24

3 gim a w głowie picie i palenie... patologia.

1

Ja bym i tak przed GD nie ryzykował nawet jakby był gotowy to bym go wpuścił przy niekorzystnym wyniku gdzieś w 70 min.

5

W tamtym sezonie było to samo Luis go odsunął od składu przez parę meczy grzał ławę i potem zaczął grać widać że teraz też mu się to przyda.

0

Takiemu Turanowi się jednak przydaje bo sobie może pograć przynajmniej :)

1

Boże statystyki strzelonych i straconych goli 18:17 to aż nie podobne do Barcy i to w nawiasie 1x Bravo, 16x Ter Stegen.

0

I niestety Villareal nas wyprzedza.

2

Eibar 1:0 w 3 minucie brawo!

0

Redakcja znowu zapomniała, że mamy jeszcze Douglasa na prawej :D

0

Lech wygrywa :O

0

Villareal 1:0 jak wygra to i nas przeskoczy.

1

Jak myślicie kto pod nieobecność Messiego powinien wykonywać rzuty karne? Może Suarez powinien spróbować?

4

Lider Celty Vigo, Nolito, podjął decyzję o zmianie barw klubowych w zimowym okienku transferowym – taką informację podało Radio Catalunya.

Artykułu nie było nie wiem czy były już komentarze. Oby przeszedł do nas teraz byłby na wagę złota.

2

Ten Vermaelen gdy nie ma kontuzji jest naszym najlepszym obecnie stoperem.

1

Zobaczymy jak PSG sobie poradzi z Realem to będzie ciekawy mecz.

0

Skoro za takiego Kovacevicia dają 35 mln to musi coś mieć, a Casemiro miał bdb sezon poprzedni na wypożyczeniu.

0

Celta jeszcze nie grała.

0

15 strzałów Ronaldo :D

4

"Kameni,Welington i sędzia zabierają lidera"

To sędzia zabrał to co dał tydzień temu po meczu z Granadą :D

Ja bym tam dodał jeszcze Ronaldo.

0

To co Madryt następny lider za 7 miesięcy kolejne?

1

Ronaldo jaki strzelec hahahhaa

0

Ronaldo z 2 m na pustą nie trafił.

0

Malaga ma bardzo fajne stroje :)

0

To teraz muszą coś wcisnąć....

1

Ronaldo w Realu tylko strzela i nic więcej. W Barcelonie Messi podaje, rozgrywa, strzela.

1

W Realu niestety też się łamią. Jese kontuzja.

6

Wy oczekujecie nie wiadomo ile goli, a takie Las Palmas. wygrało z Sevillą 2:0 z Celtą zremisowało 3:3 z Atletico przegrali tylko 1:0.

3

Haha serio nie poszedłeś do szkoły bo się śmiali z Barcy? :D Teraz to mnie rozwaliłeś.

2

Dobrze że Fifa odrzuciła odwoływania Barcy w sprawie Pique bo pewnie i z Atletico byśmy przegrali.

0

Celta=Atletico w tym sezonie

0

Lęcę na Real-Bilbao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?