0

@Janas11224 Mecz o honor chciałeś powiedzieć.

0

ahahahahahha co się dzieje

0

3:1 typowałem, dawać teraz 2 Argentyna.

0

@czosnekfcb Nie będzie miała jak, bo będziemy stać w polu karnym :)

0

@cracker Bark wystawał jeszcze

1

Messi coś późne te piłki posyła, już drugi raz zdecydowanie za późno o jedno tempo.

0

Mógł wystawić Messiemu na pustą :/

1

Ale Laskowki wie, że liniowy interweniuje, tylko i tak główny czeka?xd

0

Niech nasi oglądają i wiedzą, że teraz w polu karnym nie można trzymać w erze Varu.

0

To teraz USA gra antyfutbol? :/

0

@tbas Dlatego przegrała dwa mecze :) Teraz będzie USA gniotło, a przegra z Walijczykami pewnie.

1

Walia to bierze 1:0.

0

Minął obrońce, położył bramkarza i dalej nie oddał strzału xd

1

De Jong w stylu Dembele.

0

@pluszek Zaraz Senegel coś właduje

2

@Oskar00 No atak słabiutki. Brakuje Depaya w pełni formy i zdrowego.

0

@FCB24 No blisko było

4

Jakiegoś powalającego składu to ta Holandia nie ma. Połowa zawodników z ligi Holenderskiej, a tych zawodników obnażają lepsze ligi, gdzie zdecydowana większość sobie nie radzi.

2

Słabe te mecze dzisiaj na Holandie z Senegalem jedynie można rzucić okiem.

0

Katarczycy wyglądają jak jacyś amatorzy xd

8

@krzysiekVeB O czym Ty gadasz człowieku

5

Odechciało mi się oglądać tego mundialu

0

To się naprawdę dzieje? XD takie wały perfidne

1

Gdzie tne spalony ahahahaha

0

Dajcie powtórkę tego spalonego :D

0

Hahah var, czekajcie zapomnieliście o Korei 2002? :D

0

Mistrz: Argentyna
Vicemistrz: Dania
3 miejsce: Niemcy

6

@Emhyr Adidas najlepsze koszulki zrobił na ten mundial. Reszta stawki daleko w tyle. Dużo koszulek jest od adidasa absolutnie TOP.

1

@barcelonaLM Jak ja nienawidzę Brytoli za ten ich akcent. Drugi Kane.

14

No i razem z Bayernem mamy po 17 zawodników powołanych, czyli najwięcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?