0

Haha gdyby to wpadło to Navas by już chyba nie zagrał do końca sezonu :D

2

Taki klub Brazylijski z tego co pamiętam pokonał w KMŚ Chelsea :D

0

Mi się ten strój podoba najbardziej :)

0

Co sądzicie o Ter Stegenie? Moim zdaniem spokojnie mógł wyjść do piłki i byłby pierwszy od Torresa by to zapobiegło utracie bramki. Chciałbym aby Bravo po kontuzji bronił w La Liga i LM bo z meczu na mecz widzę, że jest lepszy od Ter Stegena.

8

Ale oni wygrali z Granadą

1

Przed Sevillą mamy Celte na wyjeździe która gra po 2 kolejkach bardzo dobrze.

10

Podobała mi się gra Rafinhi dziś na środku pomocy :)

0

Co ten Kosecki się drze????

0

Kosecki załamany haha

0

To jest kpina tych meczy nie da się oglądać przez tych sędziów! Kiedy oni wprowadzą te powtórki!

0

To jest kpina 3 karny w tym meczu niepodyktowany...

0

Ciekawe czy Kosecki wie że Suarez i Godin są z Urugwaju bo mam wrażenie że nie.

0

Kosa czemu się nie cieszysz?

2

Boże niech wróci Bravo i broni w Lm i La Liga. Ter Stegen nie ten poziom.

0

Nie mam pytań co zrobił Ter Stegen mógł spokojnie wyjść...

1

Ter Stegen czemu nie wyszedł???????

0

Dobrze jeszcze 1 niech im zabierze i będziemy kwita :)

0

Boże aż się prosiło by podać do Rakiticia wtedy :/

0

Ale to Kosecki pomylił Vermaelena z Ter Stegenem.

0

Messi od początku 2 połowy nie ma na co czekać.

0

W poprzednim chyba 2 i w tym już 2

1

Kosecki jest ciekawy ile chudnie bo sam by pewnie schudł i zastanawia się czy nie zostać trenerem.

1

Czy my za każdym razem musimy zostać poszkodowani przez sędziego????

0

Niech ten Kosecki już się nie odzywa. Pierwszy komentator jeszcze daje radę.

0

Nie mówcie, że już kontuzja?? :/

3

Wzruszająca historia 2 minuty mówił o tym jak Torres podawał mu piłki.

0

Haha fajna historyjka :) yyy

0

Masakra w życiu nie słyszałem gorszego komentatora...

11

Nie mogę słuchać tego Koseckiego.

0

Odśwież stream pomaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?