0

Spokojnie, spuchną tylko nie wiem jeszcze którzy :)

1

@Alex66 5@Alex66 5 jest na game pass właśnie cisnę za 6zl

0

@Alex66 czyli taka forza będzie cały czas wystarczy płacić abonament?
Akurat kupiłem za 6zl na 2 miechy to tylko korzystać.

1

Do użytkowników xboxa.
Jak długo dostępne są gry na game passie? Jestem raczej z tych słabych no life'ów i trochę mi schodzi jak zabiorę się za jakąś grę, więc jakby to było z 2,3 miesiące to nie obskoczę takiej forzy.

3

Gęba Vincjusza będzie nas drażnić przez najbliższe lekko 10 lat.

0

Mentalnie ta drużyna leży, oni są obsrani, kule maja u nóg.

3

Jak Alba ma piłkę i jest jeden na jeden to majty pełne.

6

@KrwawiaceoczyVEB i tak nic nie rozumie

0

@Deeespacito nawet nie zauważyłem dziadka.

0

@Medium Jemu by to pasowało z drugiej strony bądźmy poważni kto nie chciałby kasować parę baniek przy konsoli :)

0

@adamt1996 to ja z żoną takie zakupy robimy 2x w tygodniu i teraz zastanawiam się czy mało jesz czy my przeginamy :)

0

@RomanHoffer Ja mam na szczęście takie noce, że robimy normę która do wykonania jest za 4 do 5 h na każdym produkcie i uciekamy o 1 czy 2nw nocy trwa to już parę lat druga zmiana też ucieka około 20.30, więc możemy wcześniej zacząć. Wielokrotnie już były wpadki i dalej bez konsekwencji, bo cały zakład ok 40 osób tak robi a wszystkich nie wywala :). Nie wyobrażam sobie siedzieć do 6 rano.

1

@Zytko Najpierw zacznij od tego czego oczekujesz, auto ma być rodzinne czy miejskie? zależy Ci na roczniku, komforcie, wyposażeniu, konkretnej marce, coś z zacięciem sportu czy patrzysz na komfort? Wtedy można coś proponować.

0

@!34RC3!_0N4 Kocham PiS ponad wszystko! Jarosław to mój idol, mam kota a nawet ubieram się tak jak on!
Nie no weź to nie dla mnie :/
Jestem za zaoraniem polskiego rządu to banda nieudaczników i jedynie czystka totalna mogła by pomóc.
Przydałby się taki pablo escobar :)

0

1

@Danny Gaucho Wasze profile są mi znane, myślę że powinniście zmienić dilera :)

0

@LS Generalnie dopóki mnie nie zmusza to mam to gdzieś. Później zapewne ciężko będzie nadążyć za setna dawka hue hue.

19

Witam wszystkich. Od dawien dawna przeglądam stronę i w końcu postanowiłem założyć konto, Barcelonie kibicuje zapewne od czasów r10, lecz ostatnie 5 sezonów to już totalny no life oglądania Barcy nawet w drodze do pracy :)
Zapewne od czasu do czasu będę się udzielał. Pozdrawiam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?