0

Balde w końcu dobrze podał.

14

Kiedyś mając Messiego zaczynaliśmy mecz z wynikiem 1:0. Dzisiaj mając Xaviego na ławce rozpoczynamy mecz przegrywając 0:1.

1

@ProMILs Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje więcej niż 6h snu.

0

Jakie to Napoli jest tragiczne. Przegrywają doliczony czas i dwóch podań nie potrafią wymienić xd

1

@Bobo25 Przecież na przedniej powtórce widać, że piłka odbija się od bicepsa.

5

Tak jak mówiłem, spójrzcie na powtórki Varu. Dali taką perspektywę, że naprawdę idzie naciągnąć to na bark. Z przedniej kamery widać ewidentną rękę, dlaczego tej kamery nie uwzględniono? Generalnie niemożliwe jest uderzenie bocznym aktonem barku takiej piłki. Dlatego oczywistością było, że jest to ręka.

1

Torres Hat-trick i asysta.

2

Tutaj tylko riqui puig by pomógł.

14

Nastolatek z gimnazjum najlepszym defensorem Barcy w tym meczu xd

0

Pena nie ma dłoni?

0

Pena była faulowany, dlatego nie trafił.

0

@masa11 Był linia pola karnego idealnie wyznaczała.

2

Lewy spalił przy podaniu Yamala.

1

Yamal ma pecha, a Ferran i tak nie trafił xd

4

Wiecie co jest najlepsze, że mi w telewizji puszczają 10 razy lepsze powtórki niż te co miał sędzia na varze XD

4

Po pierwsze Rudiger był chyba na spalonym, po drugie faulował, a minął się z piłką o centymetry, więc brał udział w akcji.

0

Jednak Almeria nie taka słaba. Dzięki potężnemu Sergiemu Roberto zdobiliśmy 3 pkt. Girona i Real prawdopodobnie nie dadzą rady.

1

No to jeszcze niech Real odpadnie z LM i to na tyle z sukcesów kibica Barcelony w tym sezonie.

4

Napoli jest tragiczne w tym sezonie wyobraźcie sobie że ich przejdziemy i trafimy na Bayern lub City. Kolejne ośmieszenie w dwumeczu.

11

Jak pomyślę, że za kilka dni dalej będę oglądał tę padake Xaviego to mi się odechciewa mecz odpalać. Od 8 miesięcy nie gramy kompletnie nic, a od marca do czerwca wygrywaliśmy mecze dzięki Ter Stegenowi i masie szczęścia. Czemu ma być on dalej trenerem tylko dlatego, że jest legendą klubu? Ta drużyna się tylko cofa. Wszyscy piłkarze poza De Jongiem pod okiem Xaviego zaliczyli jeden wielki zjazd.

0

@Cobra303 Dalej jesteśmy lepsi? Posiadanie piłki mamy co nie Xavi?

0

@zeko0 A to po 4:1 ma zostać czy co? xd tutaj może być 4:3 a i tak powinien polecieć.

1

Felix w 30 sekund zrobił więcej dryblinów niż Ferran przez 60 min xd

0

Mecz bez dwóch głupich strat Gundo to mecz stracony.

0

Hat-trick w 38 min. Zrobił to kiedyś w klasyku?

1

@Cobra303 XD Jak my sobie klepiemy bez celu, bez żadnego pomysłu, a Real co ma piłkę to tworzy zagrożenie dwoma podaniami. Wynik idealnie odzwierciedla mecz.

3

Jak Xavi nie poleci po tym meczu to nie mam pytań xd

3

Fakty są takie, że Ter Stegen by wyszedł i przeciął.

7

Nacho i Roberto kapitanami. Jak to komicznie wygląda, patrząc na stare klasyki xd

1

@LM10GOAT Dlatego dziś remis i dogrywka. Stawiajcie domy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?