DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Derean Będzie miał 34 i na luzie zagra jeszcze dobre mistrzostwa.
8
@Firestone A ja za PSG, bo niech dojdą sobie do finału i przegrają go, wtedy jeszcze większa szansa na ZP Messiego.
9
@Medium A to już zależy od tego jaką kobietę sobie znajdziesz. Jak wybierasz typowa księżniczkę to wtedy masz taką sytuację.
5
@Wojcio Rzeczywiście nie tak dawno ponad 10 lat temu xd
21
Nie ma rączki Żul to nie jest Eric Garcia, albo Lenglet.
0
Araujo jest tak prefekcyjny, że nawet mu włosy pasują do stroju.
0
@trolownik Dwie bardzo dobre okazje, plus zepsuł banalne podanie do Raphini, gdy ten wychodziłby sam na sam.
2
@urbie999 Dobrze zrobił, bo wtedy skorzystałby z varu.
5
Najlepszy występ Lewandowskiego? Rozumiem, że dał dwa ładne podania, ale wszystko inne zepsuł koncertowo.
1
Lewy psuje wszystko.
8
Co miał Lewy w głowie teraz?xd
2
@masq Ja tam nie wnikam, jakie Ty strony masz w zakładkach i może przypadkiem kliknąłeś. Na pewno oglądałeś mecz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Uff, ale szczęście, że gramy teraz w czwartki w lidze Europy. W środę będę świętował sobie z koleżanką dzień singla ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a w czwartek meczycho. W lidze mistrzów nie byłoby tak kolorowo.
2
@regatta52 doje**** jak Ferrando Torres.
1
@macio_944 Farmazony gadasz. A jest pierwsze w alfabecie, więc wcale daleko nie trzeba zjeżdżać. GOAT
0
@Kuba_1 Tak, dlatego mnie to dziwi, bo w Barcelonie już dawno, by coś chciał zrobić, patrząc na okoliczności.
1
94 minuta Messi stoi przy linii i nie prosi nawet o piłkę. On chce w tym PSG w ogóle grać? xd
1
Alba w defensywie moze nie dojezdzac, ale w ofensywie zawsze daje rade.
0
Rafa co się zabawił.
0
Alba i Kessie zamykaja buźki La Bambie.
0
@kuz Przecież to nie na niego gwizdy.
0
"The Sun": Pomimo wycofania zarzutów, piłkarze Manchesteru United nawet NIE CHCĄ WIDZIEĆ Masona Greenwooda w szatni Czerwonych Diabłów!"
Dawać go do Barcy za darmo, jak rozwiąże kontrakt.
1
@JohnyMemonik Mamy 50 pkt po pierwszej rundzie, a Ty człowieku gadasz że wygramy dzięki Realowi. Słyszysz co Ty mówisz?
2
Messi co nożke ma ułożoną, kupę piłkarzy dookoła, piłka niespodziewanie trafia do niego, a ten sobie na luzaczku strzela zza pola karnego.
0
@QQL5 Brałem udział w rozmowie o pracę jako konsultant PKO BP. Ludzie mieli do mnie dzwonić z problemami, a ja jeszcze miałem za zadanie wcisnąć im kredyt XD Jak to usłyszałem to zastanawiałem się czy oni sobie żartów nie robią.
8
@Kuba_1 Tak, inaczej by tak nie mówił, jakby ktoś ten profil prowadził i odwalił w przyszłości maniane.
0
@macio_944 Jak dwóch z nich będzie zawodnikami na 10 lat to będzie dobrze.
0
Lewy przecież po mudnialu kopie się często po czole, robiąc proste będy, ale finalnie zawsze prawie strzela. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby go ściągać.
1
Ale Pedri w tym meczu jest irytujący. Wszystko psuje.
0
Balde jaki Ty jesteś kocur