DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rapha i te jego rożne xd
0
W tych meczach 1/16 i 1/8 Pucharu Króla to chyba tylko wyniki opłaca się sprawdzać. Oczy krwawią.
0
@Kitek1640 Pewnie Ferdynand, a co już się zastanawiasz jak dziecko nazwiesz na cześć Ferrana?
1
@dawidor9 Tak, bo zawsze grał w 1/16 i 1/8 w Pucharze Króla, to jego rozgrywki były na właśnie amatorów z 3 ligi.
1
Nawet nie wiadomo jacy to piłkarze, jak biegają tam dalej xd
17
Brak Depaya mówi wszystko. Wyląduje w Atletico.
0
@msmsms Ale tu jest różnica, bo Messi nawet nie wykonał ruchu do tej piłki. Rashford natomiast biegnie przy niej dobre kilka metrów xd
5
Ja tam daje Gaviemu 10. występ idealny.
0
@msmsms Ale gdzie, daj link.
8
@msmsms Tak, bo ewidentnie brał udział w akcji, nie dotykając nawet piłki. Absorbował uwagę obrońców.
6
@Coutinho007 No i słuchając komentatorów. Nie mający siły biegać od 2 minuty meczu.
0
@Rewolucja123 Na Gavin był faul przed Gavim.
10
Ale duet wchodzi, jeszcze brakuje Alonso xd
0
Gdyby miał o 1 mniejszy rozmiar buta :/
0
Barcelonie się tekstura popsuła na spodnenkach i nie załadowała, czy o co chodzi?
1
@barcanawieki Przecież tam będzie jeszcze większa bieda przez to.
17
3 pkt i brak Ferrana w następnym meczu, same plusy.
0
@Peciak Walka w parterze z facetem, a nie córką Lucho to pokazanie jaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@KrwawiaceoczyVEB Na pustą nie trafił piłkarz Villarealu, bo Courtois był w polu karnym Villarealu.
0
Najgorsze jest to, że widzisz każdą normalną drużynę i mówisz, że nie ma szans, że strzelą te dwie bramki w 10 minut, maksymalnie jedną. Widzisz Real i wiesz, że jak strzelą jedną to wtedy od razu dołożą drugą.
4
Współczuje obrońcom w erze Varu. Na ich miejscu to bym sobie ręce uciął.
0
To jest niesamowite, że oni te karne nabiją wszędzie XD Zawsze jakaś przypadkowa ręka wpadnie, kompletnie z niczego.
0
Zaraz 4:4 za wcześnie ten gol. Nie ma z czego się cieszyć.
2
Ale to wyjął chłop :O
0
Pena nie speniał.
16
Mecze 1/16 pucharu króla kojarzą mi się z meczami Rikiego Pucia. Powinniśmy go sprowadzić tylko na ten mecz :/
1
Torres i Dembele to nawet na poziomie amatorów wyglądają jak amatorzy.
0
@MesQueUnClub96 Chyba to drugie jednak :)
0
Fakty. Nigdy nie zagłosowałem w plebiscycie Złotej Piłki, bo nie wiem jakiego mam maila, a nie chce mi się pisać do moderacji.
5
5 pkt @LeoMessi za wygranie MŚ
3pkt @Lionel_Messi10 za wygranie Ligue 1
1pkt @VegetaPolska za to żeby mial czym pochwalić się w opisie na tinderze.