5

@Pedri16Future Mamy Ter Stegena w formie, który wyprawia cuda. Tak samo jak Tibo u nich wyczyniał w tamtym sezonie.

0

Nie cieszcie się, bo i tak już przegraliśmy ligę, areczek wie lepiej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12326458#comment-12326475

4

Dawno nie widziałem tak promadryckiego komentarza. Jak ucichli po bramce xd
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/1190873198442529

2

Co ten obrońca zrobił XD wylewu dostał?

1

Gol z karnego, gol z rożnego i tak można żyć.

1

U nas, by grali dalej a tutaj gre przerywa XD

2

To jest 1/16 LE tu nie ma i tak najmocniejszych rywali. Każdego Barca powinna łyknąć.

2

Fatalna wiadomość dla Barcelony. Zagra tam od dechy do dechy 4-5 meczy, nawet jak będzie miał lekki dyskomfort, bo to MŚ, a Barca będzie zbierać żniwa w styczniu.

1

Nie no te losowanie było potężne. Barca, fajnie bo będzie mogła zmierzyć się z United, a pary Real-Liverpool i PSG-Bayern są piękne.

5

14 meczów Newcastle i jedna porażka po bramce w 98 minucie. Robi wrażenie.

1

@hank_moody Z tymi 4 punktami to przesadziłeś. Nawet nie wiesz do ilu korupcji, by dochodziło.

0

@IronSanHybrid Przecież on zawsze się kładzie, bo to drugi Najman, a Malczyński chce walke, bo to przeciwnik na jego poziomie xd

0

Daro Lew jest nawet dziś groźniejszy od Barcelony.

1

@kulek22 ? Lewy zawsze tak strzela i wyczekuje ruch bramkarza. Jest najlepszym wykonawcą karnych na świecie, ale spoko xd

3

@MESSIah16 Oczywiście, że Henry.

6

@takisobiektos To jest bramkarz, który by się przyznał w tej sytuacji?XD

0

@kuz No tak lepiej stracić 1/3 życia w pracy

15

@Kuba_1 Tryb mundial włączony i nie chce nawet ryzykować kontuzji. Tylko po co w takim razie gra?

0

Pewnie było już, ale nie chce mi się szukać wśród setek w komentarzy. Co zadecydowało przy takim samym bilansie, że Benfica 1?

3

@Danny Gaucho Ronaldo miał, aż 27 lat? Nie powiem chłop od sezonu 13/14 do jakoś 18/19 włączył protokół God w LM

2

PSG zajmujące 2 miejsce i trafiające na Real, nic więcej nie potrzebuje. Chce powtórki, a zarazem rewanżu, albo ponownego blamażu Paryżan.

1

@AnnaMarianna Nikt nie jest idealny :/

3

@Emhyr No nie wiem ja lubię gdy kobieta pali, przebiera się na halloween, pracuje jako barmanka, jest umięśniona, nie umie gotować.

0

Jak myślicie czy ja i @AnnaMarianna bylibyśmy dobrą parą?

18

@AmigoBlancos Czemu nie podałeś składu Celticu, tak samo mnie interesuje?

0

@Rewolucja123 Nie wiem jeszcze, kto gra w csa. 2022 rok, twórcy gier robią coraz to więcej nowych rzeczy, a tam przez ostatnie 6 lat dodali tuscana, 100000 nowych skinów i wyrzucanie granatów XD W 2013-14 ta gra była piękna potem już zjazd do zera. Już valorant jest lepszym fpsem, strzelanie niby gorsze ale tam caly czas coś się dzieje i ta gra żyje.

10

Nie wierzyłem w niego przed sezonem i chciałem szukać nowego bramkarza. Fajnie, że się zdołał odbudować po 2-3 słabych sezonach. Dzięki niemu mamy tylko 3 punkty straty do Realu. Real udowodnił w poprzednim sezonie jak ważny jest bramkarz, gdzie Courtois był najlepszym piłkarzem razem z Benzemą.

0

Ładna akcja 100mln euro. Rezerwowy z City i skrzydłowy spadkowicza z Premier League.

0

Ferran i Rafa to piłkarze mem. Oboje nie trafili na pustą w jednej akcji XD

0

Czemu oni się pultają jak ewidenta ręka XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?