6

De Jong jak zobaczyć asystę Casado to smutny bo się z ławki nie podniesie.

0

Olmo weź Ty bądź zdrowy tylko.

3

Spalony mógł być i chyba był.

2

Casado kolejna genialna asysta w tym sezonie.

1

Jakim cudem to Yamal jakoś podał xd Co on zrobił.

1

Ale teraz pograła Flicki-Flacka

0

Casado kleik w nodze to ma. Jakim cudem on dostał szansę dopiero, gdy nie mieliśmy kim grać? Lepiej późno niż wcale.

3

City wraca, wbije jeszcze dwie.

0

Załóżmy, że dalej nie będziemy mieli pieniędzy na Nico. Przyjęlibyście takiego Salaha w czerwcu za darmo na 2-3 sezony?

0

Nottingham zrobi Leicester, wierzę.

0

Kogo byście woleli Leao czyt. Lią czy może Nico? Nie oglądam ich regularnie, więc nie mam jak się wypowiedzieć. Nico zrobił na mnie ogromne wrażenie na Euro.

5

@Tasde Przecież Lewy jak utrzymałby taką formę przez cały sezon co jest raczej niemożliwe. To jest jedynym kandydatem na Złotą piłkę. Zasługuje na nią, patrząc nawet na całą karierę i kradzież jaka się dokonała.

4

Yamal się zestresował chłopak. Po takiej sytuacji to czuję, że za rok będzie śmigał po angielsku jak szalony.

1

@Roobo Lewy ma o wiele lepiej wyrobione nazwisko, a to w plebiscycie ZP jest bardzo ważne. Nawet jakby przystopował z liczbami to i tak byłby wyżej od tej dwójki.

1

@Encore Lewy mógłby nawet zwolnić z liczbami, ale musielibyśmy wygrać Ligę Mistrzów. W tym roku nie ma turnieju reprezentacyjnego, więc wygrywając LM miałby upragnioną Złotą piłkę. Ma o wiele większe nazwisko od Raphini, co by zadecydowało.

25

Flick główkujący z Lewym to coś pięknego xd

5

Kiedy ten Ćwiąkała wrzuci filmik i pochwali Barcelone...

2

Jak to jest możliwe, że tylko Barcelona jest w stanie upokarzać Real i dobijać ich gdy prowadzi np. 2 bramkami? Inne drużyny już mają pełne gacie a my z każdą bramką zdobytą z Realem gramy coraz lepiej i pewniej.

18

Jak można śpiewać przyśpiewki na tle rasistowskim gdy ich prawie cały skład to czarnoskórzy xd

3

@clyde No i klątwa rzucona i co jak będzie remisik?

0

@4drian0 350 to kosztuje FIFA która kupują ludzie co roku i nic tam specjalnie się nie zmienia xd GTA to cena będzie minimum 700zl. Jak dla kogoś będzie za drogi to pewnie za po pół roku-rok pierwsze promocje się pojawia i cena spadnie do 500 np

1

Flick to jest prawdziwy profesjonalista. Nawet w wywiadach to udowadnia. Za Xaviego nie dość, że gra marna to i na konferencjach gadał takie głupoty, że nie dało się tego czytać.

0

Ja tylko przypominam, że jeśli Girona by nas nie pokonała pod koniec sezonu to dalej by Xavi siedział na ławce i tkwilibyśmy w nicości. Dzięki Girona!

0

No i już mi się to nie podoba.

0

@PatrykBarca No i Casado zagrał jak Busi w Prime :D

6

Casado to najlepszy piłkarz zaraz po Raphinhi. Ode mnie oboje otrzymują notę 10.

1

Kounde co go jak peta przestawił, terminator.

11

To gra Casado czy Busi w prime? Co ten chłop za partidazo rozgrywa dziś.

4

Casado kisi się w Barcelonie B wchodzi do składu i gra z Bayernem jak Busi w primie! Barcelono co Ty robisz??

0

Na Bayern wychodzi bramkarz, który w 4 ostatnie sezony bronił 27 razy w tym 1/3 tych meczy to mecze w Barcelonie B. Flicku komu Ty próbujesz coś udowodnić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?