DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kamiloza91 "mają bardzo podobne wynik co Barca"
Wygrali dwa sezony temu LM i w ostatnim doszli do półfinału. Barca w tym czasie z grupy nawet nie wyszła 2 razy XD
Rzeczywiście podobne te wyniki mamy.
4
Wiecie, że Real i tak awansuje w końcówce?
1
Araujo człowieku coś Ty zrobił? Nie wiem kiedy się z tym pogodzę.
0
Czyli jednak da się grać do przodu. Po co było to murowanie, gdzie było wiadomo, że i tak wcisną?
3
Raphinha zamiast lecieć z kontrą daje na aut bo Kounde kuleje. Żartuje sobie?
1
Czemu on nie gwizdał przez 2 minuty?XD
2
@PatrychoO Naprawdę myślisz, że nic nie wcisną przez 45 minut? Nasz farfocel Xavinety może uratować, jakimś cudem może strzelimy.
0
@Pawel13sz Na jeden mecz 1/4
0
Donnaruma nawet w bramce nie stał XD
2
Cancelo co czyści na razie pięknie.
1
Guardiola z mistrzem. 6 mistrzostw na 7 sezonów w lidze angielskiej. Co za potwór i najlepszy trener w historii.
1
United wyższy kurs na wygraną niż Bournemouth xd A to wszystko po wydaniu w ciągu 10 lat takiej samej kwoty na transfery co City, a nawet większej.
United po odejściu Fergusona to najgorzej zarządzany klub na świecie.
1
Dlaczego znowu Kounde mialby grać? Jego rotację nie dotyczą?
0
@QQL5 Na redukcji praktycznie nie czuje głodu. Wystarczy, że jem później śniadanie i jem syte posiłki a obfite. Bez problemu redukuje trzeci rok do lata. Do tego możesz dorzucić dużo cardio, będzie to się równało z tym, że będziesz mógł więcej zjeść. Na jakim ujemnym bilansie jesteś?
1
Kounde na PO a na ŚO to dwaj różni zawodnicy, ale to jest kozak jako boczny obrońca.
4
To, że Donnarumma nie wyszedł do tej piłki na 3-2 to jest kryminał. Oby zagrał w rewanżu xd
3
Jeszcze to wyczyścił Cubarsi co za kocur
1
Weźcie ściągnijcie tego falarza. Wyślijcie go do tej Arabii.
3
Raphinha XDDD piłkarz mem
3
Przecież to wejście Casemiro to na czerwoną.
2
Raphinha jakoś bramki strzela tą głową, aż się przypominają piękne słowa Koemana, które pasują do naszego falerza.
Podsumowując Raph>Neymar.
"Przy dośrodkowaniach lepiej mieć w polu karnym Luuka de Jonga niż Neymara. On jest bardziej niebezpieczny. Uważam, że każda drużyna potrzebuje takiego napastnika".
3
@Rl9k1nG Zawsze jestem w szoku, że są ludzie co piją sobie codziennie browarki do telewizora/komputera xd
1
@MesQueUnClub96 Człowieku niemożliwe jest nie chudnąć na deficycie, będąc zdrową młodą osobą. Na to wychodzi, że na deficycie nigdy nie byłeś. Zacznij liczyć kcal i zobaczysz czy byłeś na deficycie.
2
@PatrychoO Ta normalnie, Austrię lekutko ogrywamy, szczęśliwy remis z Francją lub Holandią i mamy awans z 2 lub 3 miejsca.
0
@kuz Na tym polegają karne Lewego. Dlatego jest tak skuteczny.
3
Czemu Seba Szymański nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie nie gra?
3
Jaki ten Bednarek jest cienki.
0
@maroon Właśnie 1-1, co Ty klątwy rzucasz?
0
Kopnął go, mógłby być karny.
0
Nie wierze w to, a z drugiej strony to Arabia. 60 daliby i już bym go sprzedał i wysłał na lotnisko, a co dopiero 100. 15 lat nie mieliśmy tak słabego podstawowego skrzydłowego.