2

Przecież Felix jest 5 razy lepszym technicznie piłkarzem z lepszą wizją od fawelarza. Jakim cudem ten pachołek z Leeds jest zawodnikiem pierwszego składu?

0

Fermin dzisiaj robi wszystko źle.

0

Ten Fermin, który stoi metr obok i widzi jak Yamal kopie Baska i ma pretensje, że nie ma karnego xd

10

@Cyzix XD nie wiem czemu ale mnie to rozbawiło.

2

@Firestone A ile on warty z 30 milionów?

7

Cancelo aajaja, piękne to było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Cubarsi genialne wyjście, żeby złapać Baska na spalonym. Najważniejsze, że biegł dalej za akcją, a nie podnosił łap w trakcie biegu jak niektórzy obrońcy robią, nie wiem po co.

1

To już mija 3 lata od kiedy Fati grał jeszcze na poziomie Barcelony. Niektórzy dalej wierzą, że on wróci xd

2

Szacun Xavi, ale nie potrzebujemy Cię już w naszym składzie.

1

Oho szykuje się jakiś romans Deco z agentką Haalanda? Przecież o Barcelonie nie rozmawiają.

1

@GeneralXavi Prowadź Generale.

3

Dajcie jakieś 80 milionów i może iść. Wiem, że to bramkarz i może grać nawet do czterdziestki na topowym poziomie. Jednak zważywszy na jego historie kontuzji wątpię, żeby tak było.

0

Raphinha ale to jest crack xd

0

Wróci ten Neymar w tym okienku do Barcy, czy dopiero w następnym?

4

Czas na niezłą lekcje życia Dani. Dziwne zachowanie zważywszy, że mógł sobie "kupić" tak wiele kobiet.

2

Kounde i te jego błędy rodem z okręgówki xd

0

@AmigoBlancos Postawiłem indentycznie :/.

0

Jakie to Napoli jest cienkie w pierwszych minutach, kupe miejsca mamy.

0

@maroon A może ukradł?

1

@HighestInTheRoom Przypominam w Lidlu taniej i przez palety nie trzeba się przeciskać.

1

Oczywiście czerwo słuszne, ale to aktorzenie i łapanie się za twarz to też przesada. Nawet w buzie go nie trafił.

0

@Arden Granda 3 bramki na wyjeździe to strzeliła w 12 meczy, a nam załadowała w jednym.

1

@Messibestplayerintheworld Można się z tym zgodzić. Jednak Tito dałem niżej z racji, że nie miał niestety szansy się pokazać. Co nie zmienia faktu, że za jego kadencji dalej Barca wyglądała świetnie.
Nie umiem wybrać między Koemanem a Xavim, bo obaj byli słabi. Za Koemana jeszcze Messi grał cały jeden sezon, co sprawiało, że nie miałem ochoty wyłączyć telewizora.

0

Jakbyście przedstawili najlepszych trenerów Barcelony od czasów Guardioli? Jak ktoś oglądał Barcę regularnie wcześniej, może dopisać swoich trenerów.
U mnie wygląda to tak
1. Guardiola
2. Luis Enrique
3. Tito Vilanova
4. Valverde
5. Tata Martino
6. Xavi/Koeman
8. Setien
/edit Zapomniałem o Tacie Martino

5

Po co tu Mbappe jak mamy przecież lepszego Raphinie xd

0

Mam nadzieję że nasz crack lepszy od Mbappe, który wszedł z ławki będzie kluczowy.

0

Stano odcinek wypuścił, czas obejrzeć.

5

@Michael24 Ileeee? To już 10 lat?

0

@July_6_BcN Czego tak Cię boli potężny Mbappe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?