DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bycie kibicem Realu w ciągu ostatnich 10 lat to musi być niesamowita sprawa.
1
Ale na nich siedli, niesamowity jest ten Real. Prawdziwy kocioł im zrobili Bayern niech już jedzie do domu.
0
Oj tu z 8 minut będzie minimum doliczone.
8
Jak oni to zmarnowali, Muller fatalne podanie.
0
Bayern to na razie gra w stylu Realu i dzięki temu wygrywa. MVP bramkarz i jedna indywidualna akcja.
1
Normalny Real już by miał 3 gole dziś z tych akcji co stworzył. Ten mecz przebiega inaczej niż zawsze.
0
Carvajal co robił przy tym rożnym, jakby oni strzelili i nie byłby to faul to nie mam pytań.
3
Wiecie, że Real wygrał tę LM po wyeliminowaniu City, wiecie to prawda?
0
@pawelke3n Z Realem będzie to tylko kwestia czasu.
0
@Barcasub Drugi plus to nie dostaniemy batów w SPH od Realu.
9
Im mniej meczów z Realem z Mbappe w składzie w przyszłym sezonie, tym mniej porażek. Xavi Ty to masz łeb, generał.
0
@FcPortoFan1999 i Portu, jak nie widzicie zależności to pozdrawiam.
0
Xavi przegrał najważniejszy mecz jaki został po El Clasico? Nic nowego.
1
Lewy po tym co odwalił kilka minut temu, jeszcze ma pretensje, że Cancelo mu nie podał xd
0
Robert opanował te karne do perfekcji, to była wojna nerwów kto kogo wyczeka.
0
Fermin tym przyjęciem dał mały powód, dlaczego interesował się nim Raków.
1
Xavi już odwala kłótnie z sędziami, klasyk.
7
Było słychać gwizdek jak Girona miała piłkę w polu karnym, on nie wrócił tylko od razu faul odgwizdał.
0
@Uukasz_93 Był gwizdek przed strzałem Girony.
0
Czemu to w ogóle mecz w środku tygodnia o Puchar Polski jest o tak wczesnej godzinie, dziwne.
0
Jak myślicie jest szansa żeby w przeciągu następnych 5-10 lat przebito kwotę za transfer Neymara czyli 220mln? Wydaje mi się że z Superliga byłoby to bardziej realne.
0
@Kubsoleon Ale wiesz że to chodzi o to że Tiktok jest chiński i dlatego chcą go usunąć. Dlaczego mieliby usunąć ig i inne, skoro nie należą do Chin?
0
Generalnie gdyby nie złapanie za bark Araujo to chłopaki jutro byliby w Dortmundzie. Araujo spryciarz załatwił wolne amigosom.
0
@Popitek12 Niezły troll Papita.
28
Fati jednak jeszcze na coś się przyda w tej Barcelonie
3
Odwiedzam punkt apteczny, poproszę paczkę prezesów.
1
Teraz porównajcie sobie PSG grające z przewagą na Barcelonę, a Barcelonę z przewagą na Valencie. PSG co chwilę miało szansę na gola, a my stoimy. Powód jest taki, że nie mamy żadnego pomysłu na grę z tym wuefistą na ławce.
0
Halo czerwona ręka!!
0
Posiadanie piłki 80-20%, wynik 1:2.
1
Gdyby nie błędy indywidualne naszych zawodników, Xavi byłby nazywany drugim Pepem, tak by było. 3 lata robią pod górę Xaviemu :(