Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord 12 klas z czego 6 podwójnie, czego się spodziewasz? :)
16
Wyciekły informacje jak xavi przekonuje piłkarzy do Barcy.
- słuchaj stary przyjdź do nas ciepło, laseczki w miniówkach śmigają, opalone latynoski, damy Ci cupre podjedziesz nocą pod remizę wszystkie Twoje.
- a w Anglii? plastiki, długie rzęsy, solary w dodatku pogoda do du*y leje, kierownica ze złej strony.
Mnie by przekonał.
0
@AmigoBlancos On? Parę akcji mu nie wyjdzie podniosą mu ciśnienie jakimś głupim tekstem i się podpali i tyle z niego :)
4
Dajcie spokój kibica Realu wpadli tutaj, bo tam nikogo nie ma :)
3
Gęba która bez wątpienia wyprzedzi głupie miny Casemiro
https://img.elcomercio.pe/files/article_main/uploads/2019/03/05/5c7ede1f0855f.jpeg
0
Mallorca mogła spokojnie prowadzić, ale to jak ten placek Kubo wszystko psuje to widać, że za Madrytem.
0
@patrykzmc2000 Nie koniecznie ten gest w Hiszpanii oznacza kasę, bo np we Włoszech oznacza strach.
0
@Abominacja Chłop powinien na mszę dac, że mu odcięli maka bo i tak widać prawie pękł.
4
@PatrykBarcelona@PatrykBarcelona Ja swojej już nie mam
1
@zulugula Jak Cię stać to kupuj co tu się dzielić, marka premium, osobiście wolałbym od audi czy bmw po prostu jakoś przemawiają do mnie.
14
@Oskar00 On to robi specjalnie, jak mu ktoś nadepnie to symulka faulu wygląda wiarygodnie, geniusz :)
8
Co roku jest ten sam płacz jak jedna drużyna ma więcej wolnego między meczami od drugiej. Teraz temat znów wraca, bo Real ma tydzień do meczu z nami. Ludzie to nie ma żadnego znaczenia nie dosyć, że Barca będzie w rytmie meczowym to dwa nie dawno graliśmy po tygodniu przerwy i piłkarze mieli parę dni wolnego, więc ich ciągłość do Realu będzie opiewała na 3,4 meczach. Nie raz grali cały miesiąc co 3 dni i jakoś przeżyli, ale gazety i dziennikarze wiecznie to samo.
0
@maniak33333 Owszem i traci w oczach i psuje ostatnie lata kariery, później zdziwienie że z niego drwią. Ludzie kupują bilety by go pooglądać a on odwdzięcza się 'mam w du. ie'
1
@Hanok co Ty pieprzysz to jego praca i ma za nią niewyobrażalne pieniądze, więc powinien chociaż się starać próbować, biegać przede wszystkim.
2
Dajcie mi jedna dziesiąta pensji Messiego i będę tam gryzł trawę i wymiotował z włożonego wysiłku. Jak patrzę co on robi to tracę do niego szacunek i w ogóle chęć oglądania jego poczynań. Przecież on obraża obecnie piłkę nożną swoją postawa. Nie chodzi o umiejętności, ale właśnie o podejście. U nas w robocie jak komuś się nie chce to się go opiernicza i ciśnie po nim, ciekawe jak tam jest.
1
@Rewolucja123 Widać, że im na nim nie zależy.
0
@Rust_Cohle Tej gęby to nie chce oglądać za żadne skarby, nie pasuje ta szczena to Barcelony.
0
@Odcinkowy ale po co obniżać ceny jak zaraz Janusze by się rzucili z mauzerami i braknie paliwa tak przynajmniej ich los nie kusi.
0
Oni nie chcieli flashbacków ala Roma, live i bez przewagi będą walczyć na wyjeździe.
1
Wchodzi Predator już po nas.
7
Będzie dobrze
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_3schrd2UsnO0yJHKh62iNXctHbnSlGlx.gif
2
Nie ma bata Turki musiały dać im przed meczem po ostrym kebsie, osrali się.
0
Adama wrzutka traore
1
Nie dużo brakło bym wykrakal :)
9
Już słabsza drużyna to motywacji nie mają, zaraz dostaną gola z dupy to będą latać jak poparzeni.
1
Messi po prostu starzeje się bardziej niż modric czy Ronaldo, ale antonella pewnie wymagająca nocami to chłop nie wyrabia :)
5
Jednak Messi obsral zbroje
0
@AdiKingu96 mało wiesz
0
Dziadek tylko o tym realu zygac się chce. Kto płaci komuś takiemu
1
Ale kołki w tym psg grają, nie potrafią paru podań wymienić.