0

Iniesta dziś bardzo słabiutko.

0

Co ten sędzia odwala???

0

Ehh czuć tu 0:0 :/ Iniesta jak na razie tylko straty.

4

tutaj na wesoło El Clasico 6-1 dla Barcelony :D

0

Upał to ponad 30 stopni bez przesady :D

7

Oby plota Milik jest w świetnej formie ale potrzebuje przede wszystkim minut, a my mu tego nie zapewnimy. Ja bym go widział np. w Arsenalu gdzie spokojnie moim zdaniem by wygryzł Giroud.

1

Zdecydowanie teraz lepiej się przegląda prasę z nowym wyglądem artykułów. Są większe zdjęcia i ogólnie ładniej to wygląda.

2

Tło jest piękne w końcu jak się zjedzie na dól to również tam się znajduje, a nie tak jak poprzednie tylko na górze :)

5

4:0 w Madrycie po przerwie reprezentacyjnej

0

Zemsta będzie jak podniesiemy puchar za wygranie ligi.

0

Najgorsze El Clasico jakie oglądałem w życiu do 80 min nie działo się praktycznie nic, Barcelona po golu się wyłączyła. Jak zwykle zaczęła oszczędzając się przed następnym meczem ale żeby w GD się oszczędzać to już lekka przesada ale cóż trudno...

0

Haha nie już się zaczyna pajacowanie sędziów.

2

Będzie link do polskiego sopcasta?

0

Ostatnio to i z karnego ma nawet problemy trafić, więc pewnie nie strzeli żadnej.

2

Marcelo, Carvajal, Modrić, Varane, Isco.

0

Mi tam nie przeszkadza nowy wygląd artykułów nawet mi się bardziej podoba.

2

Słaby troll.

0

A tam nie trzeba mieć konta żeby oglądać?

0

5-1 mi akurat wyszło :D

0

A jak będzie remis? :D

0

W sumie zamiast białego narzucić żółty i fajnie by wyglądała.

0

Zapowiedź El Clasico przez DissBlastera :D

2

Oraz Sandro

0

Kto zarywa ten zarywa 90% osób jutro musi iść do szkoły lub pracy.

0

Jak myślicie jeśli Bayern by wygrał potrójną koronę i Lewy by został królem strzelców Bundesligi, a z Polską na Euro wyszedłby z grupy to byłby wstanie wygrać ZP?

9

Ja bym go nie chciał u nas zbyt często łapie kontuzje i mnie nie przekonuje jakoś.

9

Czasem dwóch jak Carvajal zagra :D

0

Cała strona zdjęcia itp.

1

Real nigdy nie wygrał z Barceloną gdy BBC zaczynało od pierwszej minuty. Od utworzenia tercetu Real wygrał dwa razy: 2-1 w finale CdR bez Ronaldo i w październiku 2014 3-1 bez Bale'a.

0

Ja bym wypożyczył Ter Stegena na 1 sezon i sprowadził za grosze jakiegoś starszego bramkarza żeby był w razie czego był gdyby Bravo nie mógł bronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?