1

@LM10GOAT Dlatego dziś remis i dogrywka. Stawiajcie domy.

2

Nie wierze wygrywamy różnicą dwóch bramek!

3

Nie ma faulu i nie anulują. Araby chcą klasyku, przecież to się lepiej sprzeda.

0

Araujo w ostatnim miesiącu jest naprawdę tragiczny xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brawo Xavi, ale pograli teraz. Ty to jesteś wirtuozem taktyki, drugi Guardiola.

4

Ja przypominam, że za ten atak, który teraz gra. Zapłaciliśmy w erze kryzysu ponad 160 mln euro.

0

@Visca_barca Co drugi? Trochę przeceniłeś naszą obronę. Ich robił 4 ligowiec.

0

@kynio302 Gapisz mu się na bebech?

10

Hahaha ale to śmiesznie wyglądało jak go gonił xd

0

No i fajnie, teraz niech wygra Barca i zawsze lepiej obejrzeć klasyczek niż mecz z Atleti.

0

@MrKozamm Jak my w tym sezonie w połowie meczów tracimy pierwsi gola. O czym Ty bredzisz?

0

@Emhyr Nie sądziłem, że Ronaldo wygrał tylko 2 mistrzostwa Hiszpanii. W sumie to miał pecha, że trafił na okres najlepszej Barcelony w historii, z najlepszym piłkarzem w historii na czele. Gdyby teraz w swoim prime był w Realu to te wszystkie gole przełożyłyby się na przynajmniej 5-6 tytułów.

0

@MesQueUnClub_87 Cały czas mówimy o życiu człowieka.
Wytłumacz mi dlaczego dziecko ma umrzeć, tylko dlatego że zostało poczęte z gwałtu. Czym sobie na to zasłużyło?

0

@MesQueUnClub96 Cały czas mówimy o życiu dziecka. Nie rozumiesz tej dyskusji.
Zabijanie człowieka tylko dlatego, że jego ojciec jest kryminalistą? Okej zabijamy, nie widzimy przeszkód.
Zabijanie człowieka, bo rodzice nie chcą mieć dzieci? Nie, nie, nie to już nie jest okej.
Od kiedy zabicie człowieka może być w jakikolwiek sposób akceptowalne?

0

@MesQueUnClub96 1. Matka nie chce dziecka, które pochodzi z seksu z facetem, którego już nie kocha. Co teraz?
2. Jakie znaczenie ma dla dziecka, że zostało spłodzone przez przestępstwo? Dlatego ma umrzeć?

0

Był tutaj poruszany ostatnio temat aborcji i było sporo głosów, że aborcja powinna być legalna w przypadku gwałtów, wad genetycznych płodów oraz zagrożeniem życia matki. W innym przypadku to już zabijanie żywego człowieka i nie powinno być legalne.

Powiedzcie mi proszę dlaczego w takim razie chcecie zabijać żywego człowieka tylko dlatego, że został poczęty z gwałtu? Czym ten człowiek jest winny, albo jeśli jest chory?

Chciałbym pojąć ten tok rozumowania, bo np. dla mnie do jakiegoś okresu ciąży, nie traktuje zapłodnienia jako żywego już człowieka.

Jeśli jednak byłbym przeciw aborcji to nie miałoby dla mnie sensu zabijanie człowieka tylko dlatego, że począł się z gwałtu.

Szczególnie to się dotyczy was @Sysia11 oraz @VegetaPolska

1

Nie wierze sztab płacze że grali minutę dłużej z 4-ligowcem XD

0

Lewy i Gundo na 4-ligowców xd

1

Teraz na nas siądą ale szczęśliwie dowieziemy 2:1. Potężna Barca Xaviego.

4

Gdzie tu był spalony hahhaa?

14

Sprzedać i zapomnieć o kolejnym niewypalonym transferze skrzydłowego po Neymarze.

7

@barcanawieki Mnie to zastanawia jak my go sprzedaliśmy za 13mln do Celty. Z obecną sytuacją finansową Hiszpańskich klubów mogliby dać max 3 mln.

10

@Death_voice @Bobo25 Już wystarczająco wyjaśnił. Dla mnie połączenie plemnika z komórką jajową, znaczy tyle samo co sperma w chusteczce. Do jakiejkolwiek istoty ludzkiej jeszcze daleka droga.

9

@Death_voice To nawet nie chce wiedzieć ile zabijasz żywych organizmów w chusteczce podczas masturbacji :)

34

@MESSIah16 Oczywiście, że literka C.

4

@Deeespacito Kto gra niby mecz życia? xd

0

Cały czas szukają Roque, dobrze się młody pokazuje.

0

W końcu, może teraz coś ruszy. Fawelarz bez dryblingu zszedł z bezproduktywnym Lewandowskim.

2

Ale Raphinha to jest brazylijski crack za 60 mln. Drugi Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?