DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Mecz o honor chciałeś powiedzieć.
0
ahahahahahha co się dzieje
0
3:1 typowałem, dawać teraz 2 Argentyna.
0
@czosnekfcb Nie będzie miała jak, bo będziemy stać w polu karnym :)
0
@cracker Bark wystawał jeszcze
1
Messi coś późne te piłki posyła, już drugi raz zdecydowanie za późno o jedno tempo.
0
Mógł wystawić Messiemu na pustą :/
1
Ale Laskowki wie, że liniowy interweniuje, tylko i tak główny czeka?xd
0
Niech nasi oglądają i wiedzą, że teraz w polu karnym nie można trzymać w erze Varu.
0
To teraz USA gra antyfutbol? :/
0
@tbas Dlatego przegrała dwa mecze :) Teraz będzie USA gniotło, a przegra z Walijczykami pewnie.
1
Walia to bierze 1:0.
0
Minął obrońce, położył bramkarza i dalej nie oddał strzału xd
1
De Jong w stylu Dembele.
0
@pluszek Zaraz Senegel coś właduje
2
@Oskar00 No atak słabiutki. Brakuje Depaya w pełni formy i zdrowego.
0
@FCB24 No blisko było
4
Jakiegoś powalającego składu to ta Holandia nie ma. Połowa zawodników z ligi Holenderskiej, a tych zawodników obnażają lepsze ligi, gdzie zdecydowana większość sobie nie radzi.
2
Słabe te mecze dzisiaj na Holandie z Senegalem jedynie można rzucić okiem.
0
Katarczycy wyglądają jak jacyś amatorzy xd
8
@krzysiekVeB O czym Ty gadasz człowieku
5
Odechciało mi się oglądać tego mundialu
0
To się naprawdę dzieje? XD takie wały perfidne
1
Gdzie tne spalony ahahahaha
0
Dajcie powtórkę tego spalonego :D
0
Hahah var, czekajcie zapomnieliście o Korei 2002? :D
0
Mistrz: Argentyna
Vicemistrz: Dania
3 miejsce: Niemcy
6
@Emhyr Adidas najlepsze koszulki zrobił na ten mundial. Reszta stawki daleko w tyle. Dużo koszulek jest od adidasa absolutnie TOP.
1
@barcelonaLM Jak ja nienawidzę Brytoli za ten ich akcent. Drugi Kane.
14
No i razem z Bayernem mamy po 17 zawodników powołanych, czyli najwięcej.