6

@PatrychoO Nawet srebro nie będzie sukcesem. Przyjechali po złoto.

0

@CatalanDream Z jakiej racji Argentyna ma kose z Portgualią? Tylko z powodu Messi vs Ronaldo?

1

@ToWinaSedziego To żeś powiedział co wiedział.

1

Czemu mu nie podał do boku???

0

Nie ma szans Maroko tego przetrwać. Takie jest moje zdanie.

1

Ronaldo wejdzie i wyjaśni, więc co się cieszycie?

4

Livaković najlepszym bramkarzem mundialu, zasłużył. Oglądam skrót i to co bronił to nie mam pytań.

2

@_catalan Di Maria też dał dobrą zmianę.

5

@Ptasior Ten karny też nie był strzelony wcale najgorzej. 9/10 bramkarzy, by go puściło, ale nie piękny Wojtuś.

0

Emilliano martineeez

4

@wasacz Czerwona i 20 meczy zawieszenia?

1

Nie no przesada z tymi 10, aż tyle przerw to nie było maksymalnie 6-7 minut.

7

Jak Messi angielskiego nie umie, to co mu ten bramkarzyna coś tam gada XD

10

Żółtą Messi powinien mieć, ale Lahoz to jego ziomek patologiczny xd

0

Jeden zryw Messiego i gol. Oby z Chorwacją było podobnie :)

1

@Kuba_1 Jak Leo sam nic nie gra na razie

0

@Cygan BRC Ameryka Południowa ma bzika na punkcie piłki. Mogą głodować cały rok, a i tak pojadą xd

0

Przecież bramkarz Chrowacji obroni wszystko xd

0

Goool pięeeknie

11

Śniło mi się 4:1 dla Argentyny po 2 lub 3 bramkach Messiego i asyście. Tak będzie, nie zmyślam.

4

@Lionel_Messi10 Przesada z tym Martinezem. Tylko za tą interwencję w 90 minucie? Bereszynski za Blinda

2

@Barca1992 Ronaldo już nie wyjdzie w pierwszym składzie na tym turnieju. Chyba, że dałby jakąś genialną zmianę na co nie ma szans xd

3

@Tomek54321 Arabia z Polską

11

@PatrychoO Jak Portugalia ma lepszą pakę od Argentyny, jeśli chodzi o nazwiska xd W Argentynie w ostatnich latach, tylko atak dobrze był obsadzony, a reszta bieda.

18

Powrót Bielka przy golu Mbappe to jest kryminał. Chłop wszedł parę minut temu na boisku, a jemu się wracać na pełnej nie chce i biegnie sobie truchcikiem.

0

@Homeopata8989 5/10 bo mecz z Arabią, tak dostałby z 2.

1

Francja stoi, a wiara to największy kutas w grze. 1:0 ich jeszcze bardziej uśpi, 2:1 dla Polski po przerwie, tak to widzę .

1

Zielu dlaczego uderzałes na siłę w bramkarza :/

1

Dembele coś czuję, że będzie 3 razy groźniejszy od Mekambe w tym meczu. Potrzebna będzie Francji nieszablonowość, a on to gwarantuje.

0

Kluczowy będzie Szymański, który będzie miał za zadanie wypuszczać skrzydła. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?