DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta dziś bardzo słabiutko.
0
Co ten sędzia odwala???
0
Ehh czuć tu 0:0 :/ Iniesta jak na razie tylko straty.
4
0
Upał to ponad 30 stopni bez przesady :D
7
Oby plota Milik jest w świetnej formie ale potrzebuje przede wszystkim minut, a my mu tego nie zapewnimy. Ja bym go widział np. w Arsenalu gdzie spokojnie moim zdaniem by wygryzł Giroud.
1
Zdecydowanie teraz lepiej się przegląda prasę z nowym wyglądem artykułów. Są większe zdjęcia i ogólnie ładniej to wygląda.
2
Tło jest piękne w końcu jak się zjedzie na dól to również tam się znajduje, a nie tak jak poprzednie tylko na górze :)
5
4:0 w Madrycie po przerwie reprezentacyjnej
0
Zemsta będzie jak podniesiemy puchar za wygranie ligi.
0
Najgorsze El Clasico jakie oglądałem w życiu do 80 min nie działo się praktycznie nic, Barcelona po golu się wyłączyła. Jak zwykle zaczęła oszczędzając się przed następnym meczem ale żeby w GD się oszczędzać to już lekka przesada ale cóż trudno...
0
Haha nie już się zaczyna pajacowanie sędziów.
2
Będzie link do polskiego sopcasta?
0
Ostatnio to i z karnego ma nawet problemy trafić, więc pewnie nie strzeli żadnej.
2
Marcelo, Carvajal, Modrić, Varane, Isco.
0
Mi tam nie przeszkadza nowy wygląd artykułów nawet mi się bardziej podoba.
2
Słaby troll.
0
A tam nie trzeba mieć konta żeby oglądać?
0
5-1 mi akurat wyszło :D
0
A jak będzie remis? :D
0
W sumie zamiast białego narzucić żółty i fajnie by wyglądała.
0
Zapowiedź El Clasico przez DissBlastera :D
2
Oraz Sandro
0
Kto zarywa ten zarywa 90% osób jutro musi iść do szkoły lub pracy.
0
Jak myślicie jeśli Bayern by wygrał potrójną koronę i Lewy by został królem strzelców Bundesligi, a z Polską na Euro wyszedłby z grupy to byłby wstanie wygrać ZP?
9
Ja bym go nie chciał u nas zbyt często łapie kontuzje i mnie nie przekonuje jakoś.
9
Czasem dwóch jak Carvajal zagra :D
0
Cała strona zdjęcia itp.
1
Real nigdy nie wygrał z Barceloną gdy BBC zaczynało od pierwszej minuty. Od utworzenia tercetu Real wygrał dwa razy: 2-1 w finale CdR bez Ronaldo i w październiku 2014 3-1 bez Bale'a.
0
Ja bym wypożyczył Ter Stegena na 1 sezon i sprowadził za grosze jakiegoś starszego bramkarza żeby był w razie czego był gdyby Bravo nie mógł bronić.