DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@flgkdyjsjmbg Kluczowe podania które nic nie dają?xd To wina podającego, że jego koledzy partocza sytuacje które on wykreował?
0
@Sysia11 Na jokera Ronaldo na pewno pojedzie. W podstawie grać nie będzie.
0
@Stinger_ Dziwne jakby nie miała. Nie umiałbym być w związku z dziewczyną która nie jest dla mnie przysłowiową 10, a co dopiero z taką która mi się nie podoba.
0
Co ten Szpaku gada. Hiszpanie tak samo dużo grali, jakie zmęczenie? Taki styl mieli, męczenie buły.
3
Morata nawet w bramke nie trafił. Yamal jakie ciasteczko kolejne
0
Anglicy mają 3 faule i 2 kartki.
0
@adi7adi8 No dobra, a jak mają pokazać, że im się to nie podoba? Na sędziego mają gwizdać, który tym bardziej nie jest niczego winny, bo to inny sędzia? Ręką zagrał Cucu i to on jest kojarzony z tą sytuacją, więc gwiżdżą.
24
Jakbyśmy dali za niego 60 mln to byłby typowy idiotyczny ruch jak na nas przystało :) Solidny piłkarz, nic więcej. Nigdy wybitny nie będzie i dobre Euro tego nie zmieni.
4
@Culer9002 Faul taktyczny bardzo mądry, żeby przerwać kontre.
0
Nie ma samobója bo leciało w bramkę.
0
Możemy Cię wypożyczyć za darmo znowu. Gorszy od Ferrana nie będziesz, bo się nie da. O transferze nie ma mowy.
5
#Sugestia @Moderacja
Proszę w swojej historii komentarzy na koncie. Dodać wyszukiwanie po danej frazie. Gdzie wyświetlą się wszystkie komentarze zawierające daną frazę.
Czasami czuje, że byłem nostradamusem, a nie mogę danego komentarza znaleźć.
0
@blakkudium Ciekawe czy pizze razem zjedli z Lapciem
0
@Jonyx A ja Ci gwarantuje, że 99% piłkarzy nie doznałoby żadnej kontuzji przy tym starciu. Pedri jest szklany to ryzyko kontuzji po takim wejściu jest 5 razy większe. Messi przyjmował takie faule w każdym meczu i grał.
6
Gdyby nie spojenie to byłby gol. Nie wyjąłby tego Pickford
0
Pedri ma po okresie przygotowawczym. Wróci znając naszych lekarzy na początku października, będzie cieniował i powolutku się ogrywał do marca, żeby złapać znowu kontuzje.
1
Fofana że nie sfaulował gdy dał się objechać jak dziecko to kryminał xd
2
Największy fan Cristiano Ronaldo na komentatorce. Na pewno będzie obiektywny co do jego gry.
0
@Destroyer_of_Worlds Jaki koniec? W finale w razie czego będzie mógł zagrać.
1
15 minut dogrywki, a ten dolicza 5 minut.
1
Czemu oni dalej grają? XD
1
Ferran ale rekin ugryzł.
0
Jeszcze wina Rudigera, piękna sprawa.
1
Niesamowite, że przepisy pozwalają sobie gwizdać ręce, wtedy kiedy sędziemu się podoba xd
0
Jak można ściągnąć dwóch piłkarzy, którzy ciągną całą grę w ofensywie xd
3
Williams to jest taki kozaak. Takiego mieć na skrzydle coś pięknego.
0
@TaleOfUs To, że w ciągu 2 lat łamie się przy każdym kontakcie.
9
Z Pedriego już nic nie będzie. 99% piłkarzy wychodzi z tego bez szwanku, ale Pedri to szklanka.
1
Pedri już chyba nie pogra xd
0
@mextexperu Pepe na boisku nie ma