0

Też miałem konto premium na miesiąc oglądałem mecze ligowe i LM z Bayernem i wszystko działało ani 1 laga.

0

Higuain powołany do reprezentacji, Messi również tylko ciekawe czy przyjmie.

0

Daj linka do artykułu.

0

Ja tam myślę, że Bilbao może wyjść w pierwsze 15 min wysoko. Wiedzą, że jak strzelą bramkę Barcy już upadną morale i mają SPH.

0

Liczę na relację z twojej strony jak Wiśni.

2

No i po co mam teraz oglądać jak wiem jaki będzie wynik... Wielkie dzięki...

1

Cieszę się, że NC+ przegrało bo i tak nie mam, a zobaczymy jak to będzie z Eleven :D

0

City tymi 2 meczami pokazuje że to oni będą głównym faworytem do mistrzostwa Anglii.

3

Haha każda porażka Chelsea cieszy po 2 meczach 1 pkt :D

0

Musiał to wybić? Większej głupoty nie słyszałem nikt go nie atakował nikt żaden zawodnik Athleticu nie biegł do piłki zamiast poczekać i ją złapać w polu karnym to on jak zawsze musi naśladować Neuera chociaż na razie mu do pięt nie dorasta.

0

To nie był pech tylko głupota. Mógł poczekać na piłkę i ją złapać to musi się bawić w Neuera żeby ludzie go do niego porównywali :)

0

Tylko takie coś niech sobie robi w lidze gdzie zawsze straty można odrobić. Przez te jego rotacje przegraliśmy SPH.

0

Co z tego skoro Bravo lepszy?

0

Dokładnie po Sevilli Lio król super forma kolejny dobry sezon. Po 1 słabym meczu od razu brak formy bo musiał sam ciągnąć cała pomoc.

0

Czyli i tak nie mieliśmy szans na wygranie 6 pucharów bo w tamtym sezonie przecież wygraliśmy 3, a superpuchar Europy liczy się do tego, a nie zapomniałem ten puchar liczy się do tego sezonu i poprzedniego przecież to logiczne.

0

A jaki ma sens wystawiać zawodników 1 składu skoro remontada bez żadnej strzelonej bramki na wyjeździe jest niemożliwa.

0

Pique,Rakitić,Iniesta,Sergio.

1

Tak wiem Ter Stegen ma grać bo jest młody nie ważne, że gorszy. Może dajmy zagrać Sandro zamiast Messiego też jest młodszy.

0

Lucho teraz możesz być w swoim żywiole wystaw te rezerwy wiem że tego chcesz. Przynajmniej może w 1 kolejce im skopiemy tyłki PODSTAWOWYM składem.

0

Tak jak z Bayernem proszę cię...

2

Pedro w miarę solidnie.

0

Jak mogą być zmęczeni skoro nie grało w tym meczu 7 zawodników podstawowego składu??

0

100%? 1 bramka 100% to na konto Ter Stegena.

1

Wiecie, że to jest jakiś marny troll patrzcie jak pisze nazwiska piłkarzy.

1

Mam nadzieję, że Bravo będzie bronił w La Liga i LM, a Ter Stegen w PK. Bravo jest obecnie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Zawsze gdy jest w bramce wiem że można na nim polegać i nie zrobi głupiego błędu. Na 38 meczy w La Liga zrobił 1 błąd w meczu Sevillą, a ratował nam wiele razy skórę między innymi z Realem. Ter Stegen w którym meczu nas ratował nie licząc z Bayernem w rewanżu gdzie wszystko było wyjaśnione. Do tego te jego niepewne wyjścia przy stałych fragmentach mimo tego, że jest wyższy od Bravo.

1

W tym sezonie ma 0 podobnie jak Barca i każdy klub na świece.

0

Pytanie dlaczego wystawiliśmy rezerwy :D

0

dwuch? pujdzie? karzdym? pozatym? /// Oczywiście do kolegi wyżej.

0

Nawet Athletic nie potrafią napisać z radości.

8

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?