DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co Pogba skoro i tak nie będzie mógł grać w LM bez sensu. Z Turanem damy radę od stycznia.
0
Po co Gundogan od stycznia jak mamy wtedy Turana i Vidala. Lepiej poczekać do lata i kupić Pogbę.
0
I to remis w fazie grupowej LM w pierwszym meczu a taki lament :D
0
Nie wiem dlaczego ludzie głosują na Messiego jako ZM. 1 połowę miał dobrą ale w 2 popisał jedynie się 2 świetnymi podaniami i strzałem w poprzeczkę. Najsolidniej zagrał Mathieu.
5
Ludzie uspokójcie się zachowujecie się jakbyśmy odpadli z LM. To jest 1 mecz w fazie grupowej na wyjeździe przeciwko dobrej Romie i tak wyjdziemy z 1 miejsca i tak...
1
Mam nadzieję że to twój ostatni komentarz na tej stronie...
0
Haha nie mogę co tu się dzieje jakbyśmy z LM odpadli. Ludzie to jest 1 mecz w fazie grupowej w takiej grupie wyjdziemy i tak z 1 miejsca i tak!
0
Mascherano
4
Nie wierze czemu musimy mieć takiego pecha???
0
Na razie to nowy bramkarz nawet 1 interwencji nie zaliczył masakra.
0
Iniesta miał Roberto czemu nie podał???
3
Valencia cóż za powrót 2-2!!!
0
Zapomniałeś o Vermaelenie.
0
Teraz jak to będzie coś poważnego nie mamy rezerwowego śp do stycznia.
0
Suareza zdaniem komentatora...
0
Nie wierze dopiero co wszedł!!!!!
0
Rafinha ładnie wszedł w mecz.
3
Tobie nie podoba się Ney, a Hajto podoba się Rybus :)
0
Trzeba wykorzystać że jest nierozgrzany i ładować z dystansu.
1
Tylko Bravo dostał taki strzał od razu po stracie piłkarza Barcy, a piłkarz Romy holował przez kilka sekund.
1
Klepiemy i nic z tego nie wychodzi.
0
Widzę, że Ter Stegen ma co chwilę pecha, a Bravo prawie w ogóle :)
0
Messi może strzelić ma rakiete dziś w nodze.
3
Jezu przecież Ter Stegen nie zaliczył jeszcze chyba meczu by nie zrobił jakiegoś błędu masakra....
16
Haha 5 karny czy 6 zabrany w 3 meczu? :)
0
Na razie to Roma lepiej wygląda.
0
Ależ by była bramka :OO
1
Nie ma szans na wygranie nie wygrywając nic w sezonie...
0
Czemu smutny wieczór? O.o
1
Kiedyś były pamiętam + i -