DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rapha i Ferran to są sabotażyści
0
@michal26 Dlatego niech zejdzie i wejdzie obrońca, więcej da.
2
Gramy w 10. Ferran zejdź proszę.
0
Ale głupi faul Nacho. Raphinha i tak by nic nie zrobił.
1
Ferran każdy pojedynek fizyczny przegrywa, miernota.
1
Ktoś się jeszcze łudzi, że Ferran będzie piłkarzem na miarę Barcelony?xd
6
Gavi ma immunitet na kartki jak kiedyś Casemiro.
0
Dlaczego sędzia nie przerwał gry?
17
Ktoś mówił, że przy takim ataku musimy liczyć na own goala i nie zawiódł xd
0
Nie wiem czy był spalony, centymetry.
0
Dajcie czerwoną temu Viniemu, co on robi?
0
Nigdy jeszcze nie widziałem tak beznadziejnej Barcelony w El Clasico.
0
Słaby skład to i słaba gra. Nie ma co oczekiwać fajerwerków.
1
Nie było spalonego, więc byłby gol.
0
@kylian7 30 tysiecy brutto.
0
Sergi Roberto na ŚO
3
A PSG nie podziękuje? ͡(° ͜ʖ ͡°)
1
Po co tego Depaya oddawali, jak teraz nie ma kto grać z przodu?
1
Ferran bardzo ładne wrzutki dzisiaj daje.
1
To co to było zwycięstwo?
0
Alba za Kounde, Balde na prawą. Alba w ofensywie coś będzie mógł dać w przeciwieństwie do Ferrana i Fatiego.
0
@truqsi Roberto to nie napastnik, pomyliłeś go z Lewym.
22
Kessie też o wiele lepiej wygląda, gdy gramy na 4 pomocników.
1
Busti Top, a Lewy tragedia. Psuje wszystko i masa prostych błędów.
0
Dla mnie to nie jest karny, bez przesady, żeby każdy kontakt gwizdać. To nie koszykówka.
10
@Jackazz Z wzoru Hajty obliczone?
0
@takisobiektos Po prostu Real to co miał to wykorzystał.
2
Karny dla Liverpoolu? Gol ze spalonego Realu przy podaniu do Rodrygo, wow.
0
Czemu spalonego nie odgwizdali, jak to było najważniejsze podanie w akcji?
0
Spalony Rodrygo był.