0

Dziadek tylko o tym realu zygac się chce. Kto płaci komuś takiemu

1

Ale kołki w tym psg grają, nie potrafią paru podań wymienić.

0

@Messibestplayerintheworld Najlepiej jak można. Według Ciebie to piłkarz który jak nie idzie to nie ma w gaciach?
Polecam obejrzeć mecze jak ciągnie zespół gdy nie idzie. Głowa w dół, spacerek, gacie pełne.

0

Obstawiamy.
A. Czy Messi dzisiaj obsra zbroje?
B. Stanie na wysokości zadania?

2

"To się nie uda, assensio nie umie ciągnąć"
Dziwni Ci fani RM

1

@Hubsao w domu, mieszkaniu? Jak w domu to sprawdź temp na piecu przede wszystkim, później ew pompka na 3 na jakiś czas, ew dobij wody.

0

@barczyk widzę już 3 osoba jasło :) pozdro

10

@Pilka_jest_okragla zapewne obsra zbroje i głowa w dół, tak to widzę.

0

@DonAndres*8 Owszem można, ale żeby to było legalne trzeba kupić specjalna butle np gasbank. Poszukaj w Google.

0

@taris Spadnie bo wiekrzosc rzuci się na rower i co tylko można. Sam rozważam kupno el hulajnogi do roboty mam 4km śmigał bym jak złoto.

1

@bartekvisca Grzejesz wszystkimi grzejnikami? Bo np ja mam 23 stopnie w mieszkaniu i 2 z 5 grzejników zakręcone i myślę że raczej powinien być w takim układzie zwrot a nie dopłata.

0

@18cm migomat 28?

0

@domisiek114 Mam ale za 200zl edifier w820 i przy odpowiednich ustawieniach telefonu equalizerem grają na prawdę świetnie. Bass jak w samochodzie ze subwoofera.

1

@blazeq dembele to nieudacznik któremu w życiu się poszczęściło.

0

@udarpawarotam Wywnioskowałeś to po smiechawym komentarzu z mojej strony? Podziwiam inteligencję.

0

@Danny Gaucho Nie jesteś w moim typie :)

0

@Gavinho ciii ona nie wie nawet, że mam insta :).

0

@mekston Nie, nie znam osobnika.

0

Nareszcie niedziela, żona gotuję rosół po przebudzeniu przegląd Fc Barcy, fb, lasek na insta, teraz bym może wstał :)))

4

Może przestańmy tankować to cena spadnie, miesiąc bym wytrzymał.

0

Ciekaw jestem kiedy uspokoi się cena paliwa, pasowało by by się ktoś z rządu wypowiedział sie jakie mają plany, wojna wojna ale trzeba też myśleć trochę o własnym kraju.

0

@messi564 Gram za 6zl. Konto na allegro do game passa na xbox na 2 msc.

1

Okolice Jasła dzisiaj.
Orlen diesel 6.69
Marvis taka prywatna stacja na której zawsze było najtaniej, no właśnie było. Diesel 6.99
GROSAR 7.30
Łańcuch w rowerze juz się smaruje...

0

@Messibestplayerintheworld Roberto myśli, że podliże się może będą mnie chcieli.

0

@MarioVeB! To z tego że chociażby wczoraj cisza.

0

@Wilczeq Nie słyszysz ze teraz non stop coś leci?
Edit, Właśnie znowu leci

2

Zastanawia mnie wzmożony ruch lotniczy na Podkarpaciu dokładnie nad Jasłem w ciągu 20 minut słyszę 6 samolot, ktoś mi to wyjaśni?

6

Czemu ludzie nie kumają, że bez cukru można żyć i to zdrowiej a dupe można umyć?

16

Ukraina ma przewagę odnośnie terenu znają go wiedzą gdzie można się przyczaić i zaatakować. Ruscy tak na prawdę wjeżdżają nie wiedząc czego się spodziewać. Także ilość wojska sprzętu jest na korzyść Ruskich, ale może zostaną zjedzeni taktycznie.

0

Patrzę na te kluby w LE i śmiem stwierdzić, że taka marka jak Barcelona nie pasuje do tych rozgrywek, oby za szybko tu nie wrócili, nasze miejsce jednak jest w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?