DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ukasz Ja tam większą nadzieję pokładam w Puigu. Tylko kolejny trener z rzędu się na niego uwziął :/
9
To jak myślicie Sergi Samper da radę zastąpić Busquetsa, a Montoya Alvesa?
2
@bartas97 Ona robi to specjalnie a ludzie łykają i udostępniają. Tymczasem ona kręci sobie zasięgi ajaja.
1
@macio_944 A co jak @RAUL_GONZALES_7 jest kibicem schalke?
0
Zastanawia mnie, co będzie jak Real kiedyś wygra(napisz w komentarzu, że nie wygra) tryplet. Czym będzie dogryzać La Bamba, sekset?
2
@barcelonaLM Co jak co ale nick to masz mało psujący do siebie.
1
@adi7adi8 No szok że na atrakcyjność drugiej osoby wpływa coś więcej niż tylko wygląd.
0
@MesQueUnClub96 Jaki to będzie miało sens, kiedy Tobą będzie jeszcze zarządzała Twoja mama.
5
Sprzedać go nawet za te 70mln.
1
@Sulimo Gikiewicz, a nie czekaj
0
@Rl9k1nG skoro lubisz smak. To kupuj alkohol 0 :) jednak nie tylko smak lubisz.
7
@Rl9k1nG Okrągłe 0. Jeszcze w towarzystwie można się napic, gdzieś poza domem dla towarzystwa. Nie wiem jak można pić browary w domu, tak samo nie wiem jak można palić, tego to już całkiem nie rozumiem. Świadome szkodzenie samemu sobie.
0
@pauletaa Nie mam pojęcia, shot z internetu.
2
https://streamable.com/f7ik9v
No nieładnie mu zajechał.
0
@Joe_Pesci Idzie do góry stabilnie.
2
@Vernon_Roche Ta to bylibyśmy jeszcze większym bankrutem, bo tak wygląda 90% meczów w wykonaniu Xaviball
1
@barcanawieki Chyba w ciągu ostatniej godziny nie było.
6
Pedri powinien grać do Fatiego, a nie Lewego obstawionego dwoma obrońcami.
0
Gramy na rezerwy Osasuny 30 minuta i dalej bez celnego strzału xd
0
@Katalończyk 99 Pewnie są z Warszawy to są smutni.
0
Betis w 9 będzie grał? xd
3
A po grzyba komu Alonso w tym momencie?
0
Rapha do końca meczu powinien grać już bez żadnej presji. Zobaczymy co pokaże.
1
@AlexDark00 Co tam gadasz?
0
Teraz tym bardziej łatwiej będzie utrzymać 1:0 heh.
1
Słuszna druga żółta.
0
Barcelona zamyka kupon na 500zł. Na co ja liczyłem? :/
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież oni nie odrysowywali lini z tej kamery. Wydaje Ci się tak tylko.
0
Haaland zrobi dziecko temu Militao.
0
Spadek Espanyolu i Getafe to byłoby coś pięknego.