DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Czy ja wiem, czy o włos? Obrona Argentyny to była parodia. Jakby strzelili w końcówce na 4:4. To Mbappe w dogrywce, strzeliłby następne trzy. Wchodziłby jak w masło w podmęczoną obronę xd
2
@LjakRoberciik Remis 1:1, ale Argentyna też wyjdzie, bo Araby zremisują.
1
Ronaldo z powrotem na boisko, bramki muszą się nabić.
1
O Maxi Gomez on żyje. To ten, którego chciała połowa La Rambli kiedyś.
2
@Mario96w Nigdy w życiu xd W prime może i najlepsza, ale na pewno nie, jeśli chodzi o całą karierę.
3
@Lionel_Messi10 Twierdzisz, że potężni przyszli Mistrzowie Świata, nie ograją zdziesiątkowanej przez kontuzje Francji?
1
@Ptasior Kolego 4:0 Wali wystarczy. Nie dadzą rady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Polska remisuje z Argentyną, a Arabia remisuje z Meksykiem. Wszyscy zadowoleni, Polska wychodzi z pierwszego Argentyna z drugiego.
0
Wiadomo na ile wypadł Neymar? Na 1/8 będzie gotowy?
0
To dzisiaj dwa najlepsze mecze, które miały być wieczorem będą po 0:0 :D
0
@adambijax Ale to Korea Północna, a nie Południowa.
0
Niestety Niemcy z awansem. Przejadą się po Kostaryce, więc Japonii nawet remis nic nie da, bo będą mieli gorszy bilans.
5
Dobra Hiszpania, zremisujcie sobie z Japońcami.
9
Ferran zbiera się do uderzenia nie wiadomo ile. On jak ma za dużo miejsca, to tylko gorzej dla niego xd
1
@Sysia11 Z nami też dobrze grali, brakło im skuteczności.
6
Trzymać kciuki teraz za Argentyne, żeby władowała jak najwięcej goli Meksykowi. W tej sytuacji to dla nas najlepsze, gdy Argentyńczycy już muszą wygrać.
0
@michal26 Lepiej dla nas jak teraz Meksyk przegra jak najwyżej.
0
Słaba ta Argentyna, czyste konto mamy jak w banku i awans :)
1
Czuje gole w meczu Argentyny i to niekoniecznie ma strzelać tylko jeden zespół. To będzie otwarty mecz.
0
Przy takim samym bilansie i liczbie strzelonych bramke, co decyduje następne?
0
@Qba2312 Zielu ma grać na skrzydle?
0
@gumaz Krycha i Glik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr To jest piłka nożna czy koszykówka? Już nawet nogi nie można dotknąć w polu karnym?
1
Jeszcze jeden gol, bo bilans bramkowy będzie prawdopodobnie decydował.
1
@TheNekro94 niekoniecznie, bo Meksyk może mieć lepszy bilans bramkowy.
2
Padł jak rażony piorunem bez przesady, żeby kontaktu nie było żadnego, to piłka...
8
No i po co ten wyjazd na aut, skoro nikogo obok niego nie było??
0
Lewandowski dostał za to drugie żółtko
0
@Katalonbar Będzie grał rezerwowy skład, a to jest najważniejszy turniej na świecie. Nie ma miejsca na podkładanie się, rezerwowi też będą chcieli się pokazać.