DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
3 gim a w głowie picie i palenie... patologia.
1
Ja bym i tak przed GD nie ryzykował nawet jakby był gotowy to bym go wpuścił przy niekorzystnym wyniku gdzieś w 70 min.
5
W tamtym sezonie było to samo Luis go odsunął od składu przez parę meczy grzał ławę i potem zaczął grać widać że teraz też mu się to przyda.
0
Takiemu Turanowi się jednak przydaje bo sobie może pograć przynajmniej :)
1
Boże statystyki strzelonych i straconych goli 18:17 to aż nie podobne do Barcy i to w nawiasie 1x Bravo, 16x Ter Stegen.
0
I niestety Villareal nas wyprzedza.
2
Eibar 1:0 w 3 minucie brawo!
0
Redakcja znowu zapomniała, że mamy jeszcze Douglasa na prawej :D
0
Lech wygrywa :O
0
Villareal 1:0 jak wygra to i nas przeskoczy.
1
Jak myślicie kto pod nieobecność Messiego powinien wykonywać rzuty karne? Może Suarez powinien spróbować?
4
Lider Celty Vigo, Nolito, podjął decyzję o zmianie barw klubowych w zimowym okienku transferowym – taką informację podało Radio Catalunya.
Artykułu nie było nie wiem czy były już komentarze. Oby przeszedł do nas teraz byłby na wagę złota.
2
Ten Vermaelen gdy nie ma kontuzji jest naszym najlepszym obecnie stoperem.
1
Zobaczymy jak PSG sobie poradzi z Realem to będzie ciekawy mecz.
0
Skoro za takiego Kovacevicia dają 35 mln to musi coś mieć, a Casemiro miał bdb sezon poprzedni na wypożyczeniu.
0
Celta jeszcze nie grała.
0
15 strzałów Ronaldo :D
4
"Kameni,Welington i sędzia zabierają lidera"
To sędzia zabrał to co dał tydzień temu po meczu z Granadą :D
Ja bym tam dodał jeszcze Ronaldo.
0
To co Madryt następny lider za 7 miesięcy kolejne?
1
Ronaldo jaki strzelec hahahhaa
0
Ronaldo z 2 m na pustą nie trafił.
0
Malaga ma bardzo fajne stroje :)
0
To teraz muszą coś wcisnąć....
1
Ronaldo w Realu tylko strzela i nic więcej. W Barcelonie Messi podaje, rozgrywa, strzela.
1
W Realu niestety też się łamią. Jese kontuzja.
6
Wy oczekujecie nie wiadomo ile goli, a takie Las Palmas. wygrało z Sevillą 2:0 z Celtą zremisowało 3:3 z Atletico przegrali tylko 1:0.
3
Haha serio nie poszedłeś do szkoły bo się śmiali z Barcy? :D Teraz to mnie rozwaliłeś.
2
Dobrze że Fifa odrzuciła odwoływania Barcy w sprawie Pique bo pewnie i z Atletico byśmy przegrali.
0
Celta=Atletico w tym sezonie
0
Lęcę na Real-Bilbao.