1

Jak tam wasze odpoczynki co płakaliście o ten tydzień Realu? Było widać ile mają pary nie?

3

El jarek złapał chyba kolkę w tym kółku prądotwórczym dla chomika :)

1

Jeszcze tyle różnych errorów nie widziałem co dzisiaj na notatniku xd

1

W końcu bydło do nory.

0

Ale jadą z ogorami xd

1

Mieli nurka z Portugali teraz mają wyglodzonego ze slamsów.

2

Madryt na deskach
https://ibb.co/K6cdRZF

0

Vaaaaaamoooooooosssss

0

Kur... Całym mokry xd

0

Moje ulubione słowo. Barcelono nie obsraj gaci!!!

1

@PatrychoO Wstawaj....

0

@Dominx footy działało i działa, cały czas na tym jadę.

1

@Medium Są za bardzo pyszni a gówno grają.

3

Życzę wam dzisiaj i sobie byśmy przy każdym golu mogli wrzeszczeć Vamos najlepiej z 5x, bo już przydało by się by trochę te błazny kibicujące Madrytowi schowały się do nory. Dobranoc

6

@Transu96 Teraz trzeba siedzieć po ciemku. bo obudowa oświetlona jak choinka i prąd wpieprza :)

0

Marce takiej jak Barcelona na tle reszty to nie wypada być w LE. Trochę wstyd dla takiego klubu, oby to się nie powtórzyło.

2

Alba to Ty? Spodziewałem się, że jak dostanie chociażby nakrętka od butelki to zacznie się turlać jak Neymar. Nie poznaje chłopa.

0

Teraz się odkryją manita loading....

1

Traktore ma wielkie bicki, ale mózg widać mały bo trochę nie trybi gry kombinacyjnej i co dzieje się za nim.

0

Bydło uciszone...

2

Turyści z Camp Nou uczcie się jak się wspiera drużynę a nie przyśpiewki jak na pikniku.

1

Ale głośno aż mi dekiel pęka w słuchawkach.

0

Dobra Barco nie obsraj zbroi. Vamos!!!

7

@macio_944 Kurla panie byłbym przegapił mecz, dobra cza iść po l4 do lekarza.

6

Ciekawe jakby Barcelona podpisała umowę z firmą Osram zamiast Spotify, nazwa stadionu brzmiała by całkiem zabawnie Osram Camp Nou :)

3

@BART97 @Hubsao No skubany nie pasuje do towarzystwa.

4

@Hubsao Co to za dziadeczek z lewej? Jackie chan?

0

@draxidox a czemu mieliby? Jemu przynajmniej widać, że zależało.

0

Dzisiaj obejrzę mecz by zobaczyć tego placka Maguire.

0

@mkord 12 klas z czego 6 podwójnie, czego się spodziewasz? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?