44

Zapowiada się jeden z nielicznych meczów w którym zagra Douglas.

3

Drabinka dopiero w 1/8 losowana?

0

E tam nie jest źle lubię oglądać mecze jak jest ciemno a o 18 już będzie w listopadzie ;)

0

Tak widzę skład na Rayo:

Bravo-Alves-Bartra-Vermaelen/Mathieu-Alba-Samper-Rakitić-Roberto-Neymar-Suarez-Munir/Sandro

Po meczach reprezentacyjnych powinni odpocząć Mascherano i Busi. Pique niech lepiej usiądzie bo z taką formą nikt gorzej od niego nie zagra.

0

Jeśli chcemy kupić stopera to jest pewne że musimy jakiegoś sprzedać. Myślę, że za Mathieu 10 mln wyciągniemy.

6

To dzięki temu że mam urodziny wygrywamy :D

0

Jak będzie remis 0:0 lub 1:1 to tak jak 2:2 to awansuje Irlandia a my baraże.

0

Sorry ale Veratti Xaviemu do pięt nie dorasta.

0

Ja bym nie zmieniał nic tercet funkcjonuje idealnie, a za dużo gwiazd w ataku też nie za dobrze.

0

W PK też nie grał.

1

Tylko przez te 4 lata zrobił niesamowity postęp więc nie wiem co to za oburzenie. Pewnie gdyby grał dalej u nas nie byłby tak dobry. Kupimy go za około 15 mln bo jak się płaci klauzule to trzeba zapłacić ileś tam % więcej.

0

Ale ty wiesz że to są okulary?

7

Pamiętam w tamtym sezonie też były konflikty na linii piłkarze-trener. Lucho był już na wylocie gdy nie dogadywał się z Messim, Pique(zdaniem prasy), a chyba nie muszę mówić jak skończyliśmy sezon. Oby tylko Real go nie skończył jak my :D

12

Pozostawię to bez komentarza marne prowo ;)

5

Ja mam pytanie na La Rambla będą czyszczone komentarze bo cały czas z najlepszymi poleceniami są te same.

5

Kto stawia na Chelsea na takie drużyny się nie stawia :D

1

On już gra XXXXD

0

Brał lekcje od szamana bramkarza Malagi.

2

Bravo proszę broń i w LM.

3

Moim zdaniem Bravo powinien bronić również w LM bo jest po prostu lepszy.

1

Nolito czy to ty?

0

z 5 cm a nie metra :D

1

Pique zamiast wjechać wślizgiem patrzył się haha nie wierze w tego człowieka.

2

Pique ahhahaha co to było czemu on nie robił wślizgu??????

0

Spalony jednak już myślałem że nie było.

0

Bravo potrafi wyjść do piłek przy dośrodkowaniach przynajmniej ;)

1

Suarez potrafi genialnie uderzyć z pierwszej piłki ile on już tak bramek nastrzelał. Kto wie czy nie robi to najlepiej na świecie.

0

To nasz bramkarz może bronić? O.o

4

Mi nic nie tnie.

4

Roberto piękna akcja dobry początek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?