0

Pozdro Robert wiem że to czytasz. Nie przejmuj się tym co powiedział Kowal.

1

Ter Stegen zagrał wczoraj świetny mecz i tego nie da się ukryć. Tylko w akcji Williamsa gdzie był nieuznany gol, powinien zachować się lepiej. Williams źle przyjął sobie piłkę i powinien Ter Stegen być w stanie ją przechwycić, bo Iniaki tak sobie wypuścił piłkę, że podszedł aż pod 11 metr.

1

Xavi w lidze ma taki sam pakt z diabłem, jak Zidane miał w LM.

3

Marcos Alonso robił co mógł, żeby Barca straciła gola, ale nie wyszło trudno.

0

@regatta52 XD mocne słowa. To w tym sezonie już niejedna była.

0

@wasacz 4-4-2 bo Pedri wraca. Z przodu Rapha i Lewy.

1

O to jeszcze będą emocje. Trzeba kibicować, żeby Ferran złapał żółtą i pauzował na klasyk.

14

Gavi wsadzi głowę tam gdzie Busi boi się wsadzić nogę.

0

Bez Xaviego i Iniesty, Lewy nie strzeli gola ani jednego.

5

Lewy po mundialu do ekstraklasy się nadaje z tą techniką xd

1

Kessie na twardo grające Bilbao wydaje się idealny

1

Gdyby Casemiro nie grał prawie całej kariery w Realu Madryt i nie miał immunitet na kartki to pobiłby rekord Ramosa.

5

@AmigoBlancos Martwi brak Pedriego

0

Ramos w Realu już, by dwie bramki dzisiaj miał.

0

Fenomenalnie to PSG klepie na 40 metrze.

0

@Szmulek No i bardzo dobrze.

3

@PatrychoO No to w fazie pucharowej ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

PSG to próbuje w ogóle to odrobić?xd

2

Messi gra fatalnie

0

Może Ramos strzeli dwa gole po wrzutkach Messiego.

9

Muller absorbował uwagę, więc nie ma znaczenia czy dotknął ją czy nie.

1

Muller spalił bo absorbował uwagę.

0

@require Za co?XD czysto było. Czupo o własne nogi się wywala.

0

@FCB24 Wyjdzie im to jeszcze na dobre, jak odejdą gwiazdeczki. Dwa okienka, przy takiej kasie i zapomną o tej trójce.

3

@Nano22 Jest 5 minuta człowieku.

1

@Rust_Cohle Człowieku on robi taka robotę w klubie, że dziwisz się, że się go nie pozbędą? Jest jedyną szansą Motoru na wyjście z 2 ligi. Z piłkarzami dogaduje się świetnie, jedynie z prezesem mu nie po drodze.

13

Role się odwróciły, kiedyś Real przepychał mecze, a teraz robi to Barca.

3

A skąd Orłowski wie, że te obrazki są skierowane do Viniciusa?

3

@Pawel13sz Patrząc to ten atak który wymieniłeś jest lepszy na ten moment, niż Ferran-Rapha-Ansu xd

0

O tak jeszcze Garcii brakowało. Szansa na karny dla Valencii wzrasta pięciokrotnie. Z wzoru Hajty obliczone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?