DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dogoni w końcu nas ten Real w tabeli czy nie? XD Połowa La Bamby tak mówiła po meczu z Getafe.
3
@mekston Taki pichichi to nie pichichi. 17 bramek śmiech na sali.
0
Weźcie wy się zastanówcie, jak Lewy ma nie zagrać w pierwszym składzie w następnym meczu? On jest po prostu wierny filozofii gry Xaviego na wynik 1:0...
0
@Ghostface masz 20zl freebetu za założenie aplikacji w telefonie. Pobierz sobie.
7
@wojopancer Jesteście drugim największym klubem na świecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@AmigoBlancos Z tego, że drużyna cienka i nastawiona na defensywe. Haaland tam miałby dwa razy mniej goli.
0
Real, by przejechał się po tym Napoli z 5:0.
0
Czemu w klasyku nie był to karny?
3
Jakie to Napoli jest tragiczne. Oni wrzucają już nawet z 40 metra do nikogo xd
10
Napoli grałoby w 11 na samego bramkarza Milanu i tak by nie trafili w bramkę.
3
Myślałem, że nie da się grać gorzej w topowym klubie na skrzydle od Ferrana i Ansu. Tutaj niespodzianka, bo objawił mi się Lozano. Chłop zepsuł dosłownie wszystko co mógł.
2
Tutaj powinni doliczyć z 6 minut do pierwszej połowy. Co chwilę ktoś leży.
2
Lozano jakie tragiczne wejście xd Psuje wszystko.
2
Napoli już dwie zmiany w jednym czasie, połamali się chłopaki.
0
Milan to z połowy nie może wyjść nawet.
2
@KlonaZepan Po pierwsze rozwalimy Atletico 0:0. Po drugie zostanie 8 meczów.
4
@domalki1 11 pkt przewagi, a chłop czarno widzi mistrzostwo i mówi, że trzeba wierzyć xd Nieźle odklejony jesteś.
1
Eric placek Garcia
3
Pablo Torre na 5 minut xd
1
Ale Ci komentarzy Angielscy z Bein usypiają jeszcze bardziej. Jeden się popisał i powiedział że sędzia odgwizdał spalonego po różnym xd
0
Ale bym sobie obejrzał teraz takie Podbeskidzie z Łęczną, zamiast tego.
0
Ferran na ratunek, a do tego Ansu za chwilę. Tak się żyje w Barcelonie.
1
under 1,5 gola w meczach bracy to pewniaczki.
2
Ale mają loże vip chłopaki.
1
Rafa ale magic pass, niesamowite.
1
Hahaha co to było XD
0
To Lewy przyjął, czy zablokował obrońca? xd Jak on przyjmował w takiej sytuacji to nie mam pytań.
0
Xavi chyba na komunie idzie po meczu. taki odwalony.
0
@Barca_bwo Sam pewnie włączyłeś teraz...
0
@Herato na Transfermarkt masz gole na minuty