Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB jeszcze jedno, kryche zbanowac xd
0
@FC1899Barca to Rubik
0
@svensonFCB chcica to mi się kojarzy z czym innym :)
1
Sztanga gra cały czas a nawet wolnego nie chce, mój kierownik by chciał takiego frajera znaleźć :D
2
Morał z tej bajki jest wszystkim znany, jesteśmy do dupy. Dziękuję za uwage.
1
Z Barca jest ten problem, że do słabych drużyn podchodzą na zasadzie 'na spokojnie jakoś to będzie', ale zazwyczaj dostają gola z dupy i później trzeba zapier... żeby odrobić. Powinni od początku cisnąć strzelić i kontrolować mecz a ewidetnie tych słabszych lekceważą.
1
@malicinho mam edifier bodajże 820 i trochę pomogłem im equalizerem, ale grają na prawdę świetnie, bateria w nich to jakieś 80h
0
Putin już wie, że po niego jadą
0
@Lionel_Messi10 messi jak messi bez zmian chyba że przytył bo biega coraz mniej Hue Hue
0
@tristan87 pobicie przez żonę może ?
Jak słyszy ze dla meczu próbuje załatwić wolne to nie może tego zrozumieć :D
1
Dawno nie oglądałem meczu przez robotę a dzisiaj akurat nocka jakieś pomysły? może obstrukcja? XD
2
Dobrze że z nocek się ucieka, bo bym nie zniósł siedzenia do 6 rano :/ dobranoc...
0
@pt9 To swoją drogą, ale kiedyś wpadało i jeszcze wpadnie.
0
@JimMorrisonFCB pewnie by mu się nogi poplątały
5
Podziwiam takich piłkarzy co by nie powiedzieć mało inteligentych na boisku jak Adama kox Traore. Gość ma szybkość i drybling, nie jednokrotnie mija 2 czy 3 gości i żeby nigdy nie próbować schodzić do środka ze strzałem tylko zawsze wrzutka na pałe, unbelievable.
0
@LS Shakira na niego weszła i zapomniał.
1
Traore to przykład, że mięśnie nie idą w parze z mózgiem :)))
1
Ten asystent to nerwowy często łapie kartki :)
0
@xVENUMx właśnie idę spać :/
2
@kamiVeB żodyn, bo już kończę pierwsza flaszkę
2
@Mixtape Ja w tym sezonie 80km ale mam nadzieję jeździć więcej jak poprawi się pogoda. Do pracy mam 4km to myślę pykać na rowerze zawsze to 8 dziennie plus jakieś wypady to może trochę się człowiek rozrusza.
11
City przygotowywuje się do meczu z Realem jak widac bramkarze ćwiczą samodestrukcje.
4
Wywalić ten anty football jak najszybciej. Broń boże finału z ich udziałem.
0
@Pogba Gorzej jak to celowa zagrywka, bo kontrakt się kończy a innego brak na stole. Mnie w robocie jak umowa się kończyła też nie chodzę na l4 a na świeżej od razu :D
1
@damianex10 Ja bym powiedział że takim brzydkim merolem jeździ a nie ile kosztuje. Ja na jego miejscu jeździłbym ferrari.
0
@VamosRakieta Ivan małe jaja Rakitic
1
Pół metrowe kinderki, cieszę się jak dziecko :)
5
Real Karny Madryt
Dajcie im już ten puchar.
0
Real Karny Madryt
0
Słaby ten Real nawet oglądać się nie chce, nudna piłkę grają i mimo topu w tabeli po prostu nie cieszą mnie takie mecze. Ujowo być kibicem Realu.