3

Dogoni w końcu nas ten Real w tabeli czy nie? XD Połowa La Bamby tak mówiła po meczu z Getafe.

3

@mekston Taki pichichi to nie pichichi. 17 bramek śmiech na sali.

0

Weźcie wy się zastanówcie, jak Lewy ma nie zagrać w pierwszym składzie w następnym meczu? On jest po prostu wierny filozofii gry Xaviego na wynik 1:0...

0

@Ghostface masz 20zl freebetu za założenie aplikacji w telefonie. Pobierz sobie.

7

@wojopancer Jesteście drugim największym klubem na świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AmigoBlancos Z tego, że drużyna cienka i nastawiona na defensywe. Haaland tam miałby dwa razy mniej goli.

0

Real, by przejechał się po tym Napoli z 5:0.

0

Czemu w klasyku nie był to karny?

3

Jakie to Napoli jest tragiczne. Oni wrzucają już nawet z 40 metra do nikogo xd

10

Napoli grałoby w 11 na samego bramkarza Milanu i tak by nie trafili w bramkę.

3

Myślałem, że nie da się grać gorzej w topowym klubie na skrzydle od Ferrana i Ansu. Tutaj niespodzianka, bo objawił mi się Lozano. Chłop zepsuł dosłownie wszystko co mógł.

2

Tutaj powinni doliczyć z 6 minut do pierwszej połowy. Co chwilę ktoś leży.

2

Lozano jakie tragiczne wejście xd Psuje wszystko.

2

Napoli już dwie zmiany w jednym czasie, połamali się chłopaki.

0

Milan to z połowy nie może wyjść nawet.

2

@KlonaZepan Po pierwsze rozwalimy Atletico 0:0. Po drugie zostanie 8 meczów.

4

@domalki1 11 pkt przewagi, a chłop czarno widzi mistrzostwo i mówi, że trzeba wierzyć xd Nieźle odklejony jesteś.

1

Eric placek Garcia

3

Pablo Torre na 5 minut xd

1

Ale Ci komentarzy Angielscy z Bein usypiają jeszcze bardziej. Jeden się popisał i powiedział że sędzia odgwizdał spalonego po różnym xd

0

Ale bym sobie obejrzał teraz takie Podbeskidzie z Łęczną, zamiast tego.

0

Ferran na ratunek, a do tego Ansu za chwilę. Tak się żyje w Barcelonie.

1

under 1,5 gola w meczach bracy to pewniaczki.

2

Ale mają loże vip chłopaki.

1

Rafa ale magic pass, niesamowite.

1

Hahaha co to było XD

0

To Lewy przyjął, czy zablokował obrońca? xd Jak on przyjmował w takiej sytuacji to nie mam pytań.

0

Xavi chyba na komunie idzie po meczu. taki odwalony.

0

@Barca_bwo Sam pewnie włączyłeś teraz...

0

@Herato na Transfermarkt masz gole na minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?