- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 772 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 772 Culés
14
Niektórym to wypadałoby teraz odłączyć internet na tydzień bo to co wypisują to jest jakaś żenada. Widzę komentarze typu
"Jak się można cieszyć z tak wygranej LM" albo "Ja to bym czuł radość pomieszaną ze wstydem jakbym był kibicem Realu"
13
@DonAndresFCB Prawdę piszą poprostu.
4
@Pawlak1992 Dobrze przepraszam. W następnym sezonie będę wiedział że jak strzelimy gola ze spalonego w finale LM i wygramy ostatecznie to będę pamiętał żeby się nie cieszyć.
1
@DonAndresFCB A oglądałeś Ty całe rozgrywki LM? Widziałeś jaką drogę miał Real do finału?
0
@Pawlak1992 No i co z tego że mieli łatwą drogę do finału. Tylko dlatego mają się nie cieszyć z wygranej bo mieli łatwą drogę? Ty myślisz w ogóle człowieku?
0
@Pawlak1992 Nikt City, Wolfsburga i Roma za darmo nie wrzucił do play-offów LM.
Skoro te drużyny grały na tym etapie to sobie wywalczyły tam miejsce, co za żałosne gadanie...żeby wygrać LM trzeba pokonać każdego rywala na jakiego się trafi.
Real wygrał wszystkie swoje mecze więc wygrał puchar, my nie daliśmy rady Atletico więc o co masz żal.
0
@DonAndresFCB Najłatwiejsi rywale, za każdym razem rewanż u siebie. To mniej prawdopodobne niż trafienie "szóstki" w lotka. Ustawka goni ustawkę. A teraz możesz mnie nazywać fanem teorii spiskowych i wierzyć sobie w dar od losu dla Realu, nie interesuje mnie to. W dodatku co do za mistrzostwo gdy nie pokonało się ani jednego mistrza w play-offach? Do tego ledwo wyszarpany awans z Wolfsburgiem, oraz wygrany półfinał bez strzelenia ani jednego gola, tylko dlatego, że przeciwnik sam wbił sobie bramkę. :D