0

Czemu oni się pultają jak ewidenta ręka XD

13

Messi jaki pass do Neymara, ale ma formę gigant przed mundialem. Śmiało można powiedzieć, że najlepszy obecnie piłkarz świata.

7

@AmigoBlancos Niesamowiteeeee Ci powiem, niezłe Kongo.

1

@mateusz1989VeB Gramy mecz o nic, więc po co ma wystawiać najmocniejszy skład?

8

Niezwykle ważne dla PSG było nastrzelenie tyle bramek, bo dzięki temu będą przed Benficą przy równej ilości pkt.

2

@marnow Masz szczęście, że zamieszkaliście razem przed podwyżką cen paliw, bo ta miłość, by nie ptrzetrwała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@HypeR Ferran powinien grać na prawej stronie, tak samo jak Dembele, więc nie powinni być razem na boisku.

1

@MrPGG O tak nas Bayern będzie...

21

Nie czaje tego Dembele. On potrafi zagrać mecz, jak topowy skrzydłowy na świecie, żeby potem przez następne 3 mecze, dosłownie psuć wszystko co się da.

1

@Hosh Nic lepszego dziś nie zobacze xd

0

@Malkey95 Przecież u nas pisze się to samo jak gra Real xd

0

Ta tabliczka z pierogami XDD

4

@BorzyKrzys To jest znak od boga, żebyś tego nie robił i zrobił to jutro, zamiast iść do kościoła.

0

@Kamiloza91 Co nie zmienia faktu, że w 4 najtrudniejszych meczach daliśmy ciała i to był najpoważniejszy test.

0

Rapha forma, top xd

8

Gwizdy na Pique, nieźle. Trochę szacunku do legendy, chorągiewy.

1

Nie wiem jakim cudem Busi wyszedł na pierwszy skład na Real, tak samo Rapha razem z Dembele. Przynajmniej jeden z tej dwójki powinien wtedy siedzieć po tym jak w ostatnich kilku meczach kopali się po czole.

2

@The Game 10 Drugi najlepszy piłkarz w historii, patrząc na cały przebieg kariery, bo uważam, że byli piłkarze bardziej kompletni, ale nigdy nie utrzymali tak długo wysokiego poziomu jak CR.

0

@tristan87 Bardziej zasłużył niż ten Messi, który tam jest.

0

@Kluivert_P Ale od tego jest lecznicza marihuana. Zwykła w dużych ilościach(czyt. Codziennie) robi w głowie dziurę i człowiek funkcjonuje jakby miał lagi w mózgu. Wiadomo, że wszystko jest złe w dużych ilościach, ale wymieniane jakichkolwiek korzyści z palenia marihuany nie ma żadnego sensu. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

2

Te oceny to żart na jakiś hiszpański prima aprilis?xd

1

Sypną mu kasą, bo ich stać, a on przestanie grać. Typowe United, zamykam temat.

34

@Emhyr na test gimnazjalny chłopaki przyszli. Z drugiej strony masz 17 lat pykasz sobie w piłeczkę a tutaj na jakąś galę zapraszają jakbyś był gwiazdą filmową.

36

O widzę, że gramy w czwartek z Villarealem, chcą nas przyzwyczaić do grania w lidze europy, miło.

0

A co ze spalonym hahahaha?

0

Co ze spalonym??????? xd

0

Spalony był dzbanie przed podaniem XD

3

Roberto prawie jak z psg

0

O pięknie wybijamy się z rytmu tym faulem i przyjęciem. Kluczowe minuty, a my to tłamsimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?