2

@Siro Narracja wraca, bo jest legendą xd To, że ostatnie lata ma gorsze i ma sporo pomyłek, niczego w tym aspekcie nie zmienia. To tak jakbyś nie nazwał legendą Pique. Tylko zważywszy na to, że ten sezon miał słaby.

1

7 minut to mało, ale więcej niż 60 sekund.

2

Poprzeczka uratowała Brazylie przed golem Casemiro. Według Szpakowskiego :/

1

Richarlison już urósł na cały turniej, a kwestionowali jego powołanie :)

0

Leao już przy strzale miał zaciesz xd

0

@barcelonaLM On ma zaledwie 32 lata. Też myślałem, że ma z 35.

3

Moim zdaniem Ronaldo nie faulował. Walka o piłkę, impetu tu nie było.

2

Ronaldo pierwszą setę zepsuł.

3

@Pawel13sz tam w życiu nie ma 5% tkanki tłuszczowej koło 9 się zakręcił

1

@Pawel13sz Godin w prime z Suarezem i wyglądałoby to naprawdę bardzo dobrze. No i oczywiście Araujo jeszcze trzeba byłoby dodać.

0

Hazard widać, że bez ogrania. Przyjął ładnie, ale strasznie niechlujnie podał do Tielemansa, troszkę za plecy i za mocno.

1

Tielemans chyba zabrał następną dziewczynę De Bruyne, jak to zrobił Courtois, bo nie wierzę, że go nie widział xd

0


6:08 dlaczego Messi nie oddawał strzału do pustej bramki?xd

0

Czemu my auty wyrzucamy do Meksykanów?

0

Ale kopanina paanie

0

Szczęsny zaczyna zabawę

0

Już bez przesady takie losowe odbicie od klaty do tego zagrożenia nie było. Po prostu ten karny nie byłby sprawiedliwy.

1

@FCBeSeM Bilans bramek.

0

Czemu on tego nie kończy?

0

@Faro Co Ty gadasz xd Wybronił to co musiał.

1

Pusta bramka Messi nie strzela? xd

0

Faul na bamkarzu i spalony.

14

@Piernik Co Ty gadasz człowieku xd Nie przegrali meczu od 2 lat. Wygrali Copa America, a Ty uważasz, że było to bez racjonalnych podstaw? Euro 2020 mieli wygrać, czy jak?

1

@MesQueUnClub_87 1,12 kurs zagrałeś na 5 kuponach? xd

0

Z tą 9 to jakiś Arabski Lewandowski?

3

@blackhawk94 To woda święcona była

1

W finale LM z United, by strzelił xd

6

Ktoś tu pisał, że przegramy z Arabią, żeby wygrać z Argentyną. Ten scenariusz nabiera kolorów.

1

Farta ma ta Argentyna, że z Polską nie gra pierwszego meczu, bo już z 3:0 by przegrywali, a tak to mogą wyciągnąć wnioski.

0

Karny to jest przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?