DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
De Jong jak zobaczyć asystę Casado to smutny bo się z ławki nie podniesie.
0
Olmo weź Ty bądź zdrowy tylko.
3
Spalony mógł być i chyba był.
2
Casado kolejna genialna asysta w tym sezonie.
1
Jakim cudem to Yamal jakoś podał xd Co on zrobił.
1
Ale teraz pograła Flicki-Flacka
0
Casado kleik w nodze to ma. Jakim cudem on dostał szansę dopiero, gdy nie mieliśmy kim grać? Lepiej późno niż wcale.
3
City wraca, wbije jeszcze dwie.
0
Załóżmy, że dalej nie będziemy mieli pieniędzy na Nico. Przyjęlibyście takiego Salaha w czerwcu za darmo na 2-3 sezony?
0
Nottingham zrobi Leicester, wierzę.
0
Kogo byście woleli Leao czyt. Lią czy może Nico? Nie oglądam ich regularnie, więc nie mam jak się wypowiedzieć. Nico zrobił na mnie ogromne wrażenie na Euro.
5
@Tasde Przecież Lewy jak utrzymałby taką formę przez cały sezon co jest raczej niemożliwe. To jest jedynym kandydatem na Złotą piłkę. Zasługuje na nią, patrząc nawet na całą karierę i kradzież jaka się dokonała.
4
Yamal się zestresował chłopak. Po takiej sytuacji to czuję, że za rok będzie śmigał po angielsku jak szalony.
1
@Roobo Lewy ma o wiele lepiej wyrobione nazwisko, a to w plebiscycie ZP jest bardzo ważne. Nawet jakby przystopował z liczbami to i tak byłby wyżej od tej dwójki.
1
@Encore Lewy mógłby nawet zwolnić z liczbami, ale musielibyśmy wygrać Ligę Mistrzów. W tym roku nie ma turnieju reprezentacyjnego, więc wygrywając LM miałby upragnioną Złotą piłkę. Ma o wiele większe nazwisko od Raphini, co by zadecydowało.
25
Flick główkujący z Lewym to coś pięknego xd
5
Kiedy ten Ćwiąkała wrzuci filmik i pochwali Barcelone...
2
Jak to jest możliwe, że tylko Barcelona jest w stanie upokarzać Real i dobijać ich gdy prowadzi np. 2 bramkami? Inne drużyny już mają pełne gacie a my z każdą bramką zdobytą z Realem gramy coraz lepiej i pewniej.
18
Jak można śpiewać przyśpiewki na tle rasistowskim gdy ich prawie cały skład to czarnoskórzy xd
3
@clyde No i klątwa rzucona i co jak będzie remisik?
0
@4drian0 350 to kosztuje FIFA która kupują ludzie co roku i nic tam specjalnie się nie zmienia xd GTA to cena będzie minimum 700zl. Jak dla kogoś będzie za drogi to pewnie za po pół roku-rok pierwsze promocje się pojawia i cena spadnie do 500 np
1
Flick to jest prawdziwy profesjonalista. Nawet w wywiadach to udowadnia. Za Xaviego nie dość, że gra marna to i na konferencjach gadał takie głupoty, że nie dało się tego czytać.
0
Ja tylko przypominam, że jeśli Girona by nas nie pokonała pod koniec sezonu to dalej by Xavi siedział na ławce i tkwilibyśmy w nicości. Dzięki Girona!
0
No i już mi się to nie podoba.
0
@PatrykBarca No i Casado zagrał jak Busi w Prime :D
6
Casado to najlepszy piłkarz zaraz po Raphinhi. Ode mnie oboje otrzymują notę 10.
1
Kounde co go jak peta przestawił, terminator.
11
To gra Casado czy Busi w prime? Co ten chłop za partidazo rozgrywa dziś.
4
Casado kisi się w Barcelonie B wchodzi do składu i gra z Bayernem jak Busi w primie! Barcelono co Ty robisz??
0
Na Bayern wychodzi bramkarz, który w 4 ostatnie sezony bronił 27 razy w tym 1/3 tych meczy to mecze w Barcelonie B. Flicku komu Ty próbujesz coś udowodnić?