2

Hahaha co robią

4

Możecie walczyć i się rozwala xd team mem.

0

Cienias 15 znaków

4

@Chaoss Pewnie przez nią rozpadł się związek z Nicole. Może podawała im gumki albo mówiła jak Luis ma pukać xd

8

Ciekawe czy jak Hamilton stawia papierzaka to ta blondyna podaje mu papier. Wszędzie z nią aż to idiotycznie wygląda.

2

A jednak obsral się sainz

0

Obstawiamy sainz zesra się na starcie?

3

Ach Borowczyk ser Luis Hamilton

2

Dla bezstronnego kibica widać jak max jest dobry właśnie w takich warunkach.

1

@Explode Będzie tak. E ty gruby dawaj hajs!

0

Ten bombele to się ceni skubany. Muszę zagadać do kierownika grubego i dyrektora starego o podwyżkę.

0

@!34RC3!_0N4 jak to wygląda najpierw tankujesz i później idziesz z kuponem czy trzeba najpierw aktywować?

1

@Zoker przy okazji jest na czym oko zawiesić.

9

Piękna pogoda. Najlepiej jak w Turcji 300 dni powyżej 25 stopni powinno być i raz na tydzień dobry deszcz. Dupeczki wyrozbierane chodzą opalone, człowiekowi aż chce się po mieście szwędać a nie jak w zimie ciapa chlapa żyć się nie chce. Jednak naród polski musi ponarzekać, bo taki mental. Zimno źle, ciepło źle, wieje źle, pada źle.

1

@VegetaPolska mieszkam tu gdzie Węgiel i mijałem ją może z tydzień temu na ulicy, taka zwykła sikorka była w spodniach dzwonach i wyglądała na 15 lat. Gdyby nie żona nawet bym jej nie rozpoznał. Co innego jak idzie jakas rasowa sucz wtedy to kark wykręca.

0

@Toretto Pamiętaj, ze cy.. ka to nie marchewka :)

1

@QAnon na starość po kolanach.

0

@kuz źle przeczytałeś, pisało że do wzmocnienia przeciwnika gdy lenglet będzie bronił dostępu do bramki.

0

@Kgorecki2500 przyznaj się że chciałeś pochwalić się pctem xd

0

@Sulimo wyścigi zazwyczaj są o 14, 15 więc raczej nie koliduje.

2

@DanielVeB Tobie chodzi po prostu o to, że powinien być hymn ekipy która zdobyła najwięcej punktów w wyścigu a nie która jest na 1 miejscu w generalce.

2

@Tazol
Dzisiaj już po rozpoczęciu trzeciej sesji treningowej FIA opublikowała raport, z którego wynika, że bolid oznaczony numer 16 otrzymał także nowy silnik spalinowy, nowe turbo, nowe MGU-H oraz MGU-K, poprawiając nieco pulę dostępnych dla niego podzespołów układu napędowego.Zgodnie z regulaminem za wymianę tych podzespołów Ferrari Lelcerca będzie musiało w niedzielę ustawić się na końcu pól startowych. Dodatkowo Ferrari wymieniło w aucie swojego kierowcy wydech.

0

@Tazol po co ma katować bolid jak i tak rusza z ostatniego miejsca po wymianie paru rzeczy.

6

Verstappen właśnie udowodnił, że nie ma sobie równych co chodzi o skilla. Dokładał wszystkim co okrążenie po sekundzie. Nie wiadomo jeszcze jakby pojechał Leclerc. Perez ewidetnie dziś nie miał podjazdu.

0

@Lionel_Messi10 usta ma dobre wiadomo do czego xd

0

@Survier na pewno byli w Boże Ciało bezbożniku xd
@jordus100 stwierdziłem fakt, widać na Twoja głowę za dużo.
@Kusco15 jw
@Abominacja z czego te wnioski? Stwierdziłem tylko co zastałem.

0

Byłem wczoraj w Krakowie i wiecie co? Zastanawiam się czy to jeszcze Polska czy Ukraina. Więcej słyszałem ich niż naszych.

0

@FC1899Barca widać, że to Twój wymarzony partner, głaskał byś ten 6 pack.

0

@AdamaTraore Kupują bo ten naród tak ma, że jak jest święto to zakupy jakby sklepy były zamknięte na miesiąc.

0

@Hubsao kogo byś nie zarejestrował skoro na teraz jest zapewne 0 miejsc? Już w LM Alves nie grał bo nie było miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?