Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FC1899Barca Robienie tych durnych fałszywych usmieszkow do ludzi, ale to musi męczyć.
0
Społem, ale wstać musiołem.
1
@Danny Gaucho o klasykach się zawsze pamięta nawet tych 10 lat do tyłu. Nie bez powodu wspomina się 6:2 5:1 5:0 itp.
0
@Bykunn przestań cisnę z tych co tu się dzisiaj zagniezdzili.
1
Tak ogólnie rzecz biorąc rozumiem podnietę tych mniej ogarniętych z rm.pl, bo wygrali niby tą lige, ale dostać od takiego średniaka jak Barca 4.0 to trochę jednak wstyd.
2
@SeWo77 Jutro będę rypal,ale swoją :)
@Kluivert_P nie u mnie na szczęście kierownik dupa taka do ludzi nie pogadany i w sumie nikt go nie słucha xd
3
@AlexDark00 Panie kierowniku, ale zapier...
8
Ostatni dzień rypania na tego kierownika grubego i dyrektora starego.
1
@gurales uszanowanko :)
0
@dv7wisnia Ale co włosy wypadły na początku ze stresu to Twoje :D
0
@dv7wisnia Wtedy manna z nieba?
27
Cza isc do roboty tyrac na tego nieroba kierownika i cała bandę leserow :(
4
Nareszcie wygrywa football
0
@Traba727 No wiem. Mnie bardziej chodziło o wygrane puchary finały, że pamięta się ich przebiegi.
0
@Traba727 a ligi mistrzów nie? Bo chyba Ty
0
@patrickjacob Dla nich to niewiadoma a dla Realu znana drużyna.
0
@Hubsao Tak? Więc czemu pamiętam żałosny football Grecji z przed x lat?
2
Nie może przejść Villarreal, bo w razie awansu Realu finał przesadzony.
1
Dobrze, że w kolejna środę z lM będzie City Real, bo tutaj to strata czasu.
5
Nie oszukujmy się, widowisko strasznie kiepskie. O teraz godny strzał dopiero tiago.
1
@SinMistico każda obronę idzie rozmontować, city by ich już roklepalo grajac jak wczoraj.
0
@ObiektywnyKibic121 tu nie chodzi nawet o autobus, ale jak mają piłkę to odbija się im od nóg jakby pierwszy raz kopali. Jeszcze brakuje żeby do bramkarza grali od 16 Liverpoolu, bo jak mają piłkę to uciekają do tyłu jakby grali do jednej bramki.
5
Co te ogórki z Villarreal robią na tym poziomie? Przecież 2 podań nie potrafią wymienić, piłka im odskakuje jak w b klasie. Wstyd dla Barcy, że nie wyszła z grupy a takie coś tu jest.
Podniecacie się Liverpoolem, ale 35 minut meczu a nie stworzyli żadnej 100 procentowej sytuacji, akcji jeden na jeden.
1
@Krystian1588 Jak przedramię to nic Ci nie będzie :) bolą żebra i miejsca z cieka skóra. Jak moja kobita wytrzymała 4h na tatuażu z kolorem to wytrzymasz chłopie :p
0
@MICHU2 Ukraina nie ma klasy średniej. Tam jest bogaty i biedny, więc jak ktoś tu jeździ autem za 300 tysięcy to jest tam królem taka prawda. Najniższa krajowa jest tam 4x niższa od naszej wiadomo życie tańsze, ale nie aż tak.
0
@Krystian1588@Krystian1588 to tak boli, że nie wytrzymasz? Zależy oczywiście gdzie ale normalnie przecież to nie boli, trochę kłuje piecze ciężko określić :P
0
@Kuba240500 mam na myśli drużyny utrzymujące się przy piłce, widać za dużo na Twoje możliwości w myśleniu :)
1
Tak wygląda presing u nas każdy 5 metrów spóźniony a tutaj każdy piłkarz za każdym.
0
Real po prostu lubi w papę od drużyn grających piłka ala Barca City
0
@vangoor Bo wychowanek i inni mogli by poczuć, że Barca swoich ma gdzieś