0

Martinez to potrafi grać w ważnych meczach, bo mi się nie wydaje.

2

@VENOMStyle A ja nie widzę żadnej analogii, bo sam Messi mówił, że transfer do PSG był na ostatnią chwilę, bo Barca nie mogła go podpisać. Dlatego teraz nie chciał czekać.

6

@VENOMStyle Wiedzieli w jak krytycznej sytuacji jest Barcelona to mogli sobie spekulować.

11

@VENOMStyle O czym Ty gadasz? Jak sam Messi wrócił z wakacji i myślał że będzie zaczynał sezon w Barcelonie, więc jak mogli to wiedzieć?xd

5

Dalej mam nadzieję, że wróci za np. rok na pół sezonu w ramach wypożyczenia, jako taki joker, jak kiedyś Henry do Arsenalu. Po prostu należy mu się godne pożegnanie.

0

@FcPortoFan1999 Bardzo dobrze. Niech Motor awansuje do 1 ligi.

0

@Volk A co miał powiedzieć? To Messi miał przekazać oficjalnie, że przechodzi do Miami, a nie Laporta.

4

Ojo!! Przed chwilą Romano napisał, że Messi czeka do niedzieli na baraż i jeśli Puszcza Niepołomice awansuje do ekstraklasy to idzie do nich. Wstrzymał wszystkie inne negocjacje!

11

@barcadreed I tak go Haaland i Mbappe zjedzą prędzej czy później.

0

Ulubiony serial La Ramblii, czyli Miodowe Lata w wersji Disney


0

Niby fajnie, że Celta zostaje, ale to my zawsze z nimi mamy problemy.
Real na 11 meczów, wygrał z nimi 10.
My na 11 meczów wygraliśmy tylko 6.

2

@korni20 Nie, byłoby tak gdyby Sevilla była wyżej w strefie dającej puchary.

0

@SkilledHydra16 O fajnie i tak czekam tylko na Pudziana i Mameda, a Ci walczyli między walkami.

5

@Encore Za samego karnego mają 0.82

0

Jakby był dobry to by powołanie dostał. A to zwykły rezerwowy placek, dlatego po co kogoś takiego powoływać?

7

@LM10GOAT Ty w to wszystko wierzysz i łykasz? Daj sobie spokój xd Te wszystkie newsy nie są nic warte.

0

@Medium Jakie niestety? Niech ten paskudny styl Mourinho nie wygrywa, nie da się tego oglądać.

0

Przecież wiadomo, że w karnych wygra Sevilla,. Karne to nie loteria, gdy gra w nich Sevilla w lidze Europy.

1

Ale, że Casha nie powołał?

0

@LM10GOAT Arabia mu nie ucieknie. Najwyżej dadzą mu 800mln zamiast 1,2 mld. Niech wróci do Barcy na chociaż jeden sezon, żeby godnie go pożegnać.

3

@gruchaxd7 Ale co my ryzykujemy? Za darmo będziemy mieli grajka, który może dać na 2-3 sezony bardzo dużo jakości, a ryzyko zerowe. Już wcześniej był bardzo solidny i jak swój prime ma w tym sezonie to tylko jeszcze lepszy powód, żeby go wziąć.

3

Czyli sprawa postawiona jasno, albo La Liga się streszcza i dopuszcza go do Barcy, albo wybiera Arabie. Nie ma zamiaru czekać do końca okienka z niewiadomą.

0

@Peciak -Bukayo Saka, już w dwa sezony zrobił w Arsenalu więcej, niż Dembele przez 5 lat w Barcy.
-Rodrygo w tym sezonie zjadł Dembele.
-Rafael Leão
-Gabriel Martinelli
Wszyscy to młodzi zawodnicy, a nasz Bombele ma 26 lat i nie umie stabilizować formy.

0

@Ksavix Co nie zmienia faktu, że pójdzie wtedy tam tylko i wyłącznie dla kasy, więc niesmak pozostanie.

7

@barcelonaLM Nie ma nawet takiej szansy, jak odpadł w grupie LM.

15

Napisze coś, bo jest szansa, że złapie sporo herbów.

23

Espanyol oficjalnie spada!

4

Busi twardziel nawet łezki nie uroni.

3

Roberto kapitanie przejmuj opaskę, cracku ty.

3

@Peciak On nigdy nie będzie topowym skrzydłowym. Będzie grał w kratkę już zawsze. On tu już jest 5 lat, a piszesz jakby drugi sezon tu grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?