DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozdro Robert wiem że to czytasz. Nie przejmuj się tym co powiedział Kowal.
1
Ter Stegen zagrał wczoraj świetny mecz i tego nie da się ukryć. Tylko w akcji Williamsa gdzie był nieuznany gol, powinien zachować się lepiej. Williams źle przyjął sobie piłkę i powinien Ter Stegen być w stanie ją przechwycić, bo Iniaki tak sobie wypuścił piłkę, że podszedł aż pod 11 metr.
1
Xavi w lidze ma taki sam pakt z diabłem, jak Zidane miał w LM.
3
Marcos Alonso robił co mógł, żeby Barca straciła gola, ale nie wyszło trudno.
0
@regatta52 XD mocne słowa. To w tym sezonie już niejedna była.
0
@wasacz 4-4-2 bo Pedri wraca. Z przodu Rapha i Lewy.
1
O to jeszcze będą emocje. Trzeba kibicować, żeby Ferran złapał żółtą i pauzował na klasyk.
14
Gavi wsadzi głowę tam gdzie Busi boi się wsadzić nogę.
0
Bez Xaviego i Iniesty, Lewy nie strzeli gola ani jednego.
5
Lewy po mundialu do ekstraklasy się nadaje z tą techniką xd
1
Kessie na twardo grające Bilbao wydaje się idealny
1
Gdyby Casemiro nie grał prawie całej kariery w Realu Madryt i nie miał immunitet na kartki to pobiłby rekord Ramosa.
5
@AmigoBlancos Martwi brak Pedriego
0
Ramos w Realu już, by dwie bramki dzisiaj miał.
0
Fenomenalnie to PSG klepie na 40 metrze.
0
@Szmulek No i bardzo dobrze.
3
@PatrychoO No to w fazie pucharowej ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
PSG to próbuje w ogóle to odrobić?xd
2
Messi gra fatalnie
0
Może Ramos strzeli dwa gole po wrzutkach Messiego.
9
Muller absorbował uwagę, więc nie ma znaczenia czy dotknął ją czy nie.
1
Muller spalił bo absorbował uwagę.
0
@require Za co?XD czysto było. Czupo o własne nogi się wywala.
0
@FCB24 Wyjdzie im to jeszcze na dobre, jak odejdą gwiazdeczki. Dwa okienka, przy takiej kasie i zapomną o tej trójce.
3
@Nano22 Jest 5 minuta człowieku.
1
@Rust_Cohle Człowieku on robi taka robotę w klubie, że dziwisz się, że się go nie pozbędą? Jest jedyną szansą Motoru na wyjście z 2 ligi. Z piłkarzami dogaduje się świetnie, jedynie z prezesem mu nie po drodze.
13
Role się odwróciły, kiedyś Real przepychał mecze, a teraz robi to Barca.
3
A skąd Orłowski wie, że te obrazki są skierowane do Viniciusa?
3
@Pawel13sz Patrząc to ten atak który wymieniłeś jest lepszy na ten moment, niż Ferran-Rapha-Ansu xd
0
O tak jeszcze Garcii brakowało. Szansa na karny dla Valencii wzrasta pięciokrotnie. Z wzoru Hajty obliczone.