0

To tylko Garcia może nie trafić. Teraz niech jeszcze babola na 1:1 zrobi.

0

@Janas11224 Chłopie Pena tu zarabia 3 miliony na sezon to jest jakiś żart.

7

Szczena przecież nie będziesz rezerwowym Peni. Dawaj na sezon popykać.

32

Jeśli chodzi o wolnych zawodników, a Szczęsnego nie uda się przekonać. To Keylor jest najlepszą opcją.

3

Karius jest wolnym zawodnikiem. Co jak co, ale patrząc na to jak się ośmieszamy w LM to pasowałby na Ligę mistrzów idealnie.

9

Przecież to jest czerwona karta...

0

Kounde i Cubarsi na środek

1

Co ten Pena robi hahah XD

0

Nie trafił w piłkę ewidentna 11!

0

@tbas Nad fizycznością można popracować, technicznie jest świetny.

1

W końcu ktoś uderzył z dystansu. Brawo Torre!

2

Szczęsny niech wraca z emerytury...

2

No to do stycznia z Pena :))))

1

Pedri coś ty zrobił?

2

Robercik leci po 5 goli

0

Martin na karuzeli :/ Kounde ładnie ogarnia swoją stronę.

0

@Coutinho007 Właśnie spalonego nie było co było widać na powtórce.

0

Brawo Ter Stegen. Nie wiadomo czy był spalony.

0

Nie wierze, Rapha też mógł to lepie skończyć... Składał się do strzału nie wiadomo ile.

2

Jak oni ograją Villareal grając na wyjeździe takim składem. To tyko pokaże geniusz Flicka. Jedno jest pewne, szczęście będzie bardzo potrzebne.

6

Minuty dla niego się znajdą przy tak wąskiej kadrze. Jak ich nie wykorzysta to zostaje tylko sprzedaż w lecie.

9

Zanim będziecie wieszać psy na Ter Stegenie. To przypomnijcie sobie, że to dobry chłopak i metrem jeździ
https://x.com/Ultra_Suristic/status/1061122194649071617

4

Klasyczek
Gerard Pique w 2021 roku:
"Każdy strzał na naszą bramkę to gol. Musimy coś z tym zrobić."

21

Przecież to był strzał prosto w Ter Stegena. Gdyby stał w miejscu to by obronił XDDD

0

@macio_944 Człowieku Pena jest jeszcze gorszy. To co on grał przy kontuzji Ter Stegena to kryminał.

1

Dziękuje Hansi za to, że Ferrana będę musiał oglądać dzisiaj maksymalnie 30 minut.

9

@Values Valdes był wybitny w ostatnim sezonie do czasu kontuzji. Bronił jak w transie.

18

@dawidlampa Uważam że facet jest nieregularny i albo ma wybitne sezony jak np. 2 sezony temu albo wybitnie słabe. Gdzie 3-4 sezony temu był cieniem samego siebie.

0

Spalony był, więc gola by nie było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?