DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten bramkarz ma dziurawe ręce.
1
Nie ma to jak wypuszczać Yamala i Erica, którzy grają wszystko na 5ligowca xd
2
@AmigoBlancos Oj już nie przesadzaj, to są takie skróty meczów z dodatkiem swojego komentarza. Ja tam na tym kanale czasami zobaczę jakieś podsumowanie, bo fajnie np. po latach obejrzeć podsumowanie jakiegoś turnieju np mistrzostw świata 2010.
0
@LOPEZ16 Eksploatowani zawodnicy odpoczną teraz w meczu 1/16 PK.
1
Dzisiaj nieco lepsze dla nas wyniki remis Newcastle i BVB. Oby Atletico przegrało z Galatą w następnej kolejce.
3
Ale my byśmy byli maszyną w ataku z Hallandem
0
Courtois popełnił błąd, mogę umierać xd
1
Nie mogę z tego Asensio, zachowuje się jakby miał z 10 iq
2
@michal26 Bilans bramek też będzie ważny jak go znacząco nie poprawimy to również bez szans, ale nie zdziwię się jak 17 pkt jednak będzie potrzeba.
9
@michal26 Nie ma szans, widzisz tabelę? Już drużyna z 8 miejsca ma 12 punktów, a jeszcze 2 mecze. 16 to minimum będzie
9
@xavi890 Z Realem nie próbował, grał bezpiecznie cały czas. A w tym meczu masa bezsensownych start.
1
@Barceloniarz987 Skąd wiesz, że on pyskuje? Też nie lubię Yamala za jego zachowania, ale bez przesady. Równie dobrze może być zly na siebie
0
Buahahahah jacy ośmieszeni hahahaha aż wbiegł sobie z piłką do bramki
0
Ten Moriba jest taki tragiczny. Najsłabszy na boisku z Celty. Jak ja się cieszę, że chciał chorą pensje i udało się go opchnąć za dobre pieniądze.
1
Co ten Real robi? XD Kiedyś jak przegrywali to siedzieli na przeciwniku i rzucali się jak dzikie psy. Teraz sobie Celta prowadzi i klepie ich na połowie Realu.
0
Dlaczego nie varowali czy był spalony i ewentualnie wtedy jak nie było to czerwona dla Courtoisa? xd
25
Najmłodsza jedenastka i prowadzić 5:1 z Betisem na ich stadionie. Jakiś kosmos totalny. Wiecie co jest najlepsze, że jak mieliśmy kupę kasy w okresie 2013-2018 to żaden młody prawie nie wyrastał, bo non stop kogoś kupowaliśmy i były to transfery mniej czy bardziej udane. W tamtym okresie tacy piłkarze jak Martin, Casado dalej byliby w Barcy B, a Cubarsi dopiero teraz może wchodził do pierwszej drużyny grając ogony. Fermina by pewnie już w klubie nie było i odszedłby za 5 mln z 2 lata temu. Kryzys pozwolił nam obudzić szkółkę na nowo i pokazać, że są tam takie same talenty jak z lat 2000-2012.
1
Rooney w prime pozdro
0
Roony i Rekin prowadźcie po zwycięstwo
0
Miesniaka dostal bedzie gral
1
Nie ma spalonego Kounde sobie wracał truchtem
0
Dawać nad do D jak musi być europa.
0
@Stinger_ Nie może tam 2 już z Europy
1
Szkoda mógł tu dać Polskę do pierwszej. Najlepiej B lub D jeszcze.
0
@Pablozeusz Czy ja wiem unikną mocnych potencjalnych drużyn już z Europy z 4 koszyka, a mogli trafić na np. taką kolumbie albo Urugwaj i jeszcze z 4 na jakąś europejską Polskę poteżną
1
@Destroyer_of_Worlds Z 3 meczy czasami jeden zawalą i już mogą stracić 1 miejsce, nie jest o to trudno. Tym bardziej jak trafią np. teraz na taki Urugwaj.
18
Courtois co borni znowu to niepojęte xd
4
@xavi890 No bo był najgorszy, psuł dosłownie wszystko. Proste podania mu nawet nie wychodziły, a każda próba odbioru piłki kończyła się faulem. Lewy w tym meczu nie dał kompletnie nic. A piłka pod nogi Olmo wpadła po kontakcie GImeneza, więc asysty nie ma.
1
@mvteyko Oczywiście, że był zestresowany a rywal ciężki, a wszedł w momencie gdzie bylo trzeba przytrzymać piłkę za wszelką cenę. Co nie zmienia faktu, że technikę ma fantastyczną co widzi sam Flick wpuszczając go w takim meczu, nabrał młody doświadczenia.
13
Martin to dzisiaj w obronie był najpewniejszym punktem, Flick to ma nosa.