DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha nie wytrzymam z tym komentarzem lekko trącony bauhaha
1
Dudka może na Gran Derbi trzymają.
1
Czemu tu jest komentarz madrycki na jakim kanale jest kataloński?
0
Aha oglądam mecz a słyszę o James Bondzie.
0
Ten 2 komentator jest słaby.
0
Już powinien być karny...
5
Ja ci odpowiem nie umiemy.
0
Nie wiem czy opłaca się oglądać w ogóle 1 połowę bo na pewno nie strzelimy w niej bramki gorzej jak stracimy.
1
Tak jak z Bilbao?
0
Oby było w ogóle po co go wystawiać bo do 60 może być już 2/3:0 dla Atletico.
1
Znowu LE kombinuje... W 1 połowie na 100% nie będziemy prowadzić, a nawet czuje przegrywać 1:0 i potem będą oczekiwać cudów od Messiego.
0
W dzisiejszym? On zawsze jest słaby na Real, a nam stawia autobus.
0
Messi nie ma nic odrabiać :) Na razie to Real ma odrabiać stratę do Barcy.
0
Niech ten Espanyol spadnie on stracił kiedyś mniej niż 3 gole z Realem?
0
Espanyol gra wysoko szkoda, że z nami postawią autobus...
0
Caisedo może dziś pokarać Real.
2
Grywalność Fifa + Grafika PES= gra idealna.
0
Haha 10 mln euro za sezon przecież jak dla Barcy to takie pieniądze to są nic.
0
Nie wiem po co aż tak Barca walczy by Pique zagrał na Atletico. Mamy zawodników którzy go potrafią zastąpić spokojnie w doskonałej formie mamy Vermaelena, a Mascherano da radę. Nie wiadomo jakby zagrał Pique przez to zamieszanie z tymi gwizdami.
3
1
Messi 94 Ronaldo 93.
0
Ja jeszcze chodzę do szkoły ponadgimnazjalnej ale już wiem, że nie będę miał zamiaru pracować w Polsce ;)
2
Większość osób nie może znaleźć pracy w Polsce po nieważne jakiej szkole :D
6
Się nie zdziwię jak oni to specjalnie zrobili :D
0
Skąd te info że nie zdążyli z papierami?
0
Ja tam bym wolał już Pogbę lub Verattiego...
2
Już nurkuje hahah :D
0
Betis naprawdę gra ładnie szkoda straty bramki na początku meczu.
11
To jest rzut karny...
0
Na razie mają 1 Betis zaczyna coś atakować przynajmniej próbuje.