DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ta tłumacz go w szczękę dostał :D Po prostu niektórzy piłkarze nie potrafią się powstrzymać od symulek np. Busquets czy Alba.
2
"Po odpadnięciu kadry Dungi w fazie grupowej w Copa América w centrum krytyki w Brazylii znajduje się Neymar."
A to znowu za co? Przecież on nawet nie grał na tym turnieju i dobrze zrobił bo z takim trenerem i powołaniami i tak by nie wygrał. Teraz przynajmniej ma szansę na złoto na igrzyskach.
1
Co jak co ale widać po Inieście że nie jest zmęczony sezonem. Dużo odpoczywał w Barcelonie i to skutkuje dzisiejszymi występami.
1
Czechy Turcja jak widzicie ten mecz bo nie wiem czy nie postawi na Czechów.
1
Niemcy nie mają jakoś super mocnego składu to nie są Ci sami zawodnicy co na MŚ 2014. Brak typowej 9 boki obrony słabe pomoc nienajlepsza gdy gra w niej Khedira. Przed turniej już stawiałem że dojdą max do półfinału.
1
Na kimś swój gniew trzeba wyładować i na dodatek to Turcja.
1
Ja to od tygodnia widzę jak ktoś codziennie wrzuca informację że osiągnęli porozumienie.
0
To skoda trochę.
0
Zagadać?
22
Milik wrzucił na facebooka zdjęcie jak są uśmiechnięci z Pazdanem z takim opisem:
"Kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz 4 punkty po dwóch meczach i awansowałeś, a niektórzy szukają winnych słabej gry
0
Ta co w tym dziwnego średnio 2-3 mecze na dzień są.
6
Różnica jest taka że Lewandowski nie psuł tak dużo kontr i zmarnował tylko jedną okazję.
0
Jaki wynik obstawiacie Chorwacja Czechy? Ja postawiłem na kuponiku 1:1. Szkoda że nie postawiłem do tego Szwecja-Włochy 0:0 bo miałem tak stawiać.
0
Dlaczego nie? W Barcy szansę na grę ma zerową, Mam nadzieję że sprzedamy go za te chociaż 5 mln.
0
Włochy 0:0, Czechy 1:1, Hiszpania 2:1 lub 2:0.
1
Pazdan też był najgorszy z Holandią, a co zagrał wczoraj? :)
3
Nie lepiej dla nas jakby Hiszpania zajęła 2 miejsce w grupie za Chorwacją? Wtedy w 1/4 jakbyśmy tam zaszli zagralibyśmy z Chorwatami, a nie z Hiszpanami.
0
Nie musimy liczyć na potknięcie Niemców. Wystarczy wygrać z Ukrainą 3:0, a Niemcy z Irl 1:0 i to my wyjdziemy z 1 miejsca.
1
Nie skreślaj Szwajcarii z Francją bo jak wygrają to właśnie z Francuzami zagramy najprawdopodobniej w 1/8.
2
Milik znowu partolił okazje tak jak z Irlandią tylko różnica jest taka że tam jedną wykorzystał. Na Ukrainę która gra o nic Zieliński powinien grać od 1 pierwszej minuty. Wygranie z Ukraińcami 3:0 pozwoli nam na wyjście z 1 miejsca gdyby Niemcy wygrali tylko 1:0 z Irlandią.
0
Dobrze Bale niech Anglicy nie wychodzą z grupy.
1
Popraw to "przywrUcić" bo aż razi w oczy.
1
1:0 dla Anglii.
1
Ja tak przedwczoraj miałem 2 mecze trafione idealnie a przy Szwecja-Irlandia miałem 1:1 ale w ostatniej chwili zmieniłem na 2:1 dla Szwecji.
10
Griezmann 1 główka 1 gol Giroud 10 główek 0 w światło bramki.
0
Nie jesteś sam :D
0
I tak o to pewniaczek na podbicie kursu psuje mi kupon :D
4
Co ty gadasz on jest lepszy od Lacazette zdaniem trenera :D
1
Widać to w tym meczu.
2
Żiru to i nawet głowę ma drewnianą :D