4

@flgkdyjsjmbg Kluczowe podania które nic nie dają?xd To wina podającego, że jego koledzy partocza sytuacje które on wykreował?

0

@Sysia11 Na jokera Ronaldo na pewno pojedzie. W podstawie grać nie będzie.

0

@Stinger_ Dziwne jakby nie miała. Nie umiałbym być w związku z dziewczyną która nie jest dla mnie przysłowiową 10, a co dopiero z taką która mi się nie podoba.

0

Co ten Szpaku gada. Hiszpanie tak samo dużo grali, jakie zmęczenie? Taki styl mieli, męczenie buły.

3

Morata nawet w bramke nie trafił. Yamal jakie ciasteczko kolejne

0

Anglicy mają 3 faule i 2 kartki.

0

@adi7adi8 No dobra, a jak mają pokazać, że im się to nie podoba? Na sędziego mają gwizdać, który tym bardziej nie jest niczego winny, bo to inny sędzia? Ręką zagrał Cucu i to on jest kojarzony z tą sytuacją, więc gwiżdżą.

24

Jakbyśmy dali za niego 60 mln to byłby typowy idiotyczny ruch jak na nas przystało :) Solidny piłkarz, nic więcej. Nigdy wybitny nie będzie i dobre Euro tego nie zmieni.

4

@Culer9002 Faul taktyczny bardzo mądry, żeby przerwać kontre.

0

Nie ma samobója bo leciało w bramkę.

0

Możemy Cię wypożyczyć za darmo znowu. Gorszy od Ferrana nie będziesz, bo się nie da. O transferze nie ma mowy.

5

#Sugestia @Moderacja
Proszę w swojej historii komentarzy na koncie. Dodać wyszukiwanie po danej frazie. Gdzie wyświetlą się wszystkie komentarze zawierające daną frazę.
Czasami czuje, że byłem nostradamusem, a nie mogę danego komentarza znaleźć.

0

@blakkudium Ciekawe czy pizze razem zjedli z Lapciem

0

@Jonyx A ja Ci gwarantuje, że 99% piłkarzy nie doznałoby żadnej kontuzji przy tym starciu. Pedri jest szklany to ryzyko kontuzji po takim wejściu jest 5 razy większe. Messi przyjmował takie faule w każdym meczu i grał.

6

Gdyby nie spojenie to byłby gol. Nie wyjąłby tego Pickford

0

Pedri ma po okresie przygotowawczym. Wróci znając naszych lekarzy na początku października, będzie cieniował i powolutku się ogrywał do marca, żeby złapać znowu kontuzje.

1

Fofana że nie sfaulował gdy dał się objechać jak dziecko to kryminał xd

2

Największy fan Cristiano Ronaldo na komentatorce. Na pewno będzie obiektywny co do jego gry.

0

@Destroyer_of_Worlds Jaki koniec? W finale w razie czego będzie mógł zagrać.

1

15 minut dogrywki, a ten dolicza 5 minut.

1

Czemu oni dalej grają? XD

1

Ferran ale rekin ugryzł.

0

Jeszcze wina Rudigera, piękna sprawa.

1

Niesamowite, że przepisy pozwalają sobie gwizdać ręce, wtedy kiedy sędziemu się podoba xd

0

Jak można ściągnąć dwóch piłkarzy, którzy ciągną całą grę w ofensywie xd

3

Williams to jest taki kozaak. Takiego mieć na skrzydle coś pięknego.

0

@TaleOfUs To, że w ciągu 2 lat łamie się przy każdym kontakcie.

9

Z Pedriego już nic nie będzie. 99% piłkarzy wychodzi z tego bez szwanku, ale Pedri to szklanka.

1

Pedri już chyba nie pogra xd

0

@mextexperu Pepe na boisku nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?