DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież ten Mbappe będzie robił nam dziecko. Następne smutne lata nas czekają w klasyku, gdy dołączy do Realu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Barca, United, Chelsea, kolejność losowa.
17
@esem91 Ale to jest akurat czysta prawda. W każdej biedrze nie da się przejść normalnie przez palety, pracowników itp. W lidlu tak nie ma.
0
@Faro Girona nie pociągnie, a my jesteśmy za słabi i mamy za duża strate. Nie ma to większego znaczenia.
1
Nawet go nie dotknął, nie anulują tego?xd
3
Ciężko będzie odpalać klasyki, jeśli on tam trafi.
0
Romeu strata na 1:1 i jesteśmy w domu.
0
@karci0 Gundo w każdym meczu ma amatorskie straty na kontre przeciwnika oraz w każdym meczu psuje jakąś dogodną okazję, bo zamiast uderzyć to drybluje do straty.
1
@Coutinho007 Zmróżyłem oczy i zobaczyłem
1
Ej, wy z Xavim w avatarze. Co macie tam napisane?
0
Inigo ma wyraz twarzy jakby był wiecznie wkur...
0
Chciałbym podziękować wszystkim którzy nie docenili pracy Xaviego. Dzięki temu chociaż odchodzi.
11
@Encore Szkoda, że finału euro nie będzie mógł posędziować ze względu że będzie w nim grała Polska.
0
@Azi To szanse na gola rozpatrujemy tylko jak się trafi w bramkę, inaczej jej nie było?
0
Nie wierze ośmieszyliśmy po raz kolejny Real Madryt, tym razem 4:0 na Bernabeu. Przecież oni z nami nigdy tyle nie wygrają na Camp Nou, prawda?
Jak myślicie Xavi będzie drugim SAF tylko Barcy? Co jak co ale wejście ma mocne.
Jeszcze ten tweet Pique, boli madroli jeszcze bardziej.
0
@borys27 A jakie to ma znaczenie? W tym sezonie sukces to odpadnięcie nie ośmieszając się w 1/4 LM i 4 miejsce w lidze.
1
@HighestInTheRoom Jego też nie szanujmy. Avek nie ma nic związanego z twórczością tego człowieka.
1
@HighestInTheRoom Szanujmy się.
4
@Hogart Nie wiem czy ten komentarz to biat, co to za gdybanie? Gdyby Bilbao wykorzystało swoje szanse to byłoby 10:4 dla Bilbao. Zobacz sobie ile oddali strzałów i ile mieli xG
13
@stone80 Jakby była nim zainteresowana to uwierz że na głupie hej, też by odpowiedziała xd
10
@TR3YWAY Pewnie zrobiła to specjalnie żeby zyskać rozgłos. Do teraz nie wiedziałem kto to jest. Pomimo tego, że wiem kto to żabson, więc jej się udało.
1
Poza kontrą i setką Yamala nie mieliśmy żadnej akcji pod bramką Bilabo w drugiej połowie xd
3
Pena nigdy nie łapie piłki, nieważne jakby leciała. Niesamowite to jest.
0
Ściągnie tego Lewego?
1
Już pograne mamy Valverde kucnął i analizuje...
0
Fort co gra zawody, zero presji.
1
Z Pena i tak minimum jeszcze jedna stracimy. Strasznie elektryczny jest.
0
@katalonczyk987 A czemu mają nie zaliczyć?
0
Xavi ma taki plan na mecz, wszystko robi idealnie. A Ci tracą bramkę w pierwszej minucie i cały plan na mecz Xaviego jest zrujnowany :/
0
@Szmulek Oczywiście, że nie. Oglądam mecze i widzę jakim amatorem jest Xavi. To nie jest warsztat trenerski nawet na bienaminka La Liga.