DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
Zapowiada się jeden z nielicznych meczów w którym zagra Douglas.
3
Drabinka dopiero w 1/8 losowana?
0
E tam nie jest źle lubię oglądać mecze jak jest ciemno a o 18 już będzie w listopadzie ;)
0
Tak widzę skład na Rayo:
Bravo-Alves-Bartra-Vermaelen/Mathieu-Alba-Samper-Rakitić-Roberto-Neymar-Suarez-Munir/Sandro
Po meczach reprezentacyjnych powinni odpocząć Mascherano i Busi. Pique niech lepiej usiądzie bo z taką formą nikt gorzej od niego nie zagra.
0
Jeśli chcemy kupić stopera to jest pewne że musimy jakiegoś sprzedać. Myślę, że za Mathieu 10 mln wyciągniemy.
6
To dzięki temu że mam urodziny wygrywamy :D
0
Jak będzie remis 0:0 lub 1:1 to tak jak 2:2 to awansuje Irlandia a my baraże.
0
Sorry ale Veratti Xaviemu do pięt nie dorasta.
0
Ja bym nie zmieniał nic tercet funkcjonuje idealnie, a za dużo gwiazd w ataku też nie za dobrze.
0
W PK też nie grał.
1
Tylko przez te 4 lata zrobił niesamowity postęp więc nie wiem co to za oburzenie. Pewnie gdyby grał dalej u nas nie byłby tak dobry. Kupimy go za około 15 mln bo jak się płaci klauzule to trzeba zapłacić ileś tam % więcej.
0
Ale ty wiesz że to są okulary?
7
Pamiętam w tamtym sezonie też były konflikty na linii piłkarze-trener. Lucho był już na wylocie gdy nie dogadywał się z Messim, Pique(zdaniem prasy), a chyba nie muszę mówić jak skończyliśmy sezon. Oby tylko Real go nie skończył jak my :D
12
Pozostawię to bez komentarza marne prowo ;)
5
Ja mam pytanie na La Rambla będą czyszczone komentarze bo cały czas z najlepszymi poleceniami są te same.
5
Kto stawia na Chelsea na takie drużyny się nie stawia :D
1
On już gra XXXXD
0
Brał lekcje od szamana bramkarza Malagi.
2
Bravo proszę broń i w LM.
3
Moim zdaniem Bravo powinien bronić również w LM bo jest po prostu lepszy.
1
Nolito czy to ty?
0
z 5 cm a nie metra :D
1
Pique zamiast wjechać wślizgiem patrzył się haha nie wierze w tego człowieka.
2
Pique ahhahaha co to było czemu on nie robił wślizgu??????
0
Spalony jednak już myślałem że nie było.
0
Bravo potrafi wyjść do piłek przy dośrodkowaniach przynajmniej ;)
1
Suarez potrafi genialnie uderzyć z pierwszej piłki ile on już tak bramek nastrzelał. Kto wie czy nie robi to najlepiej na świecie.
0
To nasz bramkarz może bronić? O.o
4
Mi nic nie tnie.
4
Roberto piękna akcja dobry początek.