DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i co taki Węgrzyn będzie komentował dalej, a Święcicki nie? xd
2
Warunkiem sprowadzenia Nico za 58 mln, jest sprzedaż Araujo za 100mln. Zgodzilibyście się?
10
Nico must have, jeśli chcemy odpowiedzieć na transfer Mbappe. Chłopak jest fenomenalny.
2
Yamal jaka piłka co za kocur
3
Szkoda kibiców Słowackich. 2 minuty dzieliły ich od czegoś historycznego.
0
Złota piłka gol
3
Typujemy zwycięzców:
Hiszpania - Gruzja 1
Niemcy - Dania 1
Portugalia - Słowenia 1
Francja - Belgia 1
Rumunia - Holandia 1
Austria - Turcja 2
Anglia - Słowacja 1
Włochy - Szwajcaria 2
0
@MesQueUnClub96 Pewnie gdzieś do Anglii.
0
Ronaldo w meczu o nic strzeli dwie bramki Gruzji, która musi wyjść ofensywnie i będzie zachwyt xd
0
@Destroyer_of_Worlds Raczej nie wyjdą. Są już na ostatnim miejscu premiowanym.
1
@MeAndSwan A on nie ma 50 mln klauzuli?
2
Piękne to mogą być ćwierćfinały w górnej połowie tabeli. Hiszpania-Niemcy Francja-Portugalia!
0
Sędzia to z tymi różnymi to jest hit xd Piłka ewidentnie odbita od Giroud
0
Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem piłkarza z gorszym ostatnim podaniem od Dembele.
2
Zapowiada się, że Portugalia w 1/8 z Węgrami a potem w 1/4 z Austrią ehhh
0
Polska bramkarzami stoi.
2
Lewy i Szymański do zmiany. Reszta daje radę.
7
@SpainFanRM89 Po co? Niech zostaje w Bologni to dla niego teraz najlepszy klub.
0
Na razie trzy lagi na robercika i trzy nic nie dały.
Ok już cztery
4
Co ten Lewy zrobił? xd
0
Pierwsza laga na robercika i prawie seta Francji po kontrze xd
1
@HarveySpecter Mi działa
13
30 latek za spora kwotę transferowa. Byłaby to zwykła głupota przy obecnej sytuacji finansowej.
0
@MCPaRaCa A zapomniałem, że oni 2 mecze przegrali, myślałem że mają 4 pkt. Bilans słaby to wątpie że awansują.
0
Węgry w 1/8 brawo!
1
Ja to na miejscu szkotów z węgrami rzucił monetą. Ten kto przegra oddaje gola.
1
Moder na boisko w trybie ekspresowym. Dobra zmianę zdał z Holandia zjada technicznie takich drewniaków jak piotrkowski i slisz
3
@Criss18Barca Ja zapierniczam cały rok i urlopu nie mam, bo na zleceniu. Co Ty na to?
1
@tristan87 Tylko obstaw to na Superbecie jak już. Gdy Polska będzie prowadziła jednym golem w meczu, kupon rozliczony jako wygrany.
0
@Joe_Barbaro Przecież Słowienia i Słowacja to ten sam kraj.