DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Została 1 min trochę ryzykujesz.
3
Obydwie drużyny siebie warte.
1
A to jak jest wynik np. 0:0 to drużyny nie walczą?
0
W sumie nie mają po co atakować i tak mają 1 miejsce.
0
Nie Portugalia musi przegrać żeby odpaść.
2
Serio słupek????
1
Ma ktoś link do meczu Portugalii?
0
Myślę że tak samo jak Ronaldo karne. Identyczne uderzenie w prawą stronę bramki po ziemi w słupek :D
8
Haha i po tym wolnym Ronaldo kibice krzyczący Messi hahahha
0
A skąd oni mieli wiedzieć że Hiszpania przegra z Chorwacją? Mogli również Hiszpanie nie przegrać i wtedy w 1/4 Niemcy by musieli się mierzyć z Hiszpanami.
1
2 w nocy.
0
Brak Ronaldo czy Puyola to trochę przesada.
0
Obyś się mylił i skończyli swoją przygodę w 1/4 z Polską.
1
Polska jak wygra z Szwajcarią to z Chrowacją w 1/4 jest pięknie półfinał naprawdę jest realny.
5
Prędzej ogramy Chorwatów niż Hiszpanów.
6
Dzisiaj kibicuje Chorwatom. Jeśli przejdziemy Szwajcarów to wolałbym abyśmy zagrali w 1/4 z Chorwacją niż Hiszpanią.
55
„Chcesz być bogaty czy szczęśliwy?” Teraz Neymar jest biedny tylko 20mln za sezon + reklamy sponsorskie.
1
Co ty gadasz w Realu gra się tylko dla pieniędzy. Jego marzeniem było grać w średnim Tottenhamie.
0
No to już nie :D
0
Walia gol no to żegnamy Rusków z Euro.
0
Niech ta Anglia wygra bo nie awansujemy jeszcze i dopiero będzie... Nie wiem co ludzie mają w głowach awans już mamy możesz iść świętować. Niemożliwe jest że Irlandia wygra z Niemcami, a my przegramy z Ukrainą! Nawet jeśli się tak stanie to i tak z 4 pkt wyjdziemy z 3 miejsca, więc tak jak mówiłem możesz iść świętować. Do boju Słowacja!
1
Za Pogbe 150mln więc dużej różnicy nie widzę :D
1
Walia nie wygra dziś remis albo zwycięstwo Rosji.
0
Piszczek nie zagra jutro bo ma żółtą kartkę jakby dostał drugą to by pauzował w 1/8.
0
Bramkarz Rumuni drugi raz daje ciała i przez niego tracą bramkę. To samo było w meczu z Francją i golu Giroud.
9
Kapustka
"Moim piłkarskim marzeniem jest zagrać kiedyś w FC Barcelonie!"
W sumie za parę lat może te marzenie stać się realne jak się tak będzie rozwijał.
0
2-1 Mexico.
12
Co za głupie pytanie.
1
Nikolić wchodzi niech strzeli bramkę i uratuje kupon :D
50
Dodam również że straciły tak samo 45.