0

@mkord 12 klas z czego 6 podwójnie, czego się spodziewasz? :)

16

Wyciekły informacje jak xavi przekonuje piłkarzy do Barcy.
- słuchaj stary przyjdź do nas ciepło, laseczki w miniówkach śmigają, opalone latynoski, damy Ci cupre podjedziesz nocą pod remizę wszystkie Twoje.
- a w Anglii? plastiki, długie rzęsy, solary w dodatku pogoda do du*y leje, kierownica ze złej strony.

Mnie by przekonał.

0

@AmigoBlancos On? Parę akcji mu nie wyjdzie podniosą mu ciśnienie jakimś głupim tekstem i się podpali i tyle z niego :)

4

Dajcie spokój kibica Realu wpadli tutaj, bo tam nikogo nie ma :)

3

Gęba która bez wątpienia wyprzedzi głupie miny Casemiro
https://img.elcomercio.pe/files/article_main/uploads/2019/03/05/5c7ede1f0855f.jpeg

0

Mallorca mogła spokojnie prowadzić, ale to jak ten placek Kubo wszystko psuje to widać, że za Madrytem.

0

@patrykzmc2000 Nie koniecznie ten gest w Hiszpanii oznacza kasę, bo np we Włoszech oznacza strach.

0

@Abominacja Chłop powinien na mszę dac, że mu odcięli maka bo i tak widać prawie pękł.

4

@PatrykBarcelona@PatrykBarcelona Ja swojej już nie mam

1

@zulugula Jak Cię stać to kupuj co tu się dzielić, marka premium, osobiście wolałbym od audi czy bmw po prostu jakoś przemawiają do mnie.

14

@Oskar00 On to robi specjalnie, jak mu ktoś nadepnie to symulka faulu wygląda wiarygodnie, geniusz :)

8

Co roku jest ten sam płacz jak jedna drużyna ma więcej wolnego między meczami od drugiej. Teraz temat znów wraca, bo Real ma tydzień do meczu z nami. Ludzie to nie ma żadnego znaczenia nie dosyć, że Barca będzie w rytmie meczowym to dwa nie dawno graliśmy po tygodniu przerwy i piłkarze mieli parę dni wolnego, więc ich ciągłość do Realu będzie opiewała na 3,4 meczach. Nie raz grali cały miesiąc co 3 dni i jakoś przeżyli, ale gazety i dziennikarze wiecznie to samo.

0

@maniak33333 Owszem i traci w oczach i psuje ostatnie lata kariery, później zdziwienie że z niego drwią. Ludzie kupują bilety by go pooglądać a on odwdzięcza się 'mam w du. ie'

1

@Hanok co Ty pieprzysz to jego praca i ma za nią niewyobrażalne pieniądze, więc powinien chociaż się starać próbować, biegać przede wszystkim.

2

Dajcie mi jedna dziesiąta pensji Messiego i będę tam gryzł trawę i wymiotował z włożonego wysiłku. Jak patrzę co on robi to tracę do niego szacunek i w ogóle chęć oglądania jego poczynań. Przecież on obraża obecnie piłkę nożną swoją postawa. Nie chodzi o umiejętności, ale właśnie o podejście. U nas w robocie jak komuś się nie chce to się go opiernicza i ciśnie po nim, ciekawe jak tam jest.

1

@Rewolucja123 Widać, że im na nim nie zależy.

0

@Rust_Cohle Tej gęby to nie chce oglądać za żadne skarby, nie pasuje ta szczena to Barcelony.

0

@Odcinkowy ale po co obniżać ceny jak zaraz Janusze by się rzucili z mauzerami i braknie paliwa tak przynajmniej ich los nie kusi.

0

Oni nie chcieli flashbacków ala Roma, live i bez przewagi będą walczyć na wyjeździe.

1

Wchodzi Predator już po nas.

2

Nie ma bata Turki musiały dać im przed meczem po ostrym kebsie, osrali się.

0

Adama wrzutka traore

1

Nie dużo brakło bym wykrakal :)

9

Już słabsza drużyna to motywacji nie mają, zaraz dostaną gola z dupy to będą latać jak poparzeni.

1

Messi po prostu starzeje się bardziej niż modric czy Ronaldo, ale antonella pewnie wymagająca nocami to chłop nie wyrabia :)

5

Jednak Messi obsral zbroje

0

@AdiKingu96 mało wiesz

0

Dziadek tylko o tym realu zygac się chce. Kto płaci komuś takiemu

1

Ale kołki w tym psg grają, nie potrafią paru podań wymienić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?