0

Sorry ale z 2 ŚPD i Roberto w pomocy i brak Neymara tylko geniusz Messiego lub Suareza nas uratuje, a 30 min w dogrywce z taką obroną szans nie ma.

1

Jeszcze Douglasa niech wpuści :)

0

Nie no bez jaj my nie mamy obrony.

0

Brawo genialne zmiany S.Roberto i Bartra w superpucharze...

0

Mathieu zejdź bo zaraz czerwo.

0

Dokładnie Alves rozgrywa dobry mecz dużo odbiorów.

0

Ten mecz pokazuje jak wiele w obronie daje nam Alba :)

0

No bez jaj Barca

0

Roberto ehh... Już bym wolał jakby Halilović był na ławce za niego i teraz wszedł.

0

Ale mecz może się podobać :D

0

Komentarz usunięty

1

W Schalke by miał mniejszą szansę na grę. Co z tego, że klub jest w rozsypce skoro on tam będzie grał tylko 1 sezon.

1

Nawet powołany nie jest więc pewnie medalu nie dostanie i oficjalnie nie będzie mógł sobie wpisać że wygrał Superpuchar.

15

Słabo bo będzie trzeba jeszcze dłużej czekać na klasyk :/

1

Bardzo dobry ruch, że Halilović został wypożyczony do Hamburgu.

1

A mnie wkurza nc teraz nie będę mógl obejrzeć ligi mistrzów w pobliskim pokoju bo oni wykupili prawa na wyłączność.


/edit: Pawel mnie wyprzedził :D

0

Powołać, a zagrać 2 różne rzeczy.

0

A co Barcelona gra w lidze katalońskiej czy hiszpańskiej?

0

Jak ci Szpaku może komentować jak ten mecz leci na Canal +

0

To znajdź mi np, artykuł który ma największą liczbę wyświetleń albo komentarzy ;)

6

Fajnie jakby redakcja dodała artykuł gdzie by było napisane:
-kto ma największą liczbę poleceń
-jaki komentarz uzyskał najlepszą liczbę poleceń
-kto ma najdłuższy staż na stronie
- jaki artykuł ma największą liczbę wyświetleń i najwięcej komentarzy
Fajnie by się takie coś czytało jak ktoś codziennie siedział na fcbarca.com ;)

0

Teraz mi się będzie myliło zawsze pamiętam każdego z avataru, a nie z nicku. Pamiętam było paru gości co mieli te same avatary z jakimiś dzieckiem w avatrze zawsze się mi myliło :D

0

Czemu masz messlaha w avatarze? :D

1

Sojerrr ma długie i fajne komentarze. Messlah ma chyba najwięcej komentarzy na fcbarca ale wisnia czuwa na szczęście.

0

Dostał już perma ale chyba na konto się może logować :)

5

A myślałem, że przez 15 dni dzięki za info.

0

Skompromitowali Polskę gromiąc Celtic? To wina wszystkich Polskich klubów bo nie wiem jak można nie awansować przez 20 lat do LM.

0

Legia ma o wiele wyższą szansę niż wszystkie Polskie kluby razem wzięte już w tamtym roku gdyby nie ich głupota graliby w fazie grupowej LM i jak co nie jestem kibicem Legi ;)

3

Ja tam liczę, że Legia będzie mistrzem Polski. Jako jedyny klub w Polsce ma jakiekolwiek szansę zagrać w LM.

1

5 razy przeczytałem twój komentarz dalej go nie rozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?