DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martinez to potrafi grać w ważnych meczach, bo mi się nie wydaje.
2
@VENOMStyle A ja nie widzę żadnej analogii, bo sam Messi mówił, że transfer do PSG był na ostatnią chwilę, bo Barca nie mogła go podpisać. Dlatego teraz nie chciał czekać.
6
@VENOMStyle Wiedzieli w jak krytycznej sytuacji jest Barcelona to mogli sobie spekulować.
11
@VENOMStyle O czym Ty gadasz? Jak sam Messi wrócił z wakacji i myślał że będzie zaczynał sezon w Barcelonie, więc jak mogli to wiedzieć?xd
5
Dalej mam nadzieję, że wróci za np. rok na pół sezonu w ramach wypożyczenia, jako taki joker, jak kiedyś Henry do Arsenalu. Po prostu należy mu się godne pożegnanie.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo dobrze. Niech Motor awansuje do 1 ligi.
0
@Volk A co miał powiedzieć? To Messi miał przekazać oficjalnie, że przechodzi do Miami, a nie Laporta.
4
Ojo!! Przed chwilą Romano napisał, że Messi czeka do niedzieli na baraż i jeśli Puszcza Niepołomice awansuje do ekstraklasy to idzie do nich. Wstrzymał wszystkie inne negocjacje!
11
@barcadreed I tak go Haaland i Mbappe zjedzą prędzej czy później.
0
Ulubiony serial La Ramblii, czyli Miodowe Lata w wersji Disney
0
Niby fajnie, że Celta zostaje, ale to my zawsze z nimi mamy problemy.
Real na 11 meczów, wygrał z nimi 10.
My na 11 meczów wygraliśmy tylko 6.
2
@korni20 Nie, byłoby tak gdyby Sevilla była wyżej w strefie dającej puchary.
0
@SkilledHydra16 O fajnie i tak czekam tylko na Pudziana i Mameda, a Ci walczyli między walkami.
5
@Encore Za samego karnego mają 0.82
0
Jakby był dobry to by powołanie dostał. A to zwykły rezerwowy placek, dlatego po co kogoś takiego powoływać?
7
@LM10GOAT Ty w to wszystko wierzysz i łykasz? Daj sobie spokój xd Te wszystkie newsy nie są nic warte.
0
@Medium Jakie niestety? Niech ten paskudny styl Mourinho nie wygrywa, nie da się tego oglądać.
0
Przecież wiadomo, że w karnych wygra Sevilla,. Karne to nie loteria, gdy gra w nich Sevilla w lidze Europy.
1
Ale, że Casha nie powołał?
0
@LM10GOAT Arabia mu nie ucieknie. Najwyżej dadzą mu 800mln zamiast 1,2 mld. Niech wróci do Barcy na chociaż jeden sezon, żeby godnie go pożegnać.
3
@gruchaxd7 Ale co my ryzykujemy? Za darmo będziemy mieli grajka, który może dać na 2-3 sezony bardzo dużo jakości, a ryzyko zerowe. Już wcześniej był bardzo solidny i jak swój prime ma w tym sezonie to tylko jeszcze lepszy powód, żeby go wziąć.
3
Czyli sprawa postawiona jasno, albo La Liga się streszcza i dopuszcza go do Barcy, albo wybiera Arabie. Nie ma zamiaru czekać do końca okienka z niewiadomą.
0
@Peciak -Bukayo Saka, już w dwa sezony zrobił w Arsenalu więcej, niż Dembele przez 5 lat w Barcy.
-Rodrygo w tym sezonie zjadł Dembele.
-Rafael Leão
-Gabriel Martinelli
Wszyscy to młodzi zawodnicy, a nasz Bombele ma 26 lat i nie umie stabilizować formy.
0
@Ksavix Co nie zmienia faktu, że pójdzie wtedy tam tylko i wyłącznie dla kasy, więc niesmak pozostanie.
7
@barcelonaLM Nie ma nawet takiej szansy, jak odpadł w grupie LM.
15
Napisze coś, bo jest szansa, że złapie sporo herbów.
23
Espanyol oficjalnie spada!
4
Busi twardziel nawet łezki nie uroni.
3
Roberto kapitanie przejmuj opaskę, cracku ty.
3
@Peciak On nigdy nie będzie topowym skrzydłowym. Będzie grał w kratkę już zawsze. On tu już jest 5 lat, a piszesz jakby drugi sezon tu grał.