1

No i co taki Węgrzyn będzie komentował dalej, a Święcicki nie? xd

2

Warunkiem sprowadzenia Nico za 58 mln, jest sprzedaż Araujo za 100mln. Zgodzilibyście się?

10

Nico must have, jeśli chcemy odpowiedzieć na transfer Mbappe. Chłopak jest fenomenalny.

2

Yamal jaka piłka co za kocur

3

Szkoda kibiców Słowackich. 2 minuty dzieliły ich od czegoś historycznego.

0

Złota piłka gol

3

Typujemy zwycięzców:
Hiszpania - Gruzja 1
Niemcy - Dania 1
Portugalia - Słowenia 1
Francja - Belgia 1
Rumunia - Holandia 1
Austria - Turcja 2
Anglia - Słowacja 1
Włochy - Szwajcaria 2

0

@MesQueUnClub96 Pewnie gdzieś do Anglii.

0

Ronaldo w meczu o nic strzeli dwie bramki Gruzji, która musi wyjść ofensywnie i będzie zachwyt xd

0

@Destroyer_of_Worlds Raczej nie wyjdą. Są już na ostatnim miejscu premiowanym.

1

@MeAndSwan A on nie ma 50 mln klauzuli?

2

Piękne to mogą być ćwierćfinały w górnej połowie tabeli. Hiszpania-Niemcy Francja-Portugalia!

0

Sędzia to z tymi różnymi to jest hit xd Piłka ewidentnie odbita od Giroud

0

Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem piłkarza z gorszym ostatnim podaniem od Dembele.

2

Zapowiada się, że Portugalia w 1/8 z Węgrami a potem w 1/4 z Austrią ehhh

0

Polska bramkarzami stoi.

2

Lewy i Szymański do zmiany. Reszta daje radę.

7

@SpainFanRM89 Po co? Niech zostaje w Bologni to dla niego teraz najlepszy klub.

0

Na razie trzy lagi na robercika i trzy nic nie dały.
Ok już cztery

4

Co ten Lewy zrobił? xd

0

Pierwsza laga na robercika i prawie seta Francji po kontrze xd

1

@HarveySpecter Mi działa

13

30 latek za spora kwotę transferowa. Byłaby to zwykła głupota przy obecnej sytuacji finansowej.

0

@MCPaRaCa A zapomniałem, że oni 2 mecze przegrali, myślałem że mają 4 pkt. Bilans słaby to wątpie że awansują.

0

Węgry w 1/8 brawo!

1

Ja to na miejscu szkotów z węgrami rzucił monetą. Ten kto przegra oddaje gola.

1

Moder na boisko w trybie ekspresowym. Dobra zmianę zdał z Holandia zjada technicznie takich drewniaków jak piotrkowski i slisz

3

@Criss18Barca Ja zapierniczam cały rok i urlopu nie mam, bo na zleceniu. Co Ty na to?

1

@tristan87 Tylko obstaw to na Superbecie jak już. Gdy Polska będzie prowadziła jednym golem w meczu, kupon rozliczony jako wygrany.

0

@Joe_Barbaro Przecież Słowienia i Słowacja to ten sam kraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?