Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tam wasze odpoczynki co płakaliście o ten tydzień Realu? Było widać ile mają pary nie?
3
El jarek złapał chyba kolkę w tym kółku prądotwórczym dla chomika :)
1
Jeszcze tyle różnych errorów nie widziałem co dzisiaj na notatniku xd
1
W końcu bydło do nory.
0
Ale jadą z ogorami xd
1
Mieli nurka z Portugali teraz mają wyglodzonego ze slamsów.
2
Madryt na deskach
https://ibb.co/K6cdRZF
0
Vaaaaaamoooooooosssss
0
Kur... Całym mokry xd
0
Moje ulubione słowo. Barcelono nie obsraj gaci!!!
1
@PatrychoO Wstawaj....
0
@Dominx footy działało i działa, cały czas na tym jadę.
1
@Medium Są za bardzo pyszni a gówno grają.
3
Życzę wam dzisiaj i sobie byśmy przy każdym golu mogli wrzeszczeć Vamos najlepiej z 5x, bo już przydało by się by trochę te błazny kibicujące Madrytowi schowały się do nory. Dobranoc
6
@Transu96 Teraz trzeba siedzieć po ciemku. bo obudowa oświetlona jak choinka i prąd wpieprza :)
0
Marce takiej jak Barcelona na tle reszty to nie wypada być w LE. Trochę wstyd dla takiego klubu, oby to się nie powtórzyło.
2
Alba to Ty? Spodziewałem się, że jak dostanie chociażby nakrętka od butelki to zacznie się turlać jak Neymar. Nie poznaje chłopa.
0
Teraz się odkryją manita loading....
1
Traktore ma wielkie bicki, ale mózg widać mały bo trochę nie trybi gry kombinacyjnej i co dzieje się za nim.
0
Bydło uciszone...
2
Turyści z Camp Nou uczcie się jak się wspiera drużynę a nie przyśpiewki jak na pikniku.
1
Ale głośno aż mi dekiel pęka w słuchawkach.
0
Dobra Barco nie obsraj zbroi. Vamos!!!
7
@macio_944 Kurla panie byłbym przegapił mecz, dobra cza iść po l4 do lekarza.
6
Ciekawe jakby Barcelona podpisała umowę z firmą Osram zamiast Spotify, nazwa stadionu brzmiała by całkiem zabawnie Osram Camp Nou :)
3
@BART97 @Hubsao No skubany nie pasuje do towarzystwa.
4
@Hubsao Co to za dziadeczek z lewej? Jackie chan?
0
@draxidox a czemu mieliby? Jemu przynajmniej widać, że zależało.
0
Dzisiaj obejrzę mecz by zobaczyć tego placka Maguire.
0
@mkord 12 klas z czego 6 podwójnie, czego się spodziewasz? :)