę usłaną różami do finału, a liga jak to liga wygrali ją raz na osiem lat.

0

No i co z tego że mieli łatwą drogę do finału. Tylko dlatego mają się nie cieszyć z wygranej bo mieli łatwą drogę? Ty myślisz w ogóle człowieku?

0

Tak to skomentuje XXXXXXXXD
/edit: zmienili już tytuł :D

1

Dwa

4

Dobrze przepraszam. W następnym sezonie będę wiedział że jak strzelimy gola ze spalonego w finale LM i wygramy ostatecznie to będę pamiętał żeby się nie cieszyć.

0

Z PSV akurat w karnych bronił tak samo słabo.

14

Niektórym to wypadałoby teraz odłączyć internet na tydzień bo to co wypisują to jest jakaś żenada. Widzę komentarze typu
"Jak się można cieszyć z tak wygranej LM" albo "Ja to bym czuł radość pomieszaną ze wstydem jakbym był kibicem Realu"

0

Nwm też jak się można cieszyć z wygrania LM.

0

Aha radość ze wstydem co ty pleciesz latałbyś jak głupi i się cieszył z wygranej jakby to Barca wygrała.

1

Oblak pokazał że nie umie bronić karne. On robił to samo co z PSV czyli w seriach 11 nic tylko stał w miejscu.

0

A kkiedy on błyszczał w finale

1

Real zawsze jest do ogarnia

0

Ostatnia szansa atletico danilo

1

Czuje że w następnej połowie atletico strzeli w pierwszych 15 min na 1;1

5

Spalony spalonym ale Atletico nie gra nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?