DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tylko Garcia może nie trafić. Teraz niech jeszcze babola na 1:1 zrobi.
0
@Janas11224 Chłopie Pena tu zarabia 3 miliony na sezon to jest jakiś żart.
7
Szczena przecież nie będziesz rezerwowym Peni. Dawaj na sezon popykać.
32
Jeśli chodzi o wolnych zawodników, a Szczęsnego nie uda się przekonać. To Keylor jest najlepszą opcją.
3
Karius jest wolnym zawodnikiem. Co jak co, ale patrząc na to jak się ośmieszamy w LM to pasowałby na Ligę mistrzów idealnie.
9
Przecież to jest czerwona karta...
0
Kounde i Cubarsi na środek
1
Co ten Pena robi hahah XD
0
Nie trafił w piłkę ewidentna 11!
0
@tbas Nad fizycznością można popracować, technicznie jest świetny.
1
W końcu ktoś uderzył z dystansu. Brawo Torre!
2
Szczęsny niech wraca z emerytury...
2
No to do stycznia z Pena :))))
1
Pedri coś ty zrobił?
2
Robercik leci po 5 goli
0
Martin na karuzeli :/ Kounde ładnie ogarnia swoją stronę.
0
@Coutinho007 Właśnie spalonego nie było co było widać na powtórce.
0
Brawo Ter Stegen. Nie wiadomo czy był spalony.
0
Nie wierze, Rapha też mógł to lepie skończyć... Składał się do strzału nie wiadomo ile.
2
Jak oni ograją Villareal grając na wyjeździe takim składem. To tyko pokaże geniusz Flicka. Jedno jest pewne, szczęście będzie bardzo potrzebne.
6
Minuty dla niego się znajdą przy tak wąskiej kadrze. Jak ich nie wykorzysta to zostaje tylko sprzedaż w lecie.
9
Zanim będziecie wieszać psy na Ter Stegenie. To przypomnijcie sobie, że to dobry chłopak i metrem jeździ
https://x.com/Ultra_Suristic/status/1061122194649071617
4
Klasyczek
Gerard Pique w 2021 roku:
"Każdy strzał na naszą bramkę to gol. Musimy coś z tym zrobić."
21
Przecież to był strzał prosto w Ter Stegena. Gdyby stał w miejscu to by obronił XDDD
0
@macio_944 Człowieku Pena jest jeszcze gorszy. To co on grał przy kontuzji Ter Stegena to kryminał.
1
Dziękuje Hansi za to, że Ferrana będę musiał oglądać dzisiaj maksymalnie 30 minut.
9
@Values Valdes był wybitny w ostatnim sezonie do czasu kontuzji. Bronił jak w transie.
18
@dawidlampa Uważam że facet jest nieregularny i albo ma wybitne sezony jak np. 2 sezony temu albo wybitnie słabe. Gdzie 3-4 sezony temu był cieniem samego siebie.
0
Spalony był, więc gola by nie było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika