DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorry ale z 2 ŚPD i Roberto w pomocy i brak Neymara tylko geniusz Messiego lub Suareza nas uratuje, a 30 min w dogrywce z taką obroną szans nie ma.
1
Jeszcze Douglasa niech wpuści :)
0
Nie no bez jaj my nie mamy obrony.
0
Brawo genialne zmiany S.Roberto i Bartra w superpucharze...
0
Mathieu zejdź bo zaraz czerwo.
0
Dokładnie Alves rozgrywa dobry mecz dużo odbiorów.
0
Ten mecz pokazuje jak wiele w obronie daje nam Alba :)
0
No bez jaj Barca
0
Roberto ehh... Już bym wolał jakby Halilović był na ławce za niego i teraz wszedł.
0
Ale mecz może się podobać :D
0
Komentarz usunięty
1
W Schalke by miał mniejszą szansę na grę. Co z tego, że klub jest w rozsypce skoro on tam będzie grał tylko 1 sezon.
1
Nawet powołany nie jest więc pewnie medalu nie dostanie i oficjalnie nie będzie mógł sobie wpisać że wygrał Superpuchar.
15
Słabo bo będzie trzeba jeszcze dłużej czekać na klasyk :/
1
Bardzo dobry ruch, że Halilović został wypożyczony do Hamburgu.
1
A mnie wkurza nc teraz nie będę mógl obejrzeć ligi mistrzów w pobliskim pokoju bo oni wykupili prawa na wyłączność.
/edit: Pawel mnie wyprzedził :D
0
Powołać, a zagrać 2 różne rzeczy.
0
A co Barcelona gra w lidze katalońskiej czy hiszpańskiej?
0
Jak ci Szpaku może komentować jak ten mecz leci na Canal +
0
To znajdź mi np, artykuł który ma największą liczbę wyświetleń albo komentarzy ;)
6
Fajnie jakby redakcja dodała artykuł gdzie by było napisane:
-kto ma największą liczbę poleceń
-jaki komentarz uzyskał najlepszą liczbę poleceń
-kto ma najdłuższy staż na stronie
- jaki artykuł ma największą liczbę wyświetleń i najwięcej komentarzy
Fajnie by się takie coś czytało jak ktoś codziennie siedział na fcbarca.com ;)
0
Teraz mi się będzie myliło zawsze pamiętam każdego z avataru, a nie z nicku. Pamiętam było paru gości co mieli te same avatary z jakimiś dzieckiem w avatrze zawsze się mi myliło :D
0
Czemu masz messlaha w avatarze? :D
1
Sojerrr ma długie i fajne komentarze. Messlah ma chyba najwięcej komentarzy na fcbarca ale wisnia czuwa na szczęście.
0
Dostał już perma ale chyba na konto się może logować :)
5
A myślałem, że przez 15 dni dzięki za info.
0
Skompromitowali Polskę gromiąc Celtic? To wina wszystkich Polskich klubów bo nie wiem jak można nie awansować przez 20 lat do LM.
0
Legia ma o wiele wyższą szansę niż wszystkie Polskie kluby razem wzięte już w tamtym roku gdyby nie ich głupota graliby w fazie grupowej LM i jak co nie jestem kibicem Legi ;)
3
Ja tam liczę, że Legia będzie mistrzem Polski. Jako jedyny klub w Polsce ma jakiekolwiek szansę zagrać w LM.
1
5 razy przeczytałem twój komentarz dalej go nie rozumiem.