DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@PatrychoO Nawet srebro nie będzie sukcesem. Przyjechali po złoto.
0
@CatalanDream Z jakiej racji Argentyna ma kose z Portgualią? Tylko z powodu Messi vs Ronaldo?
1
@ToWinaSedziego To żeś powiedział co wiedział.
1
Czemu mu nie podał do boku???
0
Nie ma szans Maroko tego przetrwać. Takie jest moje zdanie.
1
Ronaldo wejdzie i wyjaśni, więc co się cieszycie?
4
Livaković najlepszym bramkarzem mundialu, zasłużył. Oglądam skrót i to co bronił to nie mam pytań.
2
@_catalan Di Maria też dał dobrą zmianę.
5
@Ptasior Ten karny też nie był strzelony wcale najgorzej. 9/10 bramkarzy, by go puściło, ale nie piękny Wojtuś.
0
Emilliano martineeez
4
@wasacz Czerwona i 20 meczy zawieszenia?
1
Nie no przesada z tymi 10, aż tyle przerw to nie było maksymalnie 6-7 minut.
7
Jak Messi angielskiego nie umie, to co mu ten bramkarzyna coś tam gada XD
10
Żółtą Messi powinien mieć, ale Lahoz to jego ziomek patologiczny xd
0
Jeden zryw Messiego i gol. Oby z Chorwacją było podobnie :)
1
@Kuba_1 Jak Leo sam nic nie gra na razie
0
@Cygan BRC Ameryka Południowa ma bzika na punkcie piłki. Mogą głodować cały rok, a i tak pojadą xd
0
Przecież bramkarz Chrowacji obroni wszystko xd
0
Goool pięeeknie
11
Śniło mi się 4:1 dla Argentyny po 2 lub 3 bramkach Messiego i asyście. Tak będzie, nie zmyślam.
4
@Lionel_Messi10 Przesada z tym Martinezem. Tylko za tą interwencję w 90 minucie? Bereszynski za Blinda
2
@Barca1992 Ronaldo już nie wyjdzie w pierwszym składzie na tym turnieju. Chyba, że dałby jakąś genialną zmianę na co nie ma szans xd
3
@Tomek54321 Arabia z Polską
11
@PatrychoO Jak Portugalia ma lepszą pakę od Argentyny, jeśli chodzi o nazwiska xd W Argentynie w ostatnich latach, tylko atak dobrze był obsadzony, a reszta bieda.
18
Powrót Bielka przy golu Mbappe to jest kryminał. Chłop wszedł parę minut temu na boisku, a jemu się wracać na pełnej nie chce i biegnie sobie truchcikiem.
0
@Homeopata8989 5/10 bo mecz z Arabią, tak dostałby z 2.
1
Francja stoi, a wiara to największy kutas w grze. 1:0 ich jeszcze bardziej uśpi, 2:1 dla Polski po przerwie, tak to widzę .
1
Zielu dlaczego uderzałes na siłę w bramkarza :/
1
Dembele coś czuję, że będzie 3 razy groźniejszy od Mekambe w tym meczu. Potrzebna będzie Francji nieszablonowość, a on to gwarantuje.
0
Kluczowy będzie Szymański, który będzie miał za zadanie wypuszczać skrzydła. Zobaczymy jak to wyjdzie.