DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jeszcze stoperzy Bartra i Pique :D
0
Nie wiem co odwala Alves zamiast wycofać.
0
On godziny nie przestawił :D
0
Alba, Busi też nie zawodzą.
4
Patrzcie jak teraz się darł komentator kibic Realu jak Barca strzeli będzie smutek :D
0
Pique ile jeszcze ile on ma grać? Edit: To jednak Bartra brawo dzięki komentator.
3
Ostatnie 7 meczy Realu: W,R,W,R,W.R.W
Czyli teraz czas na Remis z Las Palmas :D
2
Pewnie zegarka nie przestawił :D
2
Ciekawe kto ma grać za Sergio?
0
Tylko Messi będzie po kontuzji i nie wiadomo jak zagra, a Luis jest bez formy ;/
0
Na razie się sprawdza :D
2
Taki skład bym chciał:
Bravo-Alves-Bartra-Vermaelen-Alba/Mathieu-Mascherano-Rakitić-Iniesta-Munir-Ney-Suarez
0
Bo redakcja chciała pokazać nową piłkę, a może z Iniestą takiego zdj nie było.
8
Patrząc na ostatnie twoje komentarze to nie wiem czy ty jesteś trollem czy 10-letnim dzieckiem sądzę jednak, że to pierwsze.
37
„Złota Piłka? Będę nominowany do Złotego Ogórka."
Zawsze jakiś tekst odpali LE na konferencji :D
2
Dzisiaj obowiązkowo Bartra i najlepiej Vermaelen na boisku.
8
Od tego jest La rambla! Chociaż na takie głupie tematy to nawet tam nie warto pisać.
1
Co tu robi Wenger i Ancelotti?
1
"Francuz ewidentnie nie jest w formie, ale jak się patrzy na całą defensywę, to kto jest?" Hmmm siedzący całe życie na ławce Bartra i wracający po kontuzji Vermaelen. To oni powinni stworzyć duet stoperów z BATE.
0
Czemu Luis nie lobuje?
6
Ta obrona to masakra ktoś pisał że powinien być wynik 6:2 to jazda.
5
1 asysta Neymara do Suareza stała się faktem
0
Suarez już z 5 spalony czy więcej?
1
W końcu normalnie strzelił a nie jakieś rozbiegi dziwne.
0
Gdzie Bartra się pytam?
0
Danilo niczego wielkiego nie pokazuje w Realu jak na razie. Tak jak sądziłem Carvajal>Danilo.
0
Levante gra bardzo słabo. Kwesta czasu to bramka Realu.
0
Będzie dziś transmisja meczu Barcy na stronie internetowej eleven?
0
Tak samo ja myślałem że mecz i o 16 :D
3
Dlatego jestem od opcji usunięcia komentarza. Można by było go usunąć do 5 min od wpisu.