DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co ty pierdzielisz ziomek? Bramka jest winą bramkarza strzał był w miejsce gdzie stał ale ten przed wolnym poszedł jak głupi na drugi słupek myśląc że Bale będzie strzelał nad murem.
0
W Copa America na 16 meczy nie trafiłem dokładnego wyniku ani jednego na euro trafiłem już w drugim meczu.
1
No i koniec chyba po meczu czerwona dla Albanii.
1
Brawo Szwajcarzy :)
14
A po co komu papierosy skoro są 1000 razy bardziej szkodliwe?
2
I tak TVP lepsze było od Polsatu. Laskowski trzymał poziom, a na Polsacie było słychać jakby komentatorzy nadawali z krótkofalówki.
1
Jeszcze miesiąc temu gdy Barca się nim tak nie interesowała i nie było wiadome czy Alves odejdzie to mówił że zostaje w Arsenalu. Teraz natomiast zmienił już zdanie. Chciałbym go w Barcelonie.
1
Jeżeli wyjdziemy z 2 miejsca to zagramy z 2 miejscem z Grupy A. Czyli prawdopodobnie z Szwajcarią lub Rumunią, a wtedy szansę będziemy mieli naprawdę spore.
1
Ja tak samo :D Najlepsze jest to że nie zgadłem jeszcze ani jednego dokładnego wyniku.
3
WHU chciał za Payeta 60 mln funtów to po Euro będą chcieli 80 :D
2
Ogląda ktoś w ogóle na polsacie bo ja nie dałem rady i po 30 sek przełączyłem na TVP. Jakość mikrofonów Polsatu była FATALNA.
0
To że Neymar odejdzie z Barcy jest pewne pytanie kiedy? Mi się wydaję że jeszcze pogra z 3 sezony. Ważne jest to że jak będzie chciał odejść to od szejków wydoić jak najwięcej czyli właśnie klauzule 190 mln.
1
U mnie takiej ligi nie wyszukuje. Ma ktoś może właśnie jakieś ligi prywatne bo jestem tylko w 3 a można w 10.
1
Na stadion jest niemożliwe żeby się dostali bo na pewno będzie bardzo dobrze sprawdzane wszystko ale poza stadionem np. w strefach kibica niestety wszystko możliwe.
1
Powiedz że żartujesz.
51
Oby Polska Ci nie weszła.
29
"Isco zamieszany w skandal seksualny"
Pewnie Benzema wszystko nagrywał :D
0
Ile do wygrania?
0
Więcej niż 2 bramki w tym meczu nie padną moim zdaniem.
0
Vasquez pewnie nie zagra w pierwszym składzie, a za to masz pkt jak ktoś wyjdzie w podstawowej 11.
66
Griezmann na twiterze do Davida Guetty
"Możesz ściszyć muzykę David Guetta? Nie mogę spać."
1
Ciężko wierzyć w to co pisze Mundo i Sport.
0
50 mln klauzula, a gdy nie rozegra 50% spotkań to znając nasz zarząd kwota spadnie do 10 mln.
0
I co za 2 lata jakby mu się coś odmieniło miałby odejść za darmo w wieku 30 lat? Mamy przedłużać kontrakty 2 dni przed jego końcem?
0
U mnie wciąż 0 :D
4
Ma kontrakt jeszcze na 2 lata chyba czas najwyższy go przedłużyć, więc nie wiem o co Ci chodzi.
11
Alves miał w kontrakcie że może odejść za darmo inaczej pewnie by nie został na następny rok gdy mieliśmy bana na transfery.
2
De Gea i raczej jest to pewne.
0
To po co mi odpisujesz "bo tak powiedział" skoro ja wiem że tak powiedział?
0
Przynajmniej wiemy teraz jakie słabości musimy naprawić.