Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziadek tylko o tym realu zygac się chce. Kto płaci komuś takiemu
1
Ale kołki w tym psg grają, nie potrafią paru podań wymienić.
0
@Messibestplayerintheworld Najlepiej jak można. Według Ciebie to piłkarz który jak nie idzie to nie ma w gaciach?
Polecam obejrzeć mecze jak ciągnie zespół gdy nie idzie. Głowa w dół, spacerek, gacie pełne.
0
Obstawiamy.
A. Czy Messi dzisiaj obsra zbroje?
B. Stanie na wysokości zadania?
2
"To się nie uda, assensio nie umie ciągnąć"
Dziwni Ci fani RM
1
@Hubsao w domu, mieszkaniu? Jak w domu to sprawdź temp na piecu przede wszystkim, później ew pompka na 3 na jakiś czas, ew dobij wody.
0
@barczyk widzę już 3 osoba jasło :) pozdro
10
@Pilka_jest_okragla zapewne obsra zbroje i głowa w dół, tak to widzę.
0
@DonAndres*8 Owszem można, ale żeby to było legalne trzeba kupić specjalna butle np gasbank. Poszukaj w Google.
0
@taris Spadnie bo wiekrzosc rzuci się na rower i co tylko można. Sam rozważam kupno el hulajnogi do roboty mam 4km śmigał bym jak złoto.
1
@bartekvisca Grzejesz wszystkimi grzejnikami? Bo np ja mam 23 stopnie w mieszkaniu i 2 z 5 grzejników zakręcone i myślę że raczej powinien być w takim układzie zwrot a nie dopłata.
0
@18cm migomat 28?
0
@domisiek114 Mam ale za 200zl edifier w820 i przy odpowiednich ustawieniach telefonu equalizerem grają na prawdę świetnie. Bass jak w samochodzie ze subwoofera.
1
@blazeq dembele to nieudacznik któremu w życiu się poszczęściło.
0
@udarpawarotam Wywnioskowałeś to po smiechawym komentarzu z mojej strony? Podziwiam inteligencję.
0
@Danny Gaucho Nie jesteś w moim typie :)
0
@Gavinho ciii ona nie wie nawet, że mam insta :).
0
@mekston Nie, nie znam osobnika.
0
Nareszcie niedziela, żona gotuję rosół po przebudzeniu przegląd Fc Barcy, fb, lasek na insta, teraz bym może wstał :)))
4
Może przestańmy tankować to cena spadnie, miesiąc bym wytrzymał.
0
Ciekaw jestem kiedy uspokoi się cena paliwa, pasowało by by się ktoś z rządu wypowiedział sie jakie mają plany, wojna wojna ale trzeba też myśleć trochę o własnym kraju.
0
@messi564 Gram za 6zl. Konto na allegro do game passa na xbox na 2 msc.
1
Okolice Jasła dzisiaj.
Orlen diesel 6.69
Marvis taka prywatna stacja na której zawsze było najtaniej, no właśnie było. Diesel 6.99
GROSAR 7.30
Łańcuch w rowerze juz się smaruje...
0
@Messibestplayerintheworld Roberto myśli, że podliże się może będą mnie chcieli.
0
@MarioVeB! To z tego że chociażby wczoraj cisza.
0
@Wilczeq Nie słyszysz ze teraz non stop coś leci?
Edit, Właśnie znowu leci
2
Zastanawia mnie wzmożony ruch lotniczy na Podkarpaciu dokładnie nad Jasłem w ciągu 20 minut słyszę 6 samolot, ktoś mi to wyjaśni?
6
Czemu ludzie nie kumają, że bez cukru można żyć i to zdrowiej a dupe można umyć?
16
Ukraina ma przewagę odnośnie terenu znają go wiedzą gdzie można się przyczaić i zaatakować. Ruscy tak na prawdę wjeżdżają nie wiedząc czego się spodziewać. Także ilość wojska sprzętu jest na korzyść Ruskich, ale może zostaną zjedzeni taktycznie.
0
Patrzę na te kluby w LE i śmiem stwierdzić, że taka marka jak Barcelona nie pasuje do tych rozgrywek, oby za szybko tu nie wrócili, nasze miejsce jednak jest w LM.