0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Jasło,między 14 a teraz paliwo z 5.40 na 5.70 o 14 po południu ani żywej duszy na stacji, teraz kolejka na wszystkich stanowiskach na 200 metrów, kraj idiotow. Jeszcze myślałem że wiekrzosc stare dziadki, ale jednak się pomyliłem i najwięcej ludzi w wieku 30, 40 lat.
Zanim mnie zjecie to byłem na spacer z żoną nie dołączyłem do tych czubów, rano na pewno będzie 6 z przodu, ludzie nie rozumieją że w ten sposób podnoszą cenę paliw.

1

@Shadow23FCB Wróciłem, faktycznie oszaleli między 14 a teraz paliwo zdrożało o 30 groszy jest już 5.70 kolejka na 200 metrów. Jutro to 6 z przodu jak nic zobaczę. Kraj debili.

2

Mieszkam w Jaśle czyli około 140 km od granicy z Ukraina. Idę z żoną przejść się na pobliski Orlen, bo nie dowierzam co piszecie. Jeszcze z pracy o 14 jechałem to ani jednego auta na stacji nie było a diesel był po 5.41

0

Ten man u gra gorzej niż Barca Komana.

0

Boże jaki to pajac. Oczywiście mówię o tym 24 letnim machaczu łapami.

0

Poszedł jak dzik :) laskowski Top.

0

Kur goście przyszli no na uj teraz ehhh :/
Se człowiek obejrzał na spokojnie

0

@taris ile masz lat?

0

@Janas11224 Zmień wiertło na to do betonu a nie do drewna :P

1

Ferran kwadratowy łep i kwadratowa stopa :) Tak poważnie nie widzę w nim jakoś mega grajka ani na skrzydło ani na 9 ani to w drybling nie wchodzi ani za szybki. W polu karnym też jakiś nijaki, obym się pomylił.

0

@Pawel13sz@Pawel13sz Co za chory temat

0

Meczu nie ma na polsat sport premium?

2

Człowiek wrócił z nocki patrzy Real w papę aż miło iść spać, dobranoc :)

0

@Bejb Narzekacie, ale ma walory na które samiec może popatrzeć (połowa pewnie nadmuchana i tylko dlatego to obejrzałem) ale w telewizji dobrze się ogląda takie podusie z przodu i z tyłu :)

0

Adamie pewnie zaszkodził stejk.

0

Traore ma takie telewizory pod pachami że nawet nie podchodzą bo zostaną skasowani.

0

@talizmo Nie wiem gdzie jeździsz do tego serwisu, ale wszędzie dominują vagi nudne jak siki pająka.

0

@jacobFCB Serio? Moi mnie na tyle wkurzali, że musiałem się wyprowadzić i nawet nie dali wsparcia przy wyprowadzce czy nie pomogli przy wynoszeniu rzeczy, wręcz oburzeni że poszedłem z żoną spróbować wolności.

2

Oglądam Jestem Georgina. Chyba coś ze mną nie teges :/ Stwierdzam jednak, że odwaliło by mi od takiej ilości hajsu.

1

Bawić mnie będzie jak dembele skończy się kontrakt i będzie później grał za ćwierć tego co obecnie, bo na logikę żaden klub nie da mu dużych pieniędzy przecież to totalny łamiący sie niewypał, nikt głupi nie jest no po za Bartomeu.

1

Internauci wybrali pasek roku Tvp.
"Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców"
W czołówce były też :
"Tusk chciałby wrócić, ale nie umie", "Opozycja chciała popsuć Polakom święta", "Plan opozycji: zabrać pieniądze Polakom"


0

@Kamyk37 blisko mam Gorlice 25km bywało się nie raz. Piwa nie piłem, bo ogólnie nie jestem piwoszem.

0

@Kamyk37 Mi niestety przeszkadza ciągle wtrącanie się w życie a najbardziej obgadywanie za ścianą i ubliżanie mnie czy małżonce tego nie da się znieść niestety. Jestem ostatni w domu i miałem być spadkobierca, ale nie przełknę już tego dłużej.

0

@Kamyk37 5@Kamyk37 5 tys z opłatami liczysz?
To ja prawdopodobnie będę miał mieszkanie 49m za 1000zl fakt że na Podkarpaciu, ale jednak cena chyba ok całe umeblowane nie po staremu.
Średnio mamy ok 6,7 tys miesięcznie z żoną 2 samochody myślę, że damy radę.
Jednak święty spokój ma swoją cenę.

0

Ilu z was tutaj mieszka na wynajmie? Gdzie i ile płacicie za mieszkania ile mniej więcej wychodzi wam miesięcznie życie?
Przede mną trudna życiowa decyzja :/

1

Ocho achtung!!!

2

Alaves spuchło, tak napieralismy na nich, że w końcu pękli hue Hue

1

Ale drewnioki xd

0

Rzeźniki z Bilbao pier......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?