2

Bycie kibicem Realu w ciągu ostatnich 10 lat to musi być niesamowita sprawa.

1

Ale na nich siedli, niesamowity jest ten Real. Prawdziwy kocioł im zrobili Bayern niech już jedzie do domu.

0

Oj tu z 8 minut będzie minimum doliczone.

8

Jak oni to zmarnowali, Muller fatalne podanie.

0

Bayern to na razie gra w stylu Realu i dzięki temu wygrywa. MVP bramkarz i jedna indywidualna akcja.

1

Normalny Real już by miał 3 gole dziś z tych akcji co stworzył. Ten mecz przebiega inaczej niż zawsze.

0

Carvajal co robił przy tym rożnym, jakby oni strzelili i nie byłby to faul to nie mam pytań.

3

Wiecie, że Real wygrał tę LM po wyeliminowaniu City, wiecie to prawda?

0

@pawelke3n Z Realem będzie to tylko kwestia czasu.

0

@Barcasub Drugi plus to nie dostaniemy batów w SPH od Realu.

9

Im mniej meczów z Realem z Mbappe w składzie w przyszłym sezonie, tym mniej porażek. Xavi Ty to masz łeb, generał.

0

@FcPortoFan1999 i Portu, jak nie widzicie zależności to pozdrawiam.

0

Xavi przegrał najważniejszy mecz jaki został po El Clasico? Nic nowego.

1

Lewy po tym co odwalił kilka minut temu, jeszcze ma pretensje, że Cancelo mu nie podał xd

0

Robert opanował te karne do perfekcji, to była wojna nerwów kto kogo wyczeka.

0

Fermin tym przyjęciem dał mały powód, dlaczego interesował się nim Raków.

1

Xavi już odwala kłótnie z sędziami, klasyk.

7

Było słychać gwizdek jak Girona miała piłkę w polu karnym, on nie wrócił tylko od razu faul odgwizdał.

0

@Uukasz_93 Był gwizdek przed strzałem Girony.

0

Czemu to w ogóle mecz w środku tygodnia o Puchar Polski jest o tak wczesnej godzinie, dziwne.

0

Jak myślicie jest szansa żeby w przeciągu następnych 5-10 lat przebito kwotę za transfer Neymara czyli 220mln? Wydaje mi się że z Superliga byłoby to bardziej realne.

0

@Kubsoleon Ale wiesz że to chodzi o to że Tiktok jest chiński i dlatego chcą go usunąć. Dlaczego mieliby usunąć ig i inne, skoro nie należą do Chin?

0

Generalnie gdyby nie złapanie za bark Araujo to chłopaki jutro byliby w Dortmundzie. Araujo spryciarz załatwił wolne amigosom.

0

@Popitek12 Niezły troll Papita.

28

Fati jednak jeszcze na coś się przyda w tej Barcelonie


3

Odwiedzam punkt apteczny, poproszę paczkę prezesów.

1

Teraz porównajcie sobie PSG grające z przewagą na Barcelonę, a Barcelonę z przewagą na Valencie. PSG co chwilę miało szansę na gola, a my stoimy. Powód jest taki, że nie mamy żadnego pomysłu na grę z tym wuefistą na ławce.

0

Halo czerwona ręka!!

0

Posiadanie piłki 80-20%, wynik 1:2.

1

Gdyby nie błędy indywidualne naszych zawodników, Xavi byłby nazywany drugim Pepem, tak by było. 3 lata robią pod górę Xaviemu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?