DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Madryckie świnie? Obrażać go nie powinni ale sam sobie zasłużył na gwizdy po tym co mówi w wywiadach. Gdyby takie coś odwalał piłkarz Realu na Barcę to sam byś jako pierwszy pisał żeby na niego gwizdali.
0
Pique wie co go będzie czekać i jeżeli to by mu przeszkadzało to by nie mówił nic o Madrycie w wywiadach. Na to wychodzi że lubi grać pod presją, jak sam mówił gwizdy na Bernabeu są jak symfonia.
0
Może sam nie chciał wiedząc pod jaką presją będzie sędziował.
0
"Alves potrzebuje więc wsparcia by załatać dziurę w prawej obronie. "
I właśnie dlatego gdy będzie zdrowy Rakitić to on zagra a nie Roberto.
0
Niech każdy tak mówi to na każdego będą gwizdać.
0
"Obok na koniec znajdziemy analizę dziesięciu kluczowych spraw związanych ze starciem Realu z Barçą: „forma Neymara może okazać się kluczowa”.
Będzie o tym artykuł?
1
Grupa marzeń dla Polski:
Portugalia/Ukraina lub Rosja/Polska/Albania.
2
Wykupiłem na futboldhd ale to był mecz z Bayernem(rewanż) gdzie widownia była mniejsza i zero lagów oraz ładna jakość. Na EL trochę bym się obawiał bo nic nie wiadomo przy takiej liczbie oglądających.
0
Ja bym chciał taki jakby wszyscy byli zdrowi oprócz Rafinhi:
Bravo, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, MSN.
Jeśli Messi by się nie wyleczył chciałbym zobaczyć Inieste na skrzydle lub ustawienie 4-4-2 w pomocy Busquets, Rakitić, Roberto, Iniesta.
0
Gdy widzę u góry odliczanie do klasyku to już czuje emocje, a co dopiero w dniu meczu.
5
"Everton zapłacił za 14-letniego Pawła Żuka 400 tysięcy funtów!!!"
0
Chyba po banie na miesiąc bo równo miesiąc go nie było i wcześniej jakieś komentarze miał usunięte.
0
Lavezzi nie będzie mógł grać w LM w tym sezonie. Nie widzę sensu ściągania go i płacenia 5 mln jak za pół roku będziemy mogli go mieć za darmo.
3
"Tak odbiegając od tematu" Może dlatego jest od tego la rambla żeby pisać właśnie tam?
0
Songowi po tym sezonie kończy się chyba kontrakt ale nie jestem pewien. Deulofeu nie został wypożyczony tylko sprzedany z opcją pierwokupu.
0
1:1 Real strzeli jako pierwszy i zacznie grać bardzo defensywnie licząc na sporadyczne kontry.
0
Moim zdaniem powinien po tym sezonie jak utrzyma formę zostać wypożyczony do jakiegoś średniaka z 8/9 miejsca. Na pewno by byli chętni, a 1 skład powinien mieć albo do Rayo klubu z podobnym stylem do Barcy.
0
Ma ktoś filmik do tego że kibice Hiszpanii gwizdali na Pique, a kibice Anglii skandowali jego nazwisko?
0
Wiesz Busi może powiedzieć że nie chce zagrać i nie musi wchodzić na boisko.
0
Ma ktoś statystyki Messiego ile ma meczy/bramek/asyst przeciwko Realowi?
0
Gdy kupił go Real był tutaj przez każdego nazywany gwiazdą jednego turnieju. Nikt nie mógł pojąć jak Real mógł kupić go za 80 mln. Nie trafił do Barcy bo był drogi i nawet się nim nie interesowaliśmy.
0
Szczerze jeśli LE po tym sezonie by zechciał opuścić Barce (oby nie) to widziałbym tego pana w Barcelonie ale to by był pstryczek w nos dla Realu. Moim zdaniem obecnie jest to jeden z najlepszych trenerów na świecie i spokojnie zalicza się do TOP 5.
1
Barca dołączyłaby wtedy do ligi francuskiej natomiast La Liga by straciła najwięcej.
85
Bramka Pique na SB przy gwizdach to by było coś pięknego.
0
Brak prawdopodobnie Messiego oraz Real gra u siebie. Chociaż ja i tak czuje że będzie remis.
1
Myślę że nawet jak Messi zdąży się wyleczyć na Real to LE i tak nie będzie ryzykował i posadzi Messiego na ławie by w około 60-70 minucie wszedł i przesądził o losach meczu.
4
On dalej myśli że gwizdali na piłkarzy Barcy ahhaha nie mogę z tych komentatorów :D
0
Munir rozegrał najlepszy mecz w tym sezonie jeszcze dobrze zagrał z Bayerem bodajże.
6
Munir brawo nie wiem co wy macie do niego w tym meczu gra bardzo dobrze...
1
Ale teraz niesamowicie przydałby się Messi.