3

Jeśli te 3 pkt dane Almerii sprawią że Espanyol spadnie to było warto.

0

@Crystal37 Codziennie oglądam z rodzinką przy obiedzie.

0

Coś czuję, że kosztem Christensena. Niestety będziemy szukać zastrzyku gotówki, a Duńczyk też wolałby grać od dechy do dechy.

0

Ciekawe czy Busi tak umie :)

0

Alba na ataku zrobił w 5 minut więcej, niż Rapha i Ansu razem wzięci

3

@barcanawieki Przecież Alba wszedł na skrzydło. Gorzej od Raphy nie zagra.

0

Nasz najlepszy obecnie atakujący. Alba.

0

No nie wierzę typ miał moje 300zł na nodze wystarczyło podać do boku na pustą...

0

Kounde podnieś tą głowę i podaj do Fatiego.

19

Tu jest taka nuda, że nawet Lahoz nic nie może odwalić.

0

@ProMILs Przecież nie było bramki.

0

@kulka Jest, nie wyszła całym obwodem.

1

@Kessie Girona na pewno strzeli gola, a przynajmniej na to liczę, bo mam na kuponie.

0

@Emhyr Możliwe, że pójdzie do Anglii za jakieś 50mln po sezonie.

0

Oglądam PSG i powiem wam, że Todibo rozgrywa bardzo dobre zawody.

0

Abde> Ferran i Rapha razem wzięci, fakty.

0

Ten wynik jest idealną odpowiedzią dla tych, którzy zastanawiali się, czy murowanie na Bernabeu to dobry pomysł i wypada tak grać Barcelonie. Niestety kadrowo z tyloma kontuzjami jesteśmy, o wiele gorsi, więc nie było innego wyjścia.

4

@sendesara A kto powiedział, że nim jest? Napisałem że jako trzeciego wolę kogoś ze szkółki, niż żeby miał być ktoś z trójki która wymieniłem.

2

Sprzedac Ansu, Raphe, Torresa. Niech wraca Abde, Messi. Co prawda przydałby się jeszcze jeden skrzydłowy, ale wolę już żeby grał wychowanek niż któryś z tej trójki. Nie wiem czy w 21 wieku, grali w tym klubie na skrzydle w podstawowym składzie tacy słabi piłkarze jak Torres czy Rapha. Po 2006 roku raczej nie.

0

@Kgorecki2500 Zagraliśmy bez 4 podstawowych zawodników. Mieliśmy w ataku dwie kłody, a weszły z ławki następne dwie. W pomocy Roberto, a na obronie Alonso. Pierwsza połowa jak równy z równym. Xavi pokazał geniusz na SB jak takim samym składem się zamurował. Na camp Nou nie mógł już tego zrobić.

42

Ja tylko przypominam, że w momencie kryzysu finansowego, daliśmy 108 mln za Ferrana i Raphinhe xd

0

@esem91 Jeszcze nie mam co robić tylko Kubańczyka słuchać. Nie wiem co gorsze słuchanie jego muzyki, czy słuchanie go w studiu.

1

@RobiS A co manita Ci się marzy?

0

Będzie manitka?

0

Robert, ale Ty jesteś kozakiem xd Nic, absolutnie nic nie zrobił dzisiaj z Raphinhą.

0

Ferran jakie przyjęcie XD Kim my mamy straszyć.

0

Te kontry nasze są fantastyczne XD

0

Wolę już Balde na Viniciusa, a Araujo ma ŚO, skoro Christensen wypadł... Wtedy Alba grałby na lewej.

2

Alonso jaki to jest placek XD Dajcie mu nowy kontrakt.

1

Liczą się bramki na wyjeździe podwójnie , czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?