DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Buahaha Romeu, bo kto inny, by tak zagrał xd
7
Gramy jak równy z równym z Alaves, niesamowite xd
3
Rapha po wejściu dwa podania, dwa do nikogo, ciekawe się zapowiada.
1
Pierwsze 5 minut powiedzą wszystko, czy oni w ogóle mają zamiar to odrobić.
1
Przecież Felix ma taki luz z piłką, że on u boku z Messim i Suarezem w prime, by tak chodził, że aż miło.
0
Gdyby podał do Araujo :)
0
Gdzie jest obrona?xd
4
@Litman Tylko wcale nie będziemy musieli go sprzedać za wszelką cenę. Oczywiście byłby to sporty zastrzyk gotówki niezmiernie potrzebny, ale nie jesteśmy postawieni pod ścianą.
12
@Matrixfcb 40 to mało jak na klub angielski. Zobacz jakimi oni tam kwotami operują, zupełnie inny świat. Minimum 55 mln.
1
@Mezocyklon87 Jest to kanał sportowy na platformie YouTube.
0
@Kengo Mój ether też rośnie zaraz zrobi 2x ale czekam na jakieś 4x :) Myślę że pod koniec 2025 jest na to duża szansa.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13764615#comment-13764615
Tak jak powiedziałem tak było.
1
@Katalończyk 99 Co Cię dziwi? Oglądam ten mecz od 75 i Rayo ukradło w tym czasie z 3-4 miuty.
1
Tu jeszcze 10 minut gry zostało.
1
Rayo na 11 meczy przegrało tylko dwa. Śmierdzi mi stratą pkt Realu.
0
Mamy to, pierwszy celny strzał dziś?
0
Ferran ty placku podaj Raphinhi.
1
Jakiego my mamy farta xd
0
Sędzia był odwrócony już w pole karne i nie mógł widzieć Felixa, który wystartował za wcześnie do piłki xd
2
Toż Sociedad mogło już mieć 3 bramki.
0
@mientusek1407 Haaland za to ich łyknie, bo jest tytantem pracy i też piłkarski TOP utrzyma bardzo długo. Do tego będzie więcej meczy w LM.
5
@PatrychoO Arabia nie jest na ten moment w Top 5 lig i nigdy nie będzie.
0
Balde to też nie ma siły rzucić 15 metrów do przodu? Wystarczyło z tego autu przerzucić jednego piłkarza Realu i Romeu, by miał cały wolny środek.
1
Lewy podanie o 3 tempa spóźnione xd
6
Od 15 minut nie mieliśmy piłki przy nodze xd
1
Ale was pozamykał Angol xd
0
Niech wchodzi ten Lewy, Ferran jest zbędny.
8
Faul na Araujo był!!!
1
Ferran już kiedyś bawił się w zapasy xd
0
Co ja Ekstraklase odpaliłem?