0

Po co Pogba skoro i tak nie będzie mógł grać w LM bez sensu. Z Turanem damy radę od stycznia.

0

Po co Gundogan od stycznia jak mamy wtedy Turana i Vidala. Lepiej poczekać do lata i kupić Pogbę.

0

I to remis w fazie grupowej LM w pierwszym meczu a taki lament :D

0

Nie wiem dlaczego ludzie głosują na Messiego jako ZM. 1 połowę miał dobrą ale w 2 popisał jedynie się 2 świetnymi podaniami i strzałem w poprzeczkę. Najsolidniej zagrał Mathieu.

5

Ludzie uspokójcie się zachowujecie się jakbyśmy odpadli z LM. To jest 1 mecz w fazie grupowej na wyjeździe przeciwko dobrej Romie i tak wyjdziemy z 1 miejsca i tak...

1

Mam nadzieję że to twój ostatni komentarz na tej stronie...

0

Haha nie mogę co tu się dzieje jakbyśmy z LM odpadli. Ludzie to jest 1 mecz w fazie grupowej w takiej grupie wyjdziemy i tak z 1 miejsca i tak!

0

Mascherano

4

Nie wierze czemu musimy mieć takiego pecha???

0

Na razie to nowy bramkarz nawet 1 interwencji nie zaliczył masakra.

0

Iniesta miał Roberto czemu nie podał???

3

Valencia cóż za powrót 2-2!!!

0

Zapomniałeś o Vermaelenie.

0

Teraz jak to będzie coś poważnego nie mamy rezerwowego śp do stycznia.

0

Suareza zdaniem komentatora...

0

Nie wierze dopiero co wszedł!!!!!

0

Rafinha ładnie wszedł w mecz.

3

Tobie nie podoba się Ney, a Hajto podoba się Rybus :)

0

Trzeba wykorzystać że jest nierozgrzany i ładować z dystansu.

1

Tylko Bravo dostał taki strzał od razu po stracie piłkarza Barcy, a piłkarz Romy holował przez kilka sekund.

1

Klepiemy i nic z tego nie wychodzi.

0

Widzę, że Ter Stegen ma co chwilę pecha, a Bravo prawie w ogóle :)

0

Messi może strzelić ma rakiete dziś w nodze.

3

Jezu przecież Ter Stegen nie zaliczył jeszcze chyba meczu by nie zrobił jakiegoś błędu masakra....

16

Haha 5 karny czy 6 zabrany w 3 meczu? :)

0

Na razie to Roma lepiej wygląda.

0

Ależ by była bramka :OO

1

Nie ma szans na wygranie nie wygrywając nic w sezonie...

0

Czemu smutny wieczór? O.o

1

Kiedyś były pamiętam + i -

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?