0

Haha nie wytrzymam z tym komentarzem lekko trącony bauhaha

1

Dudka może na Gran Derbi trzymają.

1

Czemu tu jest komentarz madrycki na jakim kanale jest kataloński?

0

Aha oglądam mecz a słyszę o James Bondzie.

0

Ten 2 komentator jest słaby.

0

Już powinien być karny...

5

Ja ci odpowiem nie umiemy.

0

Nie wiem czy opłaca się oglądać w ogóle 1 połowę bo na pewno nie strzelimy w niej bramki gorzej jak stracimy.

1

Tak jak z Bilbao?

0

Oby było w ogóle po co go wystawiać bo do 60 może być już 2/3:0 dla Atletico.

1

Znowu LE kombinuje... W 1 połowie na 100% nie będziemy prowadzić, a nawet czuje przegrywać 1:0 i potem będą oczekiwać cudów od Messiego.

0

W dzisiejszym? On zawsze jest słaby na Real, a nam stawia autobus.

0

Messi nie ma nic odrabiać :) Na razie to Real ma odrabiać stratę do Barcy.

0

Niech ten Espanyol spadnie on stracił kiedyś mniej niż 3 gole z Realem?

0

Espanyol gra wysoko szkoda, że z nami postawią autobus...

0

Caisedo może dziś pokarać Real.

2

Grywalność Fifa + Grafika PES= gra idealna.

0

Haha 10 mln euro za sezon przecież jak dla Barcy to takie pieniądze to są nic.

0

Nie wiem po co aż tak Barca walczy by Pique zagrał na Atletico. Mamy zawodników którzy go potrafią zastąpić spokojnie w doskonałej formie mamy Vermaelena, a Mascherano da radę. Nie wiadomo jakby zagrał Pique przez to zamieszanie z tymi gwizdami.

3

:)

1

Messi 94 Ronaldo 93.

0

Ja jeszcze chodzę do szkoły ponadgimnazjalnej ale już wiem, że nie będę miał zamiaru pracować w Polsce ;)

2

Większość osób nie może znaleźć pracy w Polsce po nieważne jakiej szkole :D

6

Się nie zdziwię jak oni to specjalnie zrobili :D

0

Skąd te info że nie zdążyli z papierami?

0

Ja tam bym wolał już Pogbę lub Verattiego...

2

Już nurkuje hahah :D

0

Betis naprawdę gra ładnie szkoda straty bramki na początku meczu.

11

To jest rzut karny...

0

Na razie mają 1 Betis zaczyna coś atakować przynajmniej próbuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?