0

@KrychaFCB jeszcze jedno, kryche zbanowac xd

0

@FC1899Barca to Rubik

0

@svensonFCB chcica to mi się kojarzy z czym innym :)

1

Sztanga gra cały czas a nawet wolnego nie chce, mój kierownik by chciał takiego frajera znaleźć :D

2

Morał z tej bajki jest wszystkim znany, jesteśmy do dupy. Dziękuję za uwage.

1

Z Barca jest ten problem, że do słabych drużyn podchodzą na zasadzie 'na spokojnie jakoś to będzie', ale zazwyczaj dostają gola z dupy i później trzeba zapier... żeby odrobić. Powinni od początku cisnąć strzelić i kontrolować mecz a ewidetnie tych słabszych lekceważą.

1

@malicinho mam edifier bodajże 820 i trochę pomogłem im equalizerem, ale grają na prawdę świetnie, bateria w nich to jakieś 80h

0

Putin już wie, że po niego jadą


0

@Lionel_Messi10 messi jak messi bez zmian chyba że przytył bo biega coraz mniej Hue Hue

0

@tristan87 pobicie przez żonę może ?
Jak słyszy ze dla meczu próbuje załatwić wolne to nie może tego zrozumieć :D

1

Dawno nie oglądałem meczu przez robotę a dzisiaj akurat nocka jakieś pomysły? może obstrukcja? XD

2

Dobrze że z nocek się ucieka, bo bym nie zniósł siedzenia do 6 rano :/ dobranoc...

0

@pt9 To swoją drogą, ale kiedyś wpadało i jeszcze wpadnie.

0

@JimMorrisonFCB pewnie by mu się nogi poplątały

5

Podziwiam takich piłkarzy co by nie powiedzieć mało inteligentych na boisku jak Adama kox Traore. Gość ma szybkość i drybling, nie jednokrotnie mija 2 czy 3 gości i żeby nigdy nie próbować schodzić do środka ze strzałem tylko zawsze wrzutka na pałe, unbelievable.

0

@LS Shakira na niego weszła i zapomniał.

1

Traore to przykład, że mięśnie nie idą w parze z mózgiem :)))

1

Ten asystent to nerwowy często łapie kartki :)

0

@xVENUMx właśnie idę spać :/

2

@kamiVeB żodyn, bo już kończę pierwsza flaszkę

2

@Mixtape Ja w tym sezonie 80km ale mam nadzieję jeździć więcej jak poprawi się pogoda. Do pracy mam 4km to myślę pykać na rowerze zawsze to 8 dziennie plus jakieś wypady to może trochę się człowiek rozrusza.

11

City przygotowywuje się do meczu z Realem jak widac bramkarze ćwiczą samodestrukcje.

4

Wywalić ten anty football jak najszybciej. Broń boże finału z ich udziałem.

0

@Pogba Gorzej jak to celowa zagrywka, bo kontrakt się kończy a innego brak na stole. Mnie w robocie jak umowa się kończyła też nie chodzę na l4 a na świeżej od razu :D

1

@damianex10 Ja bym powiedział że takim brzydkim merolem jeździ a nie ile kosztuje. Ja na jego miejscu jeździłbym ferrari.

0

@VamosRakieta Ivan małe jaja Rakitic

1

Pół metrowe kinderki, cieszę się jak dziecko :)

5

Real Karny Madryt
Dajcie im już ten puchar.

0

Real Karny Madryt

0

Słaby ten Real nawet oglądać się nie chce, nudna piłkę grają i mimo topu w tabeli po prostu nie cieszą mnie takie mecze. Ujowo być kibicem Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?