1

@MESSIah16 Czy ja wiem, czy o włos? Obrona Argentyny to była parodia. Jakby strzelili w końcówce na 4:4. To Mbappe w dogrywce, strzeliłby następne trzy. Wchodziłby jak w masło w podmęczoną obronę xd

2

@LjakRoberciik Remis 1:1, ale Argentyna też wyjdzie, bo Araby zremisują.

1

Ronaldo z powrotem na boisko, bramki muszą się nabić.

1

O Maxi Gomez on żyje. To ten, którego chciała połowa La Rambli kiedyś.

2

@Mario96w Nigdy w życiu xd W prime może i najlepsza, ale na pewno nie, jeśli chodzi o całą karierę.

3

@Lionel_Messi10 Twierdzisz, że potężni przyszli Mistrzowie Świata, nie ograją zdziesiątkowanej przez kontuzje Francji?

1

@Ptasior Kolego 4:0 Wali wystarczy. Nie dadzą rady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Polska remisuje z Argentyną, a Arabia remisuje z Meksykiem. Wszyscy zadowoleni, Polska wychodzi z pierwszego Argentyna z drugiego.

0

Wiadomo na ile wypadł Neymar? Na 1/8 będzie gotowy?

0

To dzisiaj dwa najlepsze mecze, które miały być wieczorem będą po 0:0 :D

0

@adambijax Ale to Korea Północna, a nie Południowa.

0

Niestety Niemcy z awansem. Przejadą się po Kostaryce, więc Japonii nawet remis nic nie da, bo będą mieli gorszy bilans.

5

Dobra Hiszpania, zremisujcie sobie z Japońcami.

9

Ferran zbiera się do uderzenia nie wiadomo ile. On jak ma za dużo miejsca, to tylko gorzej dla niego xd

1

@Sysia11 Z nami też dobrze grali, brakło im skuteczności.

6

Trzymać kciuki teraz za Argentyne, żeby władowała jak najwięcej goli Meksykowi. W tej sytuacji to dla nas najlepsze, gdy Argentyńczycy już muszą wygrać.

0

@michal26 Lepiej dla nas jak teraz Meksyk przegra jak najwyżej.

0

Słaba ta Argentyna, czyste konto mamy jak w banku i awans :)

1

Czuje gole w meczu Argentyny i to niekoniecznie ma strzelać tylko jeden zespół. To będzie otwarty mecz.

0

Przy takim samym bilansie i liczbie strzelonych bramke, co decyduje następne?

0

@Qba2312 Zielu ma grać na skrzydle?

0

@gumaz Krycha i Glik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr To jest piłka nożna czy koszykówka? Już nawet nogi nie można dotknąć w polu karnym?

1

Jeszcze jeden gol, bo bilans bramkowy będzie prawdopodobnie decydował.

1

@TheNekro94 niekoniecznie, bo Meksyk może mieć lepszy bilans bramkowy.

2

Padł jak rażony piorunem bez przesady, żeby kontaktu nie było żadnego, to piłka...

8

No i po co ten wyjazd na aut, skoro nikogo obok niego nie było??

0

Lewandowski dostał za to drugie żółtko

0

@Katalonbar Będzie grał rezerwowy skład, a to jest najważniejszy turniej na świecie. Nie ma miejsca na podkładanie się, rezerwowi też będą chcieli się pokazać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?